Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Junior Iserbyt soleert naar zege

Belgische juniorenkampioen Eli Iserbyt (Young Telenet Fidea Cycling Team) reed solo naar de zege in de Soudal Grote Prijs Neerpelt. Net als vorige week in Erpe-Mere haalde Iserbyt het voor Jappe Jaspers (Lares-Doltcini Cycling Team).


# Land Renner Team Tijd  
1 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
2 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team
3 Max Gulickx VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
4 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team
5 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
6 Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W.
7 Han Devos Cycling Team Zemst VZW
8 Jenko Bonne Lares - Doltcini Cycling Team
9 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
10 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP
11 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
12 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team
13 Mathijs Wuyts Kalas Cycling Team 99 Schriek
14 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team
15 Seppe Rombouts DCM Cycling Team
16 Nick Verheyen Enertherm - BKCP
17 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
18 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes
19 Jarno Liessens Enertherm - BKCP
20 Stefano Museeuw Enertherm - BKCP
21 Thomas Verheyen VZW Ijsklokje - Cycling
22 Glenn Verbeeck Kalas Cycling Team 99 Schriek
23 Dorian De Maeght WK Noord West Brabant
24 Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling
25 Louis Overmeire Lares - Doltcini Cycling Team
26 Yari Crollet VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
27 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
28 Liam Helsocht Lotto Olympia Tienen
29 Glenn Eestermans VZW Ijsklokje - Cycling
30 Jens Quartier Cycling Team Houtland-Westkust
31 Pieter Giart Cycling Team Vive Le VĂ©lo VZW Diegem
32 Einar Steegmans
33 Laurens Coudeville Cycling Team Houtland-Westkust
34 Hakan Proost Kalas Cycling Team 99 Schriek
35 Sylvain Leonard Team Verandas Willems CC Chevigny
36 Diede Mortier Sport En Steun - Leopoldsburg
37 Bjarne Bertels DCM Cycling Team
38 Kristof Flebus Sport En Steun - Leopoldsburg
39 Nick Paesen

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock