Sport.be

Veldrijden


# Land Renner Team Tijd  
1 Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 49:35
2 Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +00:50
3 Mathieu Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team +01:17
4 Laurens Sweeck Kwadro-Stannah Cycling Team +01:19
5 Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team +01:26
6 David Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team +02:09
7 David Menut +02:24
8 Tomas Paprstka Remerx-Merida Team Kolin +02:37
9 Gert-Jan Bosman Parkhotel Valkenburg Continentaal Team +02:37
10 Gianni Vermeersch Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +02:44
11 Mike Teunissen Rabo - Giant Offroad Team. +02:55
12 Anthony Turgis +02:59
13 Michael Boros CEZ Cyklo Team Tabor +03:07
14 Logan Owen +03:14
15 Martijn Budding Enertherm - BKCP +03:24
16 Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team. +03:32
17 Jonathan Lastra Martinez +04:03
18 Jonas Pedersen +04:06
19 Clement Russo +04:12
20 Fabien Doubey +04:12
21 Gioele Bertolini +04:13
22 Clément Venturini +04:16
23 Jakub Skala CEZ Cyklo Team Tabor +04:18
24 Curtis White +04:20
25 Fabien Liehard +04:22
26 Jens Adams Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +04:39
27 Matej Lasak +05:06
28 Yannick Eckmann +05:14
29 Severin Saegesser +05:20
30 Cody Kaiser +05:38
31 Steven James +05:54
32 Nicolas Samparisi +05:57
33 Lukas Müller VC Steinmaur +06:26
34 Tobin Ortenblad +06:30
35 Vojtech Nipl +06:34
36 Ondrej Glajza +06:40
37 Dylan Page +06:46
38 Lars Forster +06:54
39 Felix Drumm +07:16
40 Michael Van Den Ham +07:28
41 Ben Sumner -1LAP
42 Yannick Gruner -1LAP
43 Luc Turchi -1LAP
44 Lukas Meiler -1LAP
45 Adam Martin -1LAP
46 Toki Sawada -1LAP
47 Max Lindenau -1LAP
48 Martin Eriksson -1LAP
49 Kota Yokoyama -1LAP
50 Bartosz Mikler -2LAP
51 Felipe Orts -2LAP
52 Jack Clarkson -2LAP
53 Massimo Morabito -2LAP
54 Connor Wilson -2LAP
55 Simon Vozar -2LAP
56 Tom Chapman -2LAP
57 Alexander Meyland -3LAP

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock