Sport.be

Veldrijden


# Land Renner Team Tijd  
1 Jenko Bonne Lares - Doltcini Cycling Team
2 Lander Loockx Kalas Cycling Team 99 Schriek
3 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team
4 Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W.
5 Mathijs Wuyts Kalas Cycling Team 99 Schriek
6 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes
7 Timo Verberckmoes Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
8 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
9 Glenn Eestermans VZW Ijsklokje - Cycling
10 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team
11 Michiel Breugelmans Team 185
12 Stefano Museeuw Enertherm - BKCP
13 Marvin Runhaar WV Breda
14 Thomas Verheyen VZW Ijsklokje - Cycling
15 Wesley Floren
16 Liam Helsocht Lotto Olympia Tienen
17 Sven Driesen Lotto Olympia Tienen
18 Daniel Lowie BMX Vlijtingen
19 Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling
20 Thomas Bartelen WV Breda
21 Robbert Brughmans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
22 Jens Roelants Lotto Olympia Tienen
23 Pelle Van Den Bulck Kalas Cycling Team 99 Schriek
24 Dorian De Maeght WK Noord West Brabant
25 Jarno Liessens Enertherm - BKCP
26 Erik Boer VA-Cycling Team Zele
27 Stef Serré VZW De Demerspurters
28 Kevin Van Bennekom
29 Sylvain Leonard Team Verandas Willems CC Chevigny
30 Maarten Van Staeyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
31 Lauri Van Den Eede C.T. Keukens Buysse Knesselare
32 Gianni Van Havermaet Rudyco-Janatrans Cycling Team
33 Einar Steegmans
34 Glenn Janssen TWC Het Snelle Wiel
35 Glenn Verbeeck Kalas Cycling Team 99 Schriek
36 Senne Gabriels DCM Cycling Team
37 Pieter Giart Cycling Team Vive Le Vélo VZW Diegem
38 Wouter Wynants De Kastelse Durvers V.Z.W.
39 Jonas Devoet VZW Wielerclub " Onder Ons - Parike "
40 Bert Verschueren Hageland Cycling Team
41 Niels Willaerts BMX Vlijtingen
42 Diede Mortier Sport En Steun - Leopoldsburg
43 Glenn Van De Meulebroecke Asfra Racing Team
44 Bjarne Bertels DCM Cycling Team
45 Laurens Couckuyt VZW Tieltse Rennersclub - Jielker Geldhof
46 Killian De Groodt Royal Cureghem Sportif - Brussel
47 Gregory Quintyn KSC Dendersteek Labiekes
48 Jesse De Veirman Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare
49 Christophe Van Dieren Wielerteam Waasland V.Z.W.
50 Dylan De Peuter De Kastelse Durvers V.Z.W.
51 Andreas Van Driessche WK Noord West Brabant
52 Joyce Vanderbeken Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove
53 Lennert Bellens Cycling Team Zemst VZW
54 Niels Hendrickx W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
55 Kristof Flebus Sport En Steun - Leopoldsburg
56 Sander Jeurissen Koninklijke Edegem Bicycle Club & BMX VZW
57 Stef Hendrickx W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
58 Valerie Boonen De Kastelse Durvers V.Z.W.
59 Gertie Willems Kleur Op Maat cyclingteam
60 Milou Meeuse MSMWV Dutch Mountains
61 Brenda Kaczmarczyk Heylen Meubelcentrale Zlwc St.Truiden
62 Sven Maertens WC De Molenspurters Meulebeke
63 Aurelie Vermeir Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare
64 Tine Verdeyen Cycling Team Zemst VZW
65 Marlies Beckers B-Cycle Team
66 Chris Van Dorsselaere Rudyco-Janatrans Cycling Team
67 Marijke De Pauw WK Noord West Brabant
68 Eltina Van Wijk ST Martinus Cycling Team Kerksken

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock