Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Vermeersch wint bij nieuwelingen

Florian Vermeersch (Lares-Doltcini Cycling Team) heeft bij de nieuwelingen de Soudal Grote Prijs Neerpelt op zijn naam geschreven. De Oost-Vlaming haalde het in de spurt van zijn ploegmaat Arno Debeir.


# Land Renner Team Tijd  
1 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team
2 Arno Debeir Lares - Doltcini Cycling Team
3 Arne Vrachten Kon. Balen B.C. V.Z.W.
4 Lloyd Sprangers Lares - Doltcini Cycling Team
5 Dante Scoponi Lares - Doltcini Cycling Team
6 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
7 Luca Vreeswijk RTC Buitenlust
8 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
9 Jonas Smet Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team
10 Maxim Van Gils W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
11 Lander Tibackx Cycling Team Vive Le Vélo VZW Diegem
12 Kwinten Stuer Wielerteam Waasland V.Z.W.
13 Brent Braes Kon. Balen B.C. V.Z.W.
14 Loeka Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke
15 Andres Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke
16 Timo Kielich Trek-KMC Mountainbiketeam VZW
17 Sander Lemmens Hageland Cycling Team
18 Arno Brouwers Kon. Balen B.C. V.Z.W.
19 Gerben Kuypers Mez Team Belgium Snellegem
20 Joren Thys K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W.
21 Aron Arkesteyn Hageland Cycling Team
22 Arne Vermeersch Zannata-Lotto CT Menen VZW
23 Julian Siemons Kalas Cycling Team 99 Schriek
24 Jelle Vlietinck Cycling Team Avia Crabbe Westhoek
25 Pieter-Jan Vliegen
26 Owen Valcke
27 Ward Steurs Hageland Cycling Team
28 Seppe Broeckx Sport En Steun - Leopoldsburg
29 Ward Deschepper KSC Dendersteek Labiekes
30 Maarten Clauwaert VD Hauwe CT - Gentse VS
31 Maxim Dewulf WC De Molenspurters Meulebeke
32 Dolf Pemen VA-Cycling Team Zele
33 Joni Soetaerts Hageland Cycling Team
34 Kyle Peeters VZW Ijsklokje - Cycling
35 Senne Van Aert DCM Cycling Team
36 Milan Schepers Kriekel Cycling Team Tessenderlo
37 Jonas Wellens Kriekel Cycling Team Tessenderlo
38 Yoshi Christiaens Kon. Balen B.C. V.Z.W.
39 Seppe Bekaert Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare
40 Cis Peeters Sport En Steun - Leopoldsburg
41 Jorg Claessens Sport En Moedig Genk
42 Maxime Cockx Hageland Cycling Team
43 Tine Rombouts
44 Jonas Quartier Cycling Team Houtland-Westkust
45 Lars Seutens Kon. Balen B.C. V.Z.W.
46 Fabio Van Goethem Rudyco-Janatrans Cycling Team
47 Gertjan Geysen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock