Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Albert de sterkste in Neerpelt

Niels Albert heeft voor de derde keer in zijn carrière de SOUDAL GP Neerpelt op zijn naam geschreven.


# Land Renner Team Tijd  
1 Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team
2 Sven Nys Crelan KDL Cycling Team
3 Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team
4 Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
5 Bart Aernouts AA Drink/ Leontien.nl Pro
6 Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team
7 Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team.
8 Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
9 Rob Peeters Telenet Fidea Cycling Team
10 Dieter Vanthourenhout BKCP - Powerplus Cycling Team
11 Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro
12 Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team
13 Marcel Meisen Kwadro-Stannah Cycling Team
14 Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team
15 Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team
16 Tim Merlier Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
17 Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team
18 Diether Sweeck Landbouwkrediet-KDL
19 Corne Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team
20 Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team
21 Daan Soete Telenet Fidea Cycling Team
22 Sven Vanthourenhout Crelan KDL Cycling Team
23 Jonathan Page Planet Bike
24 Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team
25 Julien Taramarcaz BMC Mountainbike Racing Team
26 Davy Commeyne Accent.Jobs-Wanty Cycling Team
27 Kenneth Van Compernolle DNCS/PRO 2012 Cycling Team
28 Micki van Empel KDL-Crelan Cycling Team
29 Vincent Baestaens Crelan KDL Cycling Team
30 Michael Vanthourenhout BKCP - Powerplus Cycling Team
31 Richard Jansen Enertherm - BKCP
32 James Spragg
33 Osmond Bakker
34 Dennis Dictus DNCS/PRO 2012 Cycling Team
35 Christoph Ambroziak
36 Gilles De Jaeger Asfra Racing Team
37 Steven De Schoesitter Rudyco-Ripa Cycling Team
38 Jonathan Verschueren Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock