Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Junior Iserbyt imponeert in Zonhoven

Eli Iserbyt blijft dit seizoen voorlopig ongeslagen in het veld. De Belgische kampioen bij de junioren boekte in Zonhoven al zijn zevende overwinning, uiteraard ook goed voor een twee op twee in de Ridley Superprestige.


# Land Renner Team Tijd  
1 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
2 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team
3 Jens Dekker Enertherm - BKCP
4 Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W.
5 Max Gulickx VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
6 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team
7 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP
8 Maik Van Der Heijden WV Uden
9 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team
10 Dylan Bouwmans RTC Buitenlust
11 Erik Boer VA-Cycling Team Zele
12 Wesley Floren
13 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team
14 Jarno Liessens Enertherm - BKCP
15 Robbert Wagenmakers
16 Michiel Breugelmans Team 185
17 Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling
18 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
19 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes
20 Mathijs Wuyts Kalas Cycling Team 99 Schriek
21 Joffrey Degueurce
22 Yari Crollet VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
23 Stef Serré VZW De Demerspurters
24 Liam Helsocht Lotto Olympia Tienen
25 Jens Roelants Lotto Olympia Tienen
26 Thomas Verheyen VZW Ijsklokje - Cycling
27 Mart Muskens
28 Mitch Groot Enertherm - BKCP
29 Maarten Van Staeyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
30 Perry Van Den Bos Willebrord Wil Vooruit
31 Bryan Bouwmans RTC Buitenlust
32 Glenn Eestermans VZW Ijsklokje - Cycling
33 Stefano Museeuw Enertherm - BKCP
34 Tomas Szedelyi Kalas Cycling Team 99 Schriek
35 Alfie Mosses
36 Lauri Van Den Eede C.T. Keukens Buysse Knesselare
37 Einar Steegmans
38 David Dekker Willebrord Wil Vooruit
39 Diede Mortier Sport En Steun - Leopoldsburg
40 Christopher Barnes
41 Timon Van Hooste
42 Nick Paesen
43 Dries Verbeek Hageland Cycling Team
44 Hakan Proost Kalas Cycling Team 99 Schriek

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock