Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Jacobs sterkste junior in Lille

De Zwitser Johan Jacobs (Lares-Doltcini) toonde zich in de Krawatencross in Lille de sterkste bij de junioren. Zijn ploegmaat Thijs Wolsink werd tweede, Eli Iserbyt kwam als derde over de streep.


# Land Renner Team Tijd  
1 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team
2 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team
3 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
4 Mitch Groot Enertherm - BKCP
5 Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W.
6 Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling
7 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
8 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP
9 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team
10 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
11 Erik Boer VA-Cycling Team Zele
12 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team
13 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
14 Mathijs Wuyts Kalas Cycling Team 99 Schriek
15 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
16 Seppe Rombouts DCM Cycling Team
17 Michiel Breugelmans Team 185
18 Thomas Verheyen VZW Ijsklokje - Cycling
19 Stijn Siemons RS-Bikes Racing Team Pulderbos
20 Glenn Eestermans VZW Ijsklokje - Cycling
21 Jorn Montaigne Asfra Racing Team
22 Liam Helsocht Lotto Olympia Tienen
23 Jarne Boden W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
24 Tomas Szedelyi Kalas Cycling Team 99 Schriek
25 Dorian De Maeght WK Noord West Brabant
26 Maarten Van Staeyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
27 Jens Roelants Lotto Olympia Tienen
28 Jenko Bonne Lares - Doltcini Cycling Team
29 Jens Quartier Cycling Team Houtland-Westkust
30 Einar Steegmans
31 Hakan Proost Kalas Cycling Team 99 Schriek
32 Carlos Schreuder
33 Stefano Museeuw Enertherm - BKCP
34 Niels Willaerts BMX Vlijtingen
35 Jasper Knaeps
36 Gregory Quintyn KSC Dendersteek Labiekes
37 Bjarne Bertels DCM Cycling Team
38 Killian De Groodt Royal Cureghem Sportif - Brussel
39 Stan Vandenkerckhove Kalas Cycling Team 99 Schriek
40 Andreas Van Driessche WK Noord West Brabant
41 Roel Vandael W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
42 Niels Hendrickx W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
43 Stef Hendrickx W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
44 Wouter Wynants De Kastelse Durvers V.Z.W.
45 Nick Peeters Wielerclub Noord-Limburg

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock