Sport.be

Veldrijden

Veldrijden: 2010-2011

  • Begindatum 01.09.2010
  • Einddatum 28.02.2011

September 2010
October 2010
10.10.2010 Helsinki ( NK FIN ) ELITE Kimmo Kananen
17.10.2010 Aigle ( UCI Worldcup ) A Zdenek Stybar
24.10.2010 Pilzen ( UCI Worldcup ) A Zdenek Stybar
November 2010
06.11.2010 Toronto A Chris Sheppard
07.11.2010 Ronse A Sven Nys
27.11.2010 Koksijde ( UCI Worldcup ) A Niels Albert
December 2010
05.12.2010 Igorre ( UCI Worldcup ) A Niels Albert
11.12.2010 Prievidza ( NK SVK ) A Robert Gavenda
12.12.2010 Bend ( NK USA ) A Todd Wells
12.12.2010 Yasu City ( NK JPN ) A Keiichi Tsujiura
19.12.2010 Kalmthout ( UCI Worldcup ) A Tom Meeusen
26.12.2010 Heusden-Zolder ( UCI Worldcup ) A Lars Boom
January 2011
08.01.2011 Hlinsko ( NK - CZE ) A Zdenek Stybar
09.01.2011 Antwerpen ( NK - BEL ) A Niels Albert
09.01.2011 Derby ( NK - GBR ) A Paul Oldham
09.01.2011 Gosciecin ( NK - POL ) A Mariusz Gil
09.01.2011 Hittnau ( NK - SUI ) A Christian Heule
09.01.2011 Knittelfeld ( NK - AUT ) A Peter Presslauer
09.01.2011 Lanarvily ( NK - FRA ) A Francis Mourey
09.01.2011 Lorsch ( NK - GER ) A Philipp Walsleben
09.01.2011 Preizerdaul ( NK - LUX ) A Jean-Pierre Drucker
09.01.2011 Roma ( NK - ITA ) A Marco Aurelio Fontana
09.01.2011 Sint-Michielsgestel ( NK - NED ) A Lars Boom
09.01.2011 Zamora ( NK - ESP ) A Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez
10.01.2011 Otegem A Kevin Pauwels
16.01.2011 Pontchateau ( UCI Worldcup ) A Kevin Pauwels
23.01.2011 Hoogerheide ( UCI Worldcup ) A Niels Albert
30.01.2011 Sankt-Wendel ( WK ) A Zdenek Stybar
February 2011
13.02.2011 Lebbeke A Sven Nys
23.02.2011 Hasselt (indoor) A Zdenek Stybar

De Moedige Veldrijder - Elite z/c

1 (0) Mike Thielemans Team-Thielemans & Co 533
2 (0) Tom De Kort APB cycling team 478
3 (0) Tom Vannoppen Team Mooserwirt Ridley Bike's 471

De moedige veldrijder - Juniores

1 (0) Stijn Gielen De Dijlespurters V.V. Mechelen 581
2 (0) Michael Dhondt WT Morel Vandeputte VZW De Pinte-Zingem 530
3 (0) Jelto Veroft K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W. 524

De Moedige Veldrijder - Masters a & amateurs

1 (1) Nico Schroyen 615
2 (2) Edwin De Wit 488
3 (3) Tom Arnouts 461

De Moedige Veldrijder - Masters B

1 (1) Eddy Van Bouwel 697
2 (2) Benny Van Staeyen 593
3 (3) Marc Druyts 567

De Moedige Veldrijder - Masters C

1 (1) Wim Van Den Bergh 673
2 (5) Patrick Goor 531
3 (2) Patrick Sluyts 518

De Moedige Veldrijder - Nieuwelingen

1 (0) Stijn Caluwe Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW 674
2 (0) Kyle De Proost Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 569
3 (0) Brent Van Den Bosch 476

GvA Trofee - Beloften

1 (1) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 144
2 (3) Jim Aernouts Sunweb Revor 139
3 (2) Joeri Adams Rabo - Giant Offroad Team. 132

GvA Trofee - Dames

1 (1) Sanne Cant BKCP-Powerplus 105
2 (3) Daphny Van Den Brand ZZPR.NL 94
3 (2) Helen Wyman 91

GvA Trofee - Elite

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet 169
2 (3) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 163
3 (2) Kevin Pauwels Telenet Fidea Cycling Team 160

GvA Trofee - Nieuwelingen

1 (0) Mathieu Van der Poel Isorex Cycling Team 175
2 (0) Quinten Hermans APB cycling team 115
3 (0) Nicolas Cleppe 106

GvA Trofee - Sprint - Elite

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet 17
2 (2) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 14
3 (3) Kevin Pauwels Telenet Fidea Cycling Team 10

Superprestige - Beloften

1 (2) Jim Aernouts Sunweb Revor 86
2 (1) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 85
3 (3) Vincent Baestaens KDL Trans - Your Mover 81

Superprestige - Elite

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet 107
2 (2) Kevin Pauwels Telenet Fidea Cycling Team 92
3 (4) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 85

Superprestige - Juniores

1 (1) Laurens Sweeck KDL Trans - Your Mover 86
2 (2) Diether Sweeck KDL Trans - Your Mover 77
3 (3) Jens Vandekinderen Nodrugs Concept Team 76

UCI RANKING - DAMES

1 (1) Katherine Compton 1770
2 (2) Sanne Van Paassen Brainwash wielerploeg 1530
3 (3) Marianne Vos 1330

UCI RANKING - ELITE

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet 2050
2 (2) Niels Albert BKCP-Powerplus 2023
3 (3) Kevin Pauwels Telenet Fidea Cycling Team 1960

UCI RANKING - JUNIORES

1 (1) Laurens Sweeck KDL Trans - Your Mover 214
2 (2) Lars Forster 134
3 (3) Fabien Doubey 107

UCI WERELDBEKER - BELOFTEN

1 (2) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 220
2 (3) Matthieu Boulo 219
3 (4) Wietse Bosmans BKCP-Powerplus 186

UCI WERELDBEKER - DAMES

1 (1) Sanne Van Paassen Brainwash wielerploeg 310
2 (2) Katherine Compton 300
3 (7) Marianne Vos 205

UCI WERELDBEKER - ELITE

1 (1) Niels Albert BKCP-Powerplus 570
2 (2) Kevin Pauwels Telenet Fidea Cycling Team 499
3 (3) Sven Nys Landbouwkrediet 484

UCI WERELDBEKER - JUNIORES

1 (1) Laurens Sweeck KDL Trans - Your Mover 237
2 (2) Daniel Peeters DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW 160
3 (4) Lars Forster 158

Vlaamse Cyclocrosscup - 1ste jaars Nieuwelingen

1 (0) Nick Van De Kerckhove Mez Team Belgium Snellegem 364
2 (0) Mathias Declerck Tieltse Rennersclub 301
3 (0) Kay Delobelle C.T.- DJ.Matic-Kortrijk 271

Vlaamse Cyclocrosscup - Amateurs

1 (0) Bjorn Traen 674
2 (0) Jochen Heylens 596
3 (0) Nico Van Assche 515

Vlaamse Cyclocrosscup - Beloften

1 (0) Mathieu Willemyns 440
2 (0) Kevin Neirynck (1) Landbouwkrediet 403
3 (0) Pieter Dewitte 386

Vlaamse cyclocrosscup - Dames

1 (1) Sandie Verriest Asfra Racing Team 380
2 (2) Anja Geldhof 177
3 (3) Kim Van Renterghem WT Morel Vandeputte VZW De Pinte-Zingem 140

Vlaamse cyclocrosscup - Dames Jeugd

1 (1) Meg De Bruyne Rudyco Cycling Team 497
2 (2) Caitlyn La Haye Edegem Bicycle Club V.Z.W. 464
3 (3) Laura De Baene Isorex Cycling Team 349

Vlaamse Cyclocrosscup - Elite z/c

1 (0) Stijn Penne A.S.B. Parein-Rogelli Cycling Team 494
2 (0) Patrick Bassez Kon. Edegem Bicycle Club V.Z.W. 454
3 (0) Kendric Van Grembergen Cycling Team Soenens-Construkt Glas 425

Vlaamse Cyclocrosscup - Juniores

1 (0) Jordy Vermeire K.V.C. Deinze Vzw 479
2 (0) Gregory Vandaele Jonge Renners Roeselare 470
3 (0) Bart De Keukelaere Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 338

Vlaamse Cyclocrosscup - Masters A

1 (0) Timmy Maes 592
2 (0) Nico Bogaert 520
3 (0) Joris Debacquer 507

Vlaamse Cyclocrosscup - Masters B

1 (0) Ivan Smet 619
2 (0) Mario Lammens 592
3 (0) Johan Vandaele 441

Vlaamse Cyclocrosscup - Masters C

1 (0) Ronald De Scheemaeker 582
2 (0) René Swinnen 502
3 (0) José De Clercq 479

Vlaamse cyclocrosscup - Nieuwelingen

1 (0) Jonas Degroote Jonge Renners Roeselare 420
2 (0) Morris De Paepe Isorex Cycling Team 379
3 (0) Alexander Ameel 422

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - 1ste jaars Nieuwelingen

1 (1) Nick Van De Kerckhove Mez Team Belgium Snellegem 27
2 (2) Jens Teirlinck Rijschool AH - Gentse VS 20
3 (3) Thomas Joseph 16

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - Amateurs

1 (1) Bjorn Traen 53
2 (2) Jochen Heylens 38
3 (3) Nico Van Assche 10

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - Beloften

1 (1) Jelle Brackman MTB dreamteam 18
2 (2) Robby Cobbaert A.S.B. Parein-Rogelli Cycling Team 14
3 (5) Kevin Eeckhout Sunweb Revor 12

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - Elite z/c

1 (1) Stijn Penne A.S.B. Parein-Rogelli Cycling Team 34
2 (2) Kendric Van Grembergen Cycling Team Soenens-Construkt Glas 26
3 (3) Patrick Bassez Kon. Edegem Bicycle Club V.Z.W. 13

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - Juniores

1 (1) Gregory Vandaele Jonge Renners Roeselare 17
2 (2) Jordy Vermeire K.V.C. Deinze Vzw 14
3 (3) Niels Van Den Driessche W.C. Vos Sportief Sint- Lenaarts 9

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - Masters A

1 (1) Timmy Maes 37
2 (2) Kris Snels 12
3 (5) Kristof Boelens 12

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - Masters B

1 (1) Mario Lammens 44
2 (2) Ivan Smet 42
3 (3) Peter Webber 8

Vlaamse Cyclocrosscup - QM Tussensprints - Masters C

1 (1) Ronald De Scheemaeker 34
2 (2) Dirk Gebruers 21
3 (3) Mark Verloo 15

Vlaamse cyclocrosscup - QM Tussensprints - Nieuwelingen

1 (1) Alexander Ameel 25
2 (2) Din Van Den Driessche Team CATA bikes bianchi 18
3 (3) Jonas Degroote Jonge Renners Roeselare 18


Topteams

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock