Sport.be

Veldrijden

Seizoen 17/18

  • Begindatum 01.09.2017
  • Einddatum 28.02.2018

September 2017
10.09.2017 Eeklo - BRICO ELITE Mathieu Van der Poel
17.09.2017 Telenet UCI World Cup Iowa City (VS) - Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
24.09.2017 Telenet UCI World Cup Waterloo (VS) - Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
30.09.2017 Soudal GP Neerpelt (BE) - Soudal Classics ELITE Laurens Sweeck
October 2017
01.10.2017 Gieten (NL) - Telenet Superprestige ELITE Mathieu Van der Poel
07.10.2017 Meulebeke (BE) - BRICO ELITE
08.10.2017 Ronse (BE) - DVV Trofee ELITE Lars Van Der Haar
14.10.2017 Kruibeke (BE) - BRICO ELITE
15.10.2017 Zonhoven (BE) - Telenet Superprestige ELITE Mathieu Van der Poel
21.10.2017 Boom (BE) - Telenet Superprestige ELITE
22.10.2017 Telenet UCI World Cup Koksijde (BE) - Wereldbeker ELITE
29.10.2017 Ruddervoorde (BE) - Telenet Superprestige ELITE
November 2017
01.11.2017 Koppenbergcross Oudenaarde (BE) - DVV Trofee ELITE
05.11.2017 Tabor (BE) - Europees Kampioenschap ELITE
11.11.2017 Soudal Jaarmarktcross Niels (BE) - Soudal Classics ELITE
12.11.2017 Gavere (BE) - Telenet Superprestige ELITE
19.11.2017 Telenet UCI World Cup Bogense (DE) - Wereldbeker ELITE
25.11.2017 Telenet UCI World Cup Zeven (DU) - Wereldbeker ELITE
26.11.2017 Flandriencross Hamme (BE) - DVV Trofee ELITE
December 2017
02.12.2017 Soudal GP Hasselt (BE) - Soudal Classics ELITE
03.12.2017 Zilvermeercross Mol (BE) ELITE
09.12.2017 Essen - DVV Trofee ELITE
16.12.2017 Soudal Scheldecross Antwerpen - DVV Trofee ELITE
17.12.2017 Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE
23.12.2017 Soudal Waaslandcross Sint-Niklaas - Soudal Classics ELITE
26.12.2017 Telenet UCI World Cup Zolder - Wereldbeker ELITE
28.12.2017 Azencross Loenhout - DVV Trofee ELITE
29.12.2017 Bredene - BRICO ELITE
30.12.2017 Diegem - Telenet Superprestige ELITE
January 2018
01.01.2018 GP Sven Nys Baal - DVV Trofee ELITE
07.01.2018 Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics ELITE
13.01.2018 Koksijde - Belgisch Kampioenschap ELITE
14.01.2018 Surhuisterveen - Nederlands Kampioenschap ELITE
15.01.2018 Otegem ELITE
20.01.2018 Zonnebeke ELITE
21.01.2018 Telenet UCI World Cup Nommay - Wereldbeker ELITE
28.01.2018 Telenet UCI World Cup Hoogerheide - Wereldbeker ELITE
February 2018
03.02.2018 Valkenburg - Wereldkampioenschap ELITE
07.02.2018 Maldegem - BRICO ELITE
10.02.2018 Krawatencross Lille - DVV Trofee ELITE
11.02.2018 Hoogstraten - Telenet Superprestige ELITE
17.02.2018 Middelkerke - Telenet Superprestige ELITE
18.02.2018 Vestingcross Hulst - BRICO ELITE
21.02.2018 Soudal Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics ELITE
25.02.2018 Sluitingsprijs Oostmalle ELITE
March 2018

Telenet Superprestige - Junioren

Er is nog geen ranking beschikbaar

DVV Verzekeringen Trofee - Beloften (U23) mannen

1 (0) Eli Iserbyt Marlux-Napoleon Games 0:00:00
2 (0) Jens Dekker 0:00:18
3 (0) Yannick Peeters Pauwels Sauzen-Vastgoedservice 0:01:06

DVV Verzekeringen Trofee - Elite mannen

1 (0) Lars Van Der Haar Telenet Fidea Lions 0:00:00
2 (0) Mathieu Van der Poel Beobank-Corendon 0:00:25
3 (0) Wout Van Aert Crelan-Charles 0:00:26

DVV Verzekeringen Trofee - Elite vrouwen

1 (0) Katherine Compton 0:00:00
2 (0) Maud Kaptheijns Crelan-Charles 0:00:28
3 (0) Helen Wyman Kona 0:01:14

DVV Verzekeringen Trofee - Nieuwelingen mannen

Er is nog geen ranking beschikbaar

Telenet Superprestige - Beloften

1 (0) Jens Dekker 15
2 (0) Adam Toupalik 14
3 (0) Yannick Peeters Pauwels Sauzen-Vastgoedservice 13

Telenet Superprestige - Dames

1 (0) Maud Kaptheijns Crelan-Charles 15
2 (0) Nikki Brammeier Boels-Dolmans 14
3 (0) Sophie De Boer 13

Telenet Superprestige - Elite

1 (0) Mathieu Van der Poel Beobank-Corendon 15
2 (0) Wout Van Aert Crelan-Charles 14
3 (0) Laurens Sweeck ERA-Circus 13

Telenet Superprestige - Junioren

1 (0) Ryan Kamp 15
2 (0) Pim Ronhaar 14
3 (0) Maxim Dewulf 13

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker DAMES E Katarina Nash
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker U23 Joris Nieuwenhuis
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker JUNIOR Thomas Pidcock
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige DAMES E Thalita De Jong
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige U23 Quinten Hermans
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige JUNIOR Toon Vandebosch
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige NIEUWELING Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Zonhoven - Hansgrohe Superprestige ELITE Mathieu Van der Poel