Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Junior Jaspers pakt de bloemen

Jappe Jaspers heeft aan Linkeroever de zege gegrepen bij de junioren. De crosser uit Bonheiden kwam solo over de meet.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team
2 Max Gulickx VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
3 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team
4 Jens Dekker Enertherm - BKCP
5 Han Devos Cycling Team Zemst VZW
6 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
7 Dylan Bouwmans RTC Buitenlust
8 Jenko Bonne Lares - Doltcini Cycling Team
9 Wesley Floren
10 Mitch Groot Enertherm - BKCP
11 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team
12 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
13 Mart Muskens
14 Lander Loockx Kalas Cycling Team 99 Schriek
15 Michiel Breugelmans Team 185
16 Kevin Van Bennekom
17 Stijn Siemons RS-Bikes Racing Team Pulderbos
18 Glenn Verbeeck Kalas Cycling Team 99 Schriek
19 Robbert Brughmans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
20 Erik Boer VA-Cycling Team Zele
21 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes
22 Jarno Liessens Enertherm - BKCP
23 Dorian De Maeght WK Noord West Brabant
24 Paul Rudolph
25 Bryan Bouwmans RTC Buitenlust
26 Maarten Van Staeyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
27 Einar Steegmans
28 Glenn Eestermans VZW Ijsklokje - Cycling
29 Lauritz Urnauer
30 David Dekker Willebrord Wil Vooruit
31 Tarik Haupt
32 Tomas Szedelyi Kalas Cycling Team 99 Schriek
33 Wout Van Elzakker RSC De Zuidwesthoek
34 Hakan Proost Kalas Cycling Team 99 Schriek
35 Mario Poldervaart
36 Maximilian Mobis
37 Thijs Kool
38 Christophe Van Dieren Wielerteam Waasland V.Z.W.
39 Marvin Runhaar WV Breda
40 Timon Van Hooste
41 Gavin Haley

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock