Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Cant wint spannende Azencross

De zege bij de vrouwen in de Azencross (bpost bank trofee) ging naar Sanne Cant. De Europese kampioene haalde het in de sprint van de Tsjechische Pavla Havlikova en Ellen Van Loy. Cant verstevigt ook haar leidersplaats.


# Land Renner Team Tijd  
1 Sanne Cant Enertherm - BKCP 00:43:30
2 Pavla Havlikova VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:00:00
3 Ellen Van Loy VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:00:01
4 Jolien Verschueren VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:00:05
5 Loes Sels VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:00:21
6 Lucinda Brand 00:00:30
7 Maud Kaptheijns AA Drink-Kalas Cycling Team 00:00:30
8 Helen Wyman Kona Factory Team 00:00:48
9 Alice Maria Arzuffi 00:01:00
10 Amanda Miller 00:01:11
11 Nikola Noskova KC Kooperativa Sg Jab 00:01:17
12 DSQ VZW Lotto-Ladiescycling 00:01:18
13 Emma White 00:01:23
14 Sophie De Boer Kalas-NNOF Cycling Team 00:01:39
15 Lise-Marie Henzelin 00:01:43
16 Bianca Van Den Hoek 00:01:46
17 Esmee Oosterman 00:02:17
18 Elle Anderson 00:02:21
19 Martina Mikulaskova 00:02:26
20 Anna Schappert 00:02:27
21 Asa Maria Erlandsson 00:02:30
22 Ceylin Alvarado 00:02:36
23 Linda Ter Beek WSV Emmen 00:02:45
24 Nadja Heigl 00:02:51
25 Maƫva Calvez 00:02:57
26 Lisa Jacobs 00:02:57
27 Crystal Anthony 00:02:59
28 Floor Weerink 00:03:00
29 Hannah Arensman 00:03:11
30 Shana Maes AA Drink-Kalas Cycling Team 00:03:31
31 Fleur Nagengast 00:03:50
32 Allison Arensman 00:04:05
33 Veerle Goossens 00:04:10
34 Emily Wadsworth 00:04:18
35 Elena Valentini 00:04:19
36 Katrien Thijs Kleur Op Maat cyclingteam 00:04:43
37 Nathalie Redmond 00:04:43
38 Angelica Edvardsson 00:04:43
39 Irene Trabazo Bragado 00:04:43
40 Kristin Endres 00:05:02
41 Maaike De Heij WV De Valleirenners 00:05:27
42 Birgit Massage 00:05:40
43 Joyce Heyns 00:05:54
44 Meg De Bruyne VD Hauwe CT - Gentse VS 00:06:22
45 Yvonne Fiedler 00:06:29
46 Nele Van Maldeghem FUJI Medista MTB Team - Neeroeteren 00:06:37
47 Marlies Beckers B-Cycle Team 1r
48 Kristien Nelen 1r
49 Nicolle Van Opijnen-Leuten 1r
50 Tine Verdeyen Cycling Team Zemst VZW 1r
51 Julia Nikolopoulos 1r
52 Caren Commissaris 1r
53 Lara Van Wunsel 2r
54 Tatiana Vanparys 2r
55 Sara Beeckmans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 2r
56 Anke Van Rompay Kleur Op Maat cyclingteam 2r
57 Ruta Brakovska 2r
58 Dagnija Auzane 3r
59 Nikki Brammeier VZW Young Telenet Fidea Cycling Team DNF
60 Sabine Hey DNF
61 Geerte Hoeke DNF
62 Hannah Payton DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock