Sport.be

Veldrijden

Seizoen 2014-2015

  • Begindatum 01.09.2014
  • Einddatum 28.02.2015

August 2014
September 2014
October 2014
25.10.2014 Kruibeke A Wout Van Aert
25.10.2014 Winnipeg (NK-CAN) A Mike Garrigan
26.10.2014 Meulebeke A Klaas Vantornout
November 2014
15.11.2014 NK - SWE A Fredrik Edin
December 2014
13.12.2014 Trnava (NK SVK) A Martin Haring
14.12.2014 NK - JAP A Yu Takenouchi
21.12.2014 Namen (CDM) ELITE Kevin Pauwels
January 2015
03.01.2015 Lutterbach ELITE Fabien Canal
10.01.2015 Slany (NK CZE) A Adam Toupalik
11.01.2015 Aigle (NK SUI) A Julien Taramarcaz
11.01.2015 Barcelos (NK POR) A Mario Luis Miranda Costa
11.01.2015 Borna (NK GER) A Marcel Meisen
11.01.2015 Brindisi (NK ITA) A Marco Aurelio Fontana
11.01.2015 Brouch (NK LUX) A Christian Helmig
11.01.2015 Bytow (NK POL ) A Marek Konwa
11.01.2015 Erpe - Mere (BK) A Klaas Vantornout
11.01.2015 Fredericia (NK -DEN) A Benjamin wittrup Justesen
11.01.2015 Gijon (NK ESP) A Aitor Hernandez Gutierrez
11.01.2015 Gwent (NK GBR) A Ian Field
11.01.2015 Gyula (HUN) A Gabor Fejes
11.01.2015 Moggau (NK AUT) A Alexander Gehbauer
11.01.2015 Pont-Chateau (NK FRA) A Clement Lhotellerie
11.01.2015 Swords (NK IRL) A David Montgomery
11.01.2015 Veldhoven (NK NED) A Mathieu Van der Poel
12.01.2015 Austin (NK USA) A Jeremy Powers
February 2015
21.02.2015 Lebbeke A Wout Van Aert
25.02.2015 Waregem A Mathieu Van der Poel
25.02.2015 Waregem (tijdrit) A Tom Meeusen

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Jongens 12 j

1 (0) Milan Kuypers Wielerclub Oostende Noordzee 456
2 (0) Warre Van Nieuwenhuyse Tomabel Cycling Team 367
3 (0) Thibau Dhooge Patrick Development Team 342

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Jongens 13 j

1 (0) Yorben Lauryssen Kalas Cycling Team 99 Schriek 402
2 (0) Senne D'Hollander Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team 334
3 (0) Jelle Declerck WC De Molenspurters Meulebeke 308

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Jongens 14 j

1 (0) Yente Peirens WC De Molenspurters Meulebeke 459
2 (0) Jenno Berckmoes VZW Wielerclub " Onder Ons - Parike " 364
3 (0) Bjarne Laroy Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 344

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Meisjes 12 j

1 (0) Brooklyn De Meuter KSC Dendersteek Labiekes 389

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Meisjes 13 j

1 (0) Femke Van Goethem Napoleon Games - ST Martinus CT - Kerksken 397

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Meisjes 14 j

1 (0) Nele Van Assche VA-Cycling Team Zele 435
2 (0) Kyenta Vanwalleghem Zannata-Lotto CT Menen VZW 346
3 (0) Lindsay Windels WC De Molenspurters Meulebeke 246

bpost bank Trofee - Beloften

1 (1) Laurens Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team 06:28:41
2 (2) Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +00:41
3 (3) Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team +05:39

bpost bank Trofee - Dames

1 (1) Ellen Van Loy VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 05:54:55
2 (2) Sanne Cant Enertherm - BKCP +01:10
3 (3) Sophie De Boer Kalas-NNOF Cycling Team +05:25

bpost bank Trofee - Elite

1 (1) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 08:20:34
2 (2) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +06:17
3 (3) Sven Nys Crelan - AA Drink Team +07:14

bpost bank Trofee - tussensprintenklassement

1 (2) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 11
2 (1) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 9
3 (4) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 7

bpost bank Trofee - Nieuwelingen

1 (1) Arno Debeir Lares - Doltcini Cycling Team 104
2 (2) Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 92
3 (3) Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 75

De Moedige Veldrijder - dames

1 (1) Valerie Boonen De Kastelse Durvers V.Z.W. 490
2 (2) Tine Verdeyen Cycling Team Zemst VZW 387
3 (9) Brenda Kaczmarczyk Heylen Meubelcentrale Zlwc St.Truiden 374

De Moedige Veldrijder - dames jeugd

1 (1) Sara Beeckmans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 351
2 (2) Lisette Schoon TWC Het Snelle Wiel 330
3 (3) Anke Van Rompay Kleur Op Maat cyclingteam 279

De Moedige Veldrijder - elite z/c

1 (1) Stijn Huys Orange Babies Cycling Team 547
2 (2) Ingmar Uytdewilligen Cycling Team Zemst VZW 508
3 (3) Wouter Goosen Zannata Cycling Team 365

De Moedige Veldrijder - Juniores

1 (1) Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling 516
2 (2) Robbert Brughmans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 489
3 (3) Stef Serré VZW De Demerspurters 434

De Moedige Veldrijder - masters A & amateurs

1 (1) Kenny Geluykens 577
2 (2) Tom Arnouts 461
3 (3) Niels Ooms 449

De Moedige Veldrijder - masters B

1 (1) Wim Jansen 605
2 (2) Stefan Nerinckx 593
3 (3) Jelle Vets 444

De Moedige Veldrijder - masters C

1 (0) Dirk Mertens 150
2 (0) Johan Vanderaerden 135
3 (0) Guido Verhaegen 131

De Moedige Veldrijder - masters C

1 (1) Dirk Mertens 636
2 (2) Guido Verhaegen 606
3 (3) Johan Vanderaerden 526

De Moedige Veldrijder - masters D

7 (7) Walter Marynissen 182
8 (9) Dirk Van Sinay 160
9 (11) François Mertens 142

De Moedige Veldrijder - nieuwelingen

1 (1) Jarne De Meyer Kon. Balen B.C. V.Z.W. 510
2 (2) Arno Van Den Broeck DCM Cycling Team 510
3 (4) Brent Braes Kon. Balen B.C. V.Z.W. 410

EKZ Cross Tour - dames

1 (1) Eva Lechner 200
2 (4) Juliette Labous 180
3 (13) Sina Frei 165

EKZ Cross Tour - elite

1 (2) Clément Venturini Cofidis, Solutions Credits 238
2 (1) Francis Mourey Francaise des Jeux 200
3 (3) Bryan Falaschi Selle Italia Guerciotti 190

Giro d'italia Ciclocross - elite

Er is nog geen ranking beschikbaar

Hansgrohe Superprestige - Beloften

1 (1) Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 99
2 (2) Laurens Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team 96
3 (3) Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team 83

Hansgrohe Superprestige - Elite

1 (1) Mathieu Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 106
2 (2) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 105
3 (3) Lars Van Der Haar Team Giant - Alpecin 99

Hansgrohe Superprestige - Juniores

1 (1) Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 105
2 (2) Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team 94
3 (3) Maik Van Der Heijden WV Uden 70

Toi Toi Cup - elite

1 (1) Jakub Skala CEZ Cyklo Team Tabor 206
2 (2) Michael Boros CEZ Cyklo Team Tabor 202
3 (5) Tomas Paprstka Remerx-Merida Team Kolin 182

UCI Ranking - Dames

1 (1) Sanne Cant Enertherm - BKCP 2040
2 (2) Katarina Nash Luna Pro Team 1520
3 (3) Ellen Van Loy VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 1415

UCI Ranking - Elite

1 (2) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 1905
2 (1) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 1840
3 (3) Lars Van Der Haar Team Giant - Alpecin 1640

UCI Ranking - Juniors

1 (1) Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 270
2 (2) Gage Hecht 164
3 (3) Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team 154

UCI Wereldbeker - Beloften

1 (2) Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 190
2 (3) Laurens Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team 185
3 (1) Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 160

UCI Wereldbeker - Dames

1 (1) Sanne Cant Enertherm - BKCP 246
2 (3) Ellen Van Loy VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 204
3 (2) Katherine Compton Trek Cyclocross Collective 187

UCI Wereldbeker - Elite

1 (1) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 430
2 (2) Lars Van Der Haar Team Giant - Alpecin 345
3 (3) Corne Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team 307

UCI Wereldbeker - Juniores

1 (1) Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 230
2 (2) Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team 145
3 (3) Max Gulickx VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 141

Vlaamse cyclocrosscup - 1ste jaars nieuwelingen

1 (0) Jason Van Compernolle Tomabel Cycling Team 801
2 (0) Wannes Vanden Bussche Mez Team Belgium Snellegem 668
3 (0) Quinten Vander Beken Asfra Racing Team 650

Vlaamse cyclocrosscup - amateurs

1 (0) Pieter Dewitte 897
2 (0) Kenny Roelandt 787
3 (0) Laudelino Lammens 770

Vlaamse cyclocrosscup - beloften

1 (0) Tim De Schuyter C.T. Keukens Buysse Knesselare 836
2 (0) Jens Teirlinck Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 734
3 (0) Brecht Vandenheede WC De Molenspurters Meulebeke 709

Vlaamse cyclocrosscup - dames

1 (0) Aurelie Vermeir Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 833
2 (0) Delphine Couckuyt 687
3 (0) Sandra Sintobin 649

Vlaamse cyclocrosscup - dames jeugd

1 (0) Eva Vermeersch Zannata-Lotto CT Menen VZW 777
2 (0) Tine Vandenheede WC De Molenspurters Meulebeke 627
3 (0) Fleur Vandecaveye Tieltse Rennersclub 557

Vlaamse cyclocrosscup - elite z/c

1 (0) Bart Hofman Nodrugs Heroes Flanders 827
2 (0) Gianni Denolf Baboco - Revor Cycling Team 719
3 (0) Ruben Vandevelde MEZ Team Belgium Snellegem 681

Vlaamse cyclocrosscup - juniores

1 (0) Timo Verberckmoes Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 758
2 (0) Jordi De Beule Rudyco Cycling Team 676
3 (0) Jorn Montaigne Asfra Racing Team 658

Vlaamse cyclocrosscup - masters A

1 (0) Wesly Kint 831
2 (0) Wesley Legrand 702
3 (0) Kurt Rogiers 696

Vlaamse cyclocrosscup - masters B

1 (0) Benny De Bock 886
2 (0) Kris Verhooghe 842
3 (0) Johan Myngheer 835

Vlaamse cyclocrosscup - masters C

1 (0) Mario Lammens 875
2 (0) Jan Houwen 772
3 (0) Peter Ballet 748

Vlaamse cyclocrosscup - masters D

1 (0) Alex Spruyt 867
2 (0) José De Clercq 826
3 (0) Eddy Cobbaut 771

Vlaamse cyclocrosscup - nieuwelingen

1 (0) Fabio Verberckmoes VA-Cycling Team Zele 759
2 (0) Arne Vermeersch Zannata-Lotto CT Menen VZW 724
3 (0) Thibaut De Smet VZW Tieltse Rennersclub - Jielker Geldhof 651

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - 1ste jaars nieuwelingen

1 (2) Wannes Vanden Bussche Mez Team Belgium Snellegem 20
2 (1) Andres Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke 19
3 (4) Jason Van Compernolle Tomabel Cycling Team 13

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - amateurs

1 (1) Pieter Dewitte 43
2 (2) Laudelino Lammens 27
3 (3) Korneel De Viaene 9

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - beloften

1 (1) Tim De Schuyter C.T. Keukens Buysse Knesselare 28
2 (2) Jens Teirlinck Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 21
3 (3) Stef Claeys C.T.- DJ.Matic-Kortrijk 13

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - Dames

1 (1) Aurelie Vermeir Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 35
2 (10) Anja Geldhof 11
3 (14) Mieke Deroo Beernem Cycling Team 10

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - Dames jeugd

1 (2) Jara Noël AA Drink-B.R.I.S. Cycling Team 29
2 (1) Eva Vermeersch Zannata-Lotto CT Menen VZW 26
3 (4) Axelle Bellaert AA Drink-B.R.I.S. Cycling Team 15

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - elite z/c

1 (2) Bart Hofman Nodrugs Heroes Flanders 15
2 (1) Steven De Decker C.T. Keukens Buysse Knesselare 13
3 (3) Vinnie Braet Colba - Superano Ham Cont. Cycling Team 13

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - juniores

1 (1) Timo Verberckmoes Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 20
2 (2) Jordi De Beule Rudyco Cycling Team 12
3 (3) Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team 10

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - masters A

1 (1) Steve Gruwier 27
2 (2) Wesly Kint 24
3 (3) Nicky David 22

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - masters B

1 (1) Benny De Bock 37
2 (2) Kris Verhooghe 28
3 (3) Johan Myngheer 12

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - masters C

1 (1) Mario Lammens 34
2 (2) Ludwig Gladines 24
3 (3) Guido Verhaegen 20

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - masters D

1 (1) Alex Spruyt 37
2 (3) Daniel Van Oosterwyck 27
3 (2) Eddy Cobbaut 20

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - nieuwelingen

1 (1) Fabio Verberckmoes VA-Cycling Team Zele 19
2 (2) Niels Vandermeulen KSV Deerlijk Gaverzicht Vzw 11
3 (9) Mauri Vansevenant KVC de Zeemeeuw Oostende 11

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock