Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Iserbyt domineert bij de juniores in Zolder

Eli Iserbyt heeft vrijdag de Wereldbekerwedstrijd bij de junioren op het circuit van Zolder op zijn naam geschreven. Hij haalde het voor de Nederlanders Jens Dekker en Max Gulickx.


# Land Renner Team Tijd  
1 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
2 Jens Dekker Enertherm - BKCP
3 Max Gulickx VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
4 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team
5 Gage Hecht
6 Maik Van Der Heijden WV Uden
7 Mitch Groot Enertherm - BKCP
8 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
9 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team
10 Giorgio Rossi
11 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
12 Kevin Kuhn
13 Jakob Dorigoni
14 Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W.
15 Daniel Smarzaro
16 Cooper Willsey
17 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team
18 Joël Grab
19 Kevin Geniets
20 Matthieu Legrand
21 Matej Ulik
22 Jonas Brezina
23 Lance Haidet
24 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
25 Han Devos Cycling Team Zemst VZW
26 Gavin Haley
27 Seppe Rombouts DCM Cycling Team
28 Josef Jelinek
29 Stefano Sala
30 Ludwig Cords
31 Tanguy Turgis
32 Vaclav Sirucek
33 Mario Junquera San Millan
34 Spencer Petrov
35 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP
36 Cameron Beard
37 Jenko Bonne Lares - Doltcini Cycling Team
38 Antonio Folcarelli
39 Tarik Haupt
40 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
41 Raphael Schroder
42 Colin Heiderscheid
43 Maximilian Mobis
44 Jakub Kurty
45 Wesley Floren
46 Tom Rees
47 Edoardo Nichele
48 Michel Ries
49 Martin Meiler
50 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
51 Thomas Bonnet
52 Paul Rudolph
53 Kristian Zimany
54 Noah Fries
55 Lois Dufaux
56 Rasmus Gotke
57 Jokin Alberdi
58 Josef Bartipan
59 Andreas Lund Andresen
60 Slavomir Kujan

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock