Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Wereldkampioen Dekker imponeert in Sint-Niklaas

De juniorenwedstrijd in Sint-Niklaas (bpost bank trofee) werd een prooi voor Jens Dekker. De Nederlandse wereldkampioen reed van start tot finish aan de leiding en haalde het voor Florian Vermeersch en Reno Bauters.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jens Dekker Enertherm - BKCP 00:44:08
2 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:19
3 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes 00:01:24
4 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:01:36
5 Mathijs Wuyts Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:01:51
6 Jelle Camps 00:02:23
7 Arne Vrachten Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:02:25
8 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:02:28
9 Jarno Liessens Enertherm - BKCP 00:02:28
10 Jonas Smet Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team 00:03:24
11 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:03:44
12 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:04:01
13 Maarten Van Staeyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:04:02
14 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:04:02
15 Jarne De Meyer Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:04:44
16 Maxim Van Gils W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:05:15
17 Julian Siemons Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:05:28
18 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 00:05:46
19 Fabio Verberckmoes VA-Cycling Team Zele 00:05:59
20 Lander Tibackx Cycling Team Vive Le Vélo VZW Diegem 00:06:37
21 Robbe Konings W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:06:37
22 Jarne Boden W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 1r
23 Ward Deschepper KSC Dendersteek Labiekes 2r
24 Kwinten Stuer Wielerteam Waasland V.Z.W. 2r
25 Sven Maertens WC De Molenspurters Meulebeke 2r
26 Mertens Cedric 2r
27 Loeka Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke 2r
28 Aaron Logie Zannata Cycling Team 3r
29 Jonas Bruyninckx RSC De Zuidwesthoek 3r
30 Seppe Bekaert Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 3r
31 Michiel De Rop 3r
32 Guillermo Cooreman Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 4r
33 Jani Van der Borght 4r
34 Timon Van Hooste 4r
35 Lenn Verdijck 5r
36 Angelo Windels 5r
37 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team DNF
38 Owen Valcke DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock