Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Iserbyt sterkste junior in Hoogerheide

Eli Iserbyt heeft in het Nederlandse Hoogerheide de Wereldbekerwedstrijd bij de junioren op zijn naam geschreven, dat is de laatste WB-manche van het seizoen.


# Land Renner Team Tijd  
1 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
2 Roel Van Der Stegen
3 Gage Hecht
4 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team
5 Jakob Dorigoni
6 Stefano Sala
7 Emile Canal
8 Jens Dekker Enertherm - BKCP
9 Quentin Simon
10 Max Gulickx VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
11 Maik Van Der Heijden WV Uden
12 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
13 Sandy Dujardin
14 Eddy Fine
15 Mitch Groot Enertherm - BKCP
16 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team
17 Giorgio Rossi
18 Lance Haidet
19 Lander Loockx Kalas Cycling Team 99 Schriek
20 Han Devos Cycling Team Zemst VZW
21 Mart Muskens
22 Matej Ulik
23 Kevin Kuhn
24 Daniel Smarzaro
25 Per Wiggers
26 Arthur Green
27 Alexis Bourmaud
28 Kevin Geniets
29 Brannan Fix
30 Seppe Rombouts DCM Cycling Team
31 Quinton Disera
32 Joël Grab
33 Jokin Alberdi
34 William Gascoyne
35 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
36 Yannick Vrielink
37 Jon Gil Ranero
38 Wesley Floren
39 Raphael Schroder
40 Tom Rees
41 Jaroslav Vojir
42 Maximilian Mobis
43 Ludwig Cords
44 Willem Boersma
45 Antonio Folcarelli
46 Cooper Willsey
47 Paul Rudolph
48 Dylan Bouwmans RTC Buitenlust
49 Lukas Kunt
50 Michel Ries
51 Josef Jelinek
52 Martin Matejcek
53 Tarik Haupt
54 Noah Fries
55 Joshua Waters
56 Ryo Takeuchi
57 Oliver Evans
58 Alfie Moses
59 Colin Heiderscheid
60 Nicholas Smith
61 Pit Leyder
62 Stefan Ritter
63 Liam Mulcahy
64 Mario Junquera San Millan
65 Kristian Zimany
66 Josef Bartipan
67 Noah Barrow
68 Jakub Kurty
69 Jan Gajdosik
70 Tom Green
71 Masaki Yamada

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock