Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

# Land Renner Team Tijd  
1 Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2 Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
3 Mathieu Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team
4 Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team
5 Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
6 Jens Adams Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
7 Corne Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team
8 Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team
9 Rob Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
10 Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team
11 Laurens Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team
12 Julien Taramarcaz Corendon - KwadrO Cycling Team
13 Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team
14 Niels Wubben Telenet Fidea Cycling Team
15 Sven Nys Crelan - AA Drink Team
16 Jim Aernouts Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
17 Jeremy Powers Team Rapha-Focus
18 Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
19 Bart Aernouts Corendon - KwadrO Cycling Team
20 Gianni Vermeersch Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
21 Thijs Van Amerongen Telenet Fidea Cycling Team
22 David Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team
23 Jakub Skala CEZ Cyklo Team Tabor
24 Ian Field Hargroves Cycles
25 Michael Boros CEZ Cyklo Team Tabor
26 Sascha Weber Veranclassic-Doltcini Cycling Team
27 Francis Mourey Francaise des Jeux
28 Fabien Canal
29 Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez
30 Twan Van Den Brand Orange Babies Cycling Team
31 Radomir Simunek Corendon - KwadrO Cycling Team
32 Marcel Meisen Corendon - KwadrO Cycling Team
33 Tim Merlier Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
34 Marcel Wildhaber Scott- Odlo MTB Racing Team
35 Mariusz Gil Project Cross Racing
36 Eddy Van IJzendoorn Orange Babies Cycling Team
37 Simon Zahner EKZ Racing Team
38 Jonathan Page Planet Bike
39 Arnaud Grand BMC Development Team
40 Josep Betalu
41 Vladimir Kyzivat Johnson Controls TJ Auto Skoda
42 Yu Takenouchi Veranclassic-Doltcini Cycling Team
43 Tomas Paprstka Remerx-Merida Team Kolin
44 Lubomir Petrus BKCP - Powerplus Cycling Team
45 Severin Saegesser
46 Kenneth Hansen
47 Felix Drumm
48 Lukas Winterberg
49 Clement Lhotellerie
50 Cameron Jette
51 Ole Quast
52 Vaclav Metlicka Johnson Controls TJ Auto Skoda
53 Aaron Schooler
54 Jeremy Durrin
55 Gusty Bausch
56 Angus Edmond
57 Mark Mcconnell

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock