Sport.be

Veldrijden

Seizoen 13/14

  • Begindatum 01.09.2013
  • Einddatum 28.02.2014

September 2013
October 2013
06.10.2013 Laarne A Tom Meeusen
20.10.2013 Valkenburg (CDM) A Lars Van Der Haar
26.10.2013 Tabor (CDM) A Lars Van Der Haar
November 2013
16.11.2013 Stockholm ( NK - SWE ) A Calle Friberg
23.11.2013 Koksijde (CDM) A Niels Albert
30.11.2013 Mol ( Boonen & Friends ) A Zdenek Stybar
30.11.2013 Surrey (NK-CAN) A Geoff Kabush
December 2013
08.12.2013 NK - JPN A Yu Takenouchi
15.12.2013 Bánovce nad Bebravou ( NK-SVK) A Martin Haring
22.12.2013 Namen (CDM) A Francis Mourey
26.12.2013 Heusden-Zolder (CDM) A Lars Van Der Haar
January 2014
05.01.2014 Rome (CDM) A Niels Albert
11.01.2014 Bekescsaba (NK-HUN) A Gabor Fejes
11.01.2014 Lostice (NK-CZE) A Martin Bina
12.01.2014 Belfast (NK-IRL) A Rodger Aiken
12.01.2014 Benedita (NK-POR) A Vitor Santos
12.01.2014 Bieganow (NK-POL) A Marek Konwa
12.01.2014 Boulder (NK-USA) A Jeremy Powers
12.01.2014 Bussnang (NK-SUI) A Lukas Flückiger
12.01.2014 Cessange (NK-LUX) A Christian Helmig
12.01.2014 Derby (NK-GBR) A Ian Field
12.01.2014 Döhlau (NK-GER) A Philipp Walsleben
12.01.2014 Gieten (NK-NED) A Lars Van Der Haar
12.01.2014 Lignieres (NK-FRA) A Francis Mourey
12.01.2014 Orvieto-Terni (NK-ITA) A Marco Aurelio Fontana
12.01.2014 Segorbe (NK-ESP) A Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez
12.01.2014 Soro (NK-DEN) A Jonas Pedersen
12.01.2014 Sveta Nedelja (NK-CRO) A Bruno Radotic
12.01.2014 Waregem (BK) A Sven Nys
12.01.2014 Wenen (NK-AUT) A Daniel Geismayr
26.01.2014 Nommay (FRA) A Tom Meeusen
February 2014
02.02.2014 Hoogerheide (WK) A Zdenek Stybar
22.02.2014 Lebbeke A Sven Nys
26.02.2014 Waregem A Sven Nys
26.02.2014 Waregem ( Tijdrit ) A Radomir Simunek

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Jongens 12 j

1 (0) Yorben Lauryssen Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 360
2 (0) Senne D'Hollander Rudyco-Ripa Cycling Team 275
3 (0) Massimo Stragier WC De Molenspurters Meulebeke 233

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Jongens 13 j

1 (0) Yente Peirens WC De Molenspurters Meulebeke 319
2 (0) Joran Wyseure Koninklijke Brugse Velosport VZW 273
3 (0) Robbe Struyf Rudyco-Ripa Cycling Team 263

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Jongens 14 j

1 (0) Lloyd Sprangers VA-Cycling Team Zele 321
2 (0) Maarten Clauwaert Rijschool AH - Gentse VS 293
3 (0) Wannes Vanden Bussche Mez Team Belgium Snellegem 255

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Meisjes 12 j

1 (0) Femke Van Goethem Napoleon Games - ST Martinus CT - Kerksken 223

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Meisjes 13 j

1 (0) Kyenta Vanwalleghem Zannata-Lotto CT Menen VZW 358
2 (0) Lindsay Windels WC De Molenspurters Meulebeke 314
3 (0) Nele Van Assche VA-Cycling Team Zele 261

Aspiranten Cyclocross Cup - Aspiranten - Meisjes 14 j

1 (0) Fleur Vandecaveye Tieltse Rennersclub 345
2 (0) Isaline Deckmijn Cycling Team Luc Wallays - Jonge renners 298

bpost bank Trofee - Beloften

1 (1) Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 166
2 (2) Mathieu Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 151
3 (3) Laurens Sweeck Kwadro-Stannah Cycling Team 126

bpost bank Trofee - Dames

1 (2) Sanne Cant Enertherm - BKCP 5:19:05
2 (1) Helen Wyman +01:24
3 (3) Nikki Brammeier VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +02:57

bpost bank Trofee - Elite

1 (1) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 8:10:51
2 (2) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team +02:25
3 (3) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team +07:10

bpost bank Trofee - Gazet van Antwerpen tussensprintenklassement

1 (3) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 8
2 (2) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 7
3 (1) Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro 7

bpost bank Trofee - Nieuwelingen

1 (1) Mitch Groot Enertherm - BKCP 94
2 (4) Jappe Jaspers Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 72
3 (3) Tijl Pauwels Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 71

De Moedige Veldrijder - dames

1 (0) Katrien Thijs UP Cycling Team 626
2 (0) Valerie Boonen De Kastelse Durvers V.Z.W. 568
3 (0) Gertie Willems Kriekel Cycling Team Tessenderlo 528

De Moedige Veldrijder - dames jeugd

1 (0) Yenthe Boons Sengers Ladies Cycling Team 685
2 (0) Sara Beeckmans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 415
3 (0) Anke Van Rompay 331

De Moedige Veldrijder - elite z/c

1 (0) Stijn Huys Orange Babies Cycling Team 675
2 (0) Sven Beelen Luihoeve Crossers 649
3 (0) Bart Hofman Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW 595

De Moedige Veldrijder - Juniores

1 (0) Thomas Verheyen VZW Ijsklokje - Cycling 646
2 (0) Liam Helsocht Lotto Olympia Tienen 568
3 (0) Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling 528

De Moedige Veldrijder - masters A & amateurs

1 (0) Kenny Geluykens 758
2 (0) Glenn Sluyts 629
3 (0) Bart Thielemans 615

De Moedige Veldrijder - masters B

1 (0) Guido Verhaegen 818
2 (0) Dirk Mertens 807
3 (0) Benny Van Staeyen 613

De Moedige Veldrijder - masters C

1 (0) Mark Verloo 910
2 (0) Johan Vanderaerden 759
3 (0) Jos Verdeyen 647

De Moedige Veldrijder - nieuwelingen

1 (0) Dennis Blommen Kon. Balen B.C. V.Z.W. 669
2 (0) Jarne Boden 629
3 (0) Jente Tielemans 611

Superprestige - Beloften

1 (1) Mathieu Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 91
2 (3) Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 81
3 (2) Gianni Vermeersch Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 77

Superprestige - Elite

1 (2) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 101
2 (1) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 101
3 (5) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 84

Superprestige - Juniores

1 (1) Yannick Peeters Kon. Balen B.C. V.Z.W. 90
2 (2) Thomas Joseph Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 76
3 (3) Thijs Aerts VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 72

UCI Ranking - Juniores

1 (1) Yannick Peeters Kon. Balen B.C. V.Z.W. 253
2 (2) Adam Toupalik 204
3 (3) Thijs Aerts VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 171

UCI Ranking - Dames

1 (1) Katherine Compton Trek Cyclocross Collective 2070
2 (4) Helen Wyman 1838
3 (2) Marianne Vos Rabobank Women Team 1820

UCI Ranking - Elite

1 (1) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 1771
2 (2) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 1638
3 (3) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 1488

UCI Wereldbeker - Beloften

1 (1) Mathieu Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 385
2 (2) Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 331
3 (3) Laurens Sweeck Kwadro-Stannah Cycling Team 232

UCI Wereldbeker - Dames

1 (1) Katherine Compton Trek Cyclocross Collective 350
2 (2) Nikki Brammeier VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 284
3 (4) Marianne Vos Rabobank Women Team 270

UCI Wereldbeker - Elite

1 (1) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 467
2 (3) Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team 409
3 (2) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 392

UCI Wereldbeker - Juniores

1 (1) Adam Toupalik 326
2 (2) Yannick Peeters Kon. Balen B.C. V.Z.W. 296
3 (3) Kobe Goossens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 252

Vlaamse cyclocrosscup - 1ste jaars nieuwelingen

1 (0) Andreas Goeman KSC Dendersteek Labiekes 887
2 (0) Fabio Verberckmoes KSC Dendersteek Labiekes 769
3 (0) Ibe Vaneeckhoutte KSV Deerlijk Gaverzicht Vzw 686

Vlaamse cyclocrosscup - amateurs

1 (0) Jochen Heylens 933
2 (0) Ruben Vandevelde 814
3 (0) Jens Delaere 764

Vlaamse cyclocrosscup - beloften

1 (0) Tim De Schuyter C.T. Keukens Buysse Knesselare 838
2 (0) Brecht Vandenheede Tieltse Rennersclub 732
3 (0) Stijn Gielen De Dijlespurters V.V. Mechelen 696

Vlaamse cyclocrosscup - dames

1 (0) Aurelie Vermeir Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 795
2 (0) Caitlyn La Haye Hageland Cycling Team 785
3 (0) Jo Blanchaert Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW 779

Vlaamse cyclocrosscup - dames jeugd

1 (0) Axelle Bellaert KVC de Zeemeeuw Oostende 624
2 (0) Maud Vandenbrande 590
3 (0) Jana Dobbelaere 501

Vlaamse cyclocrosscup - elite z/c

1 (0) Toon Devenyns C.T.- Dj.Matic-Kortrijk 821
2 (0) Mathieu Willemyns MEZ Team Belgium Snellegem 803
3 (0) Gianni Denolf Baboco - Revor Cycling Team 732

Vlaamse cyclocrosscup - juniores

1 (0) Jenko Bonne Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 814
2 (0) Timo Verberckmoes KSC Dendersteek Labiekes 721
3 (0) Mathias Declerck Mez Team Belgium Snellegem 706

Vlaamse cyclocrosscup - masters A

1 (0) Steve Gruwier 1104
2 (0) Vincent Moulin 826
3 (0) Nico Van Assche 786

Vlaamse cyclocrosscup - masters B

1 (0) Benny De Bock 947
2 (0) Nico Bogaert 811
3 (0) Kurt De Backer 766

Vlaamse cyclocrosscup - masters C

1 (0) Ronald De Scheemaeker 859
2 (0) Jan Houwen 847
3 (0) Peter Ballet 816

Vlaamse cyclocrosscup - nieuwelingen

1 (0) Jari De Clercq VZW Wielerclub " Onder Ons - Parike " 765
2 (0) Laurens Couckuyt Tieltse Rennersclub 760
3 (0) Christophe Van Dieren Wielerteam Waasland V.Z.W. 705

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - 1ste jaars nieuwelingen

1 (1) Andreas Goeman KSC Dendersteek Labiekes 29
2 (2) Florian Vermeersch Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 20
3 (3) Fabio Verberckmoes KSC Dendersteek Labiekes 15

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - amateurs

1 (1) Ruben Vandevelde 38
2 (2) Jochen Heylens 35
3 (3) Bjorn Peers Prov. Afd. West-Vlaanderen WBV 21

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - beloften

1 (3) Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team 16
2 (1) Berne Vankeirsbilck Asfra Racing Team 15
3 (2) Stef Claeys C.T.- DJ.Matic-Kortrijk 14

null

1 (1) Kendric Van Grembergen Asfra Racing Team 22
2 (2) Jelle Brackman Van Der Vurst Cycling Team 19
3 (3) Kevin Eeckhout Smartphoto Cycling Team 15

cyclocrosscup - QM tussensprints - juniores

1 (1) Timo Verberckmoes KSC Dendersteek Labiekes 19
2 (2) Mathias Declerck Mez Team Belgium Snellegem 14
3 (3) Jenko Bonne Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 14

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - masters A

1 (1) Steve Gruwier 56
2 (2) Nicky David 10
3 (3) Nico Van Assche 9

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - masters B

1 (1) Benny De Bock 34
2 (2) Steven Geurs 15
3 (4) Stefan Nerinckx 15

Vlaamse cyclocrosscup - QM tussensprints - masters C

1 (1) Jan Houwen 26
2 (2) Ronald De Scheemaeker 25
3 (4) Ludwig Gladines 19

cyclocrosscup - QM tussensprints - nieuwelingen

1 (1) Jari De Clercq VZW Wielerclub " Onder Ons - Parike " 25
2 (2) Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 19
3 (3) Alex Colman Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 15


Topteams

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock