Sport.be

Veldrijden

Seizoen 15/16

  • Begindatum 01.09.2015
  • Einddatum 29.02.2016

September 2015
16.09.2015 Las Vegas - UCI Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
26.09.2015 Neerpelt - Soudal Classics ELITE Wout Van Aert
27.09.2015 Erpe-Mere ELITE Wout Van Aert
October 2015
04.10.2015 Gieten - Hansgrohe Superprestige ELITE Wout Van Aert
10.10.2015 Meulebeke ELITE Tom Meeusen
11.10.2015 Ronse - bpost bank trofee ELITE Wout Van Aert
15.10.2015 Ardooie ELITE Tom Meeusen
18.10.2015 Valkenburg - UCI Wereldbeker ELITE Lars Van Der Haar
24.10.2015 Kruibeke ELITE Wout Van Aert
25.10.2015 Zonhoven - Hansgrohe Superprestige ELITE Wout Van Aert
31.10.2015 Boom ELITE Lars Van Der Haar
November 2015
01.11.2015 Oudenaarde - bpost bank trofee ELITE Wout Van Aert
07.11.2015 Huijbergen - EK ELITE Lars Van Der Haar
08.11.2015 Ruddervoorde - Hansgrohe Superprestige ELITE Kevin Pauwels
11.11.2015 Niel - Soudal Classics ELITE Kevin Pauwels
15.11.2015 Gavere - Hansgrohe Superprestige ELITE Wout Van Aert
21.11.2015 Hasselt - Soudal Classics ELITE Sven Nys
22.11.2015 Koksijde - UCI Wereldbeker ELITE Sven Nys
29.11.2015 Hamme - bpost bank trofee ELITE Wout Van Aert
December 2015
05.12.2015 Essen - bpost bank trofee ELITE Wout Van Aert
06.12.2015 Overijse ELITE Mathieu Van der Poel
12.12.2015 Mol ELITE
13.12.2015 Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige ELITE Wout Van Aert
19.12.2015 Antwerpen - bpost bank trofee ELITE Wout Van Aert
20.12.2015 Namen - UCI Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
26.12.2015 Heusden-Zolder - UCI Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
27.12.2015 Diegem - Hansgrohe Superprestige ELITE Mathieu Van der Poel
29.12.2015 Loenhout - bpost bank trofee ELITE Tom Meeusen
30.12.2015 Bredene ELITE Dieter Vanthourenhout
January 2016
01.01.2016 Baal - bpost bank trofee ELITE Wout Van Aert
03.01.2016 Leuven - Soudal Classics ELITE Toon Aerts
10.01.2016 Lille - BK ELITE Wout Van Aert
11.01.2016 Otegem ELITE Mathieu Van der Poel
16.01.2016 Zonnebeke ELITE Mathieu Van der Poel
17.01.2016 Lignières-en-Berry - UCI Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
24.01.2016 Hoogerheide - UCI Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
31.01.2016 Zolder - WK ELITE Wout Van Aert
February 2016
03.02.2016 Maldegem ELITE
06.02.2016 Sint-Niklaas - bpost bank trofee ELITE Laurens Sweeck
07.02.2016 Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige ELITE Mathieu Van der Poel
13.02.2016 Middelkerke - Hansgrohe Superprestige ELITE
14.02.2016 Eeklo ELITE Wout Van Aert
20.02.2016 Lebbeke ELITE
21.02.2016 Oostmalle ELITE
24.02.2016 Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics ELITE Sven Nys

bpost bank Trofee - Beloften

1 (0) Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team 6:54:44
2 (0) Daan Hoeyberghs BKCP - Corendon 0:02:06
3 (0) Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team 0:02:57

bpost bank Trofee - Dames

1 (0) Sanne Cant Enertherm - BKCP 5:53:10
2 (0) Jolien Verschueren VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 0:04:11
3 (0) Helen Wyman Kona Factory Team 0:05:00

bpost bank Trofee - Elite

1 (0) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 7:50:13
2 (0) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 0:08:43
3 (0) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 0:09:32

bpost bank Trofee - Nieuwelingen

1 (0) Vince Van Den Eynde ACROG Balen BC 79
2 (0) Bart Artz 61
3 (0) Tomas Kopecky 59

bpost bank Trofee - sprint

1 (0) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 10
2 (0) Lars Van Der Haar Team Giant - Alpecin 9
3 (0) Tim Merlier Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 6

Hansgrohe Superprestige - Beloften

1 (1) Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 70
2 (2) Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team 69
3 (3) Daan Hoeyberghs BKCP - Corendon 63

Hansgrohe Superprestige - Dames

1 (2) Jolien Verschueren VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 64
2 (1) Sanne Cant Enertherm - BKCP 60
3 (3) Helen Wyman Kona Factory Team 56

Hansgrohe Superprestige - Elite

1 (0) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 94
2 (0) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 87
3 (0) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 82

Hansgrohe Superprestige - Juniores

1 (1) Jens Dekker Enertherm - BKCP 69
2 (2) Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 68
3 (3) Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 52

UCI Ranking - Dames

1 (1) Sanne Cant Enertherm - BKCP 2230
2 (2) Katarina Nash Luna Pro Team 1810
3 (3) Ellen Van Loy VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 1451

UCI Ranking - Elite

1 (1) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 2060
2 (3) Lars Van Der Haar Team Giant - Alpecin 1820
3 (2) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 1775

UCI Ranking - Juniors

Er is nog geen ranking beschikbaar

UCI Wereldbeker - Beloften

1 (0) Gioele Bertolini 100
2 (0) Clement Russo 40
3 (0) Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team 30

UCI Wereldbeker - Dames

1 (0) Eva Lechner 179
2 (0) Sanne Cant Enertherm - BKCP 162
3 (0) Nikki Brammeier VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 140

UCI Wereldbeker - Elite

1 (1) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 336
2 (2) Lars Van Der Haar Team Giant - Alpecin 320
3 (3) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 303

UCI Wereldbeker - Juniores

1 (0) Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 170
2 (0) Jens Dekker Enertherm - BKCP 160
3 (0) Seppe Rombouts DCM Cycling Team 100

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock