Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Iserbyt wint ook in Ruddervoorde

Europees en Belgisch kampioen Eli Iserbyt blijft de overwinningen aan elkaar rijgen. De junior van Telenet-Fidea won in Ruddervoorde zijn negende wedstrijd op rij. Hij haalde het voor de Zwitser Johan Jacobs en de Nederlander Maik van der Heijden.


# Land Renner Team Tijd  
1 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
2 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team
3 Maik Van Der Heijden WV Uden
4 Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W.
5 Jenko Bonne Lares - Doltcini Cycling Team
6 Lander Loockx Kalas Cycling Team 99 Schriek
7 Seppe Rombouts DCM Cycling Team
8 Wesley Floren
9 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
10 Ludwig Cords
11 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team
12 Jarno Liessens Enertherm - BKCP
13 Han Devos Cycling Team Zemst VZW
14 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
15 Stefano Museeuw Enertherm - BKCP
16 Michiel Breugelmans Team 185
17 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes
18 Joffrey Degueurce
19 Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling
20 Jens Quartier Cycling Team Houtland-Westkust
21 Louis Overmeire Lares - Doltcini Cycling Team
22 Stijn Siemons RS-Bikes Racing Team Pulderbos
23 Quentin Simon
24 Mart Muskens
25 Jens Roelants Lotto Olympia Tienen
26 Bryan Bouwmans RTC Buitenlust
27 Jorn Montaigne Asfra Racing Team
28 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
29 Simon Jaecques Kon. Balen B.C. V.Z.W.
30 Migel Bouten C.T.- DJ.Matic-Kortrijk
31 Hakan Proost Kalas Cycling Team 99 Schriek
32 Jebbe Maene Cycling Team Houtland-Westkust
33 Laurens Coudeville Cycling Team Houtland-Westkust
34 Glenn Verbeeck Kalas Cycling Team 99 Schriek
35 Sven Maertens WC De Molenspurters Meulebeke
36 Thijs Bijwaard
37 Daan Van Meeuwen
38 Laurens Vanackere Tomabel Cycling Team
39 Jordy Geukens Sport En Steun - Leopoldsburg
40 Bjarne Bertels DCM Cycling Team
41 Jesse De Veirman Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare
42 Jake Charlton
43 Quinn Cabooter Jonge Renners Roeselare
44 Sander Jeurissen Koninklijke Edegem Bicycle Club & BMX VZW
45 Tuur Galle Tomabel Cycling Team
46 Angelo Windels

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock