Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Vermeersch grijpt dagzege, Debeir eindwinnaar

Nieuweling Florian Vermeersch (Lares-Doltcini) heeft de Krawatencross in Lille op zak gestoken. Vermeersch haalde het solo voor zijn ploegmaat Arno Debeir, die ook de eindwinnaar is in de bpost bank trofee.


# Land Renner Team Tijd  
1 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team
2 Arno Debeir Lares - Doltcini Cycling Team
3 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
4 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
5 Arne Vrachten Kon. Balen B.C. V.Z.W.
6 Niels Vandeputte W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
7 Jonas Smet Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team
8 Jarne De Meyer Kon. Balen B.C. V.Z.W.
9 Arno Van Den Broeck DCM Cycling Team
10 Brent Braes Kon. Balen B.C. V.Z.W.
11 Lander Tibackx Cycling Team Vive Le Vélo VZW Diegem
12 Lloyd Sprangers Lares - Doltcini Cycling Team
13 Bart Artz
14 Tomas Kopecky
15 Andres Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke
16 Vince Van Den Eynde Kalas Cycling Team 99 Schriek
17 Wannes Vanden Bussche Mez Team Belgium Snellegem
18 Maxim Van Gils W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
19 Maxim Dewulf WC De Molenspurters Meulebeke
20 Perry Frijters
21 Koen Van Helvoirt
22 Len Dejonghe Kalas Cycling Team 99 Schriek
23 Aron Arkesteyn Hageland Cycling Team
24 Niels Vandermeulen KSV Deerlijk Gaverzicht Vzw
25 Julian Siemons Kalas Cycling Team 99 Schriek
26 Ward Steurs Hageland Cycling Team
27 Davy Vandergraesen Wielerclub steeds vooraan V.Z.W.
28 Sander Lemmens Hageland Cycling Team
29 Davide Bomboi Kon. Balen B.C. V.Z.W.
30 Stan Van Tricht Lotto Olympia Tienen
31 Jasper Van Den Plas W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
32 Loeka Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke
33 Robbe Konings W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
34 Ward Deschepper KSC Dendersteek Labiekes
35 Viktor Geeraerts
36 Jelle Camps
37 Mark Dillema
38 Maarten Clauwaert VD Hauwe CT - Gentse VS
39 Thibaut De Smet VZW Tieltse Rennersclub - Jielker Geldhof
40 Xander Geysels Wielerclub steeds vooraan V.Z.W.
41 Dolf Pemen VA-Cycling Team Zele
42 Seppe Broeckx Sport En Steun - Leopoldsburg
43 Stijn De Bruyn W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
44 Brent Govaerts De Kastelse Durvers V.Z.W.
45 Jasper Gielen Kon. Balen B.C. V.Z.W.
46 Senne Van Aert DCM Cycling Team
47 Marius Caux
48 Kyle Peeters VZW Ijsklokje - Cycling
49 Arne Santy CT Force VZW
50 Jason Van Compernolle Tomabel Cycling Team
51 Aaron Logie Zannata-Lotto CT Menen VZW
52 Jonas Bruyninckx RSC De Zuidwesthoek
53 Guillermo Cooreman Wielerclub steeds vooraan V.Z.W.
54 Yoran Arnoets Cycling Team Zemst VZW
55 Tom Van Den Berg
56 Jara Noël AA Drink-B.R.I.S. Cycling Team
57 Seppe Bekaert Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare
58 Tine Rombouts
59 Tristen Lamon KSV Deerlijk Gaverzicht Vzw
60 Milan Schepers Kriekel Cycling Team Tessenderlo
61 Maxime Cockx Hageland Cycling Team
62 Laure Michels Young Schelde Cycling Team
63 Marthe Truyen
64 Jonas Quartier Cycling Team Houtland-Westkust
65 Wout Mens W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
66 Lara Van Wunsel
67 Gertjan Geysen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock