Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Dhoore juicht bij junioren in Leuven (VIDEO)

De juniorenwedstrijd van de Soudal Cyclocross Leuven werd een prooi voor Alessio Dhoore. De renner van Acrog-Balen BC haalde het in een sprint met twee van Toon Vandebosch (Enertherm-BKCP). Victor Vandebosch, broer en ploegmaat van Toon, werd derde.


# Land Renner Team Tijd  
1 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:40:31
2 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:00:02
3 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP 00:00:17
4 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:25
5 Arne Vrachten Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:00:32
6 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:42
7 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:46
8 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:00:46
9 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:54
10 Jelle Camps 00:01:15
11 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:01:17
12 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:52
13 Yentl Bekaert Patrick Development Team 00:01:52
14 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:02:21
15 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:02:27
16 Stef Serré VZW De Demerspurters 00:02:47
17 Gunnar Holmgren 00:03:25
18 Brody Sanderson 00:03:25
19 Brent Braes Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:03:57
20 Kwinten Stuer Wielerteam Waasland V.Z.W. 00:04:08
21 Robin Lobet 00:04:08
22 Aron Arkesteyn Hageland Cycling Team 00:04:52
23 Ward Deschepper KSC Dendersteek Labiekes 00:05:05
24 Loeka Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke 00:05:28
25 Gontzal Garcia 00:05:38
26 Yoran Arnoets Cycling Team Zemst VZW 00:06:17
27 Stan Vandenkerckhove Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:06:35
28 Sven Maertens WC De Molenspurters Meulebeke 1r
29 Brent Govaerts 2r
30 Alfonso Pla Mico 2r
31 Kyle Peeters VZW Ijsklokje - Cycling 2r
32 Marvin De Bondt WK Noord West Brabant 3r
33 Angelo Windels 3r
34 Gregory Careme DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock