Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Geen maat op Iserbyt bij beloften

Bij de beloften in de Soudal Classic Citadelle de Namur (Wereldbeker) stond er geen maat op Eli Iserbyt. De Belgische eerstejaarsbelofte won solo voor de Italiaan Gioele Bertolini en Quinten Hermans. Iserbyt verstevigt ook zijn leidersplaats in de wereldbekerstand.


# Land Renner Team Tijd  
1 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:50:44
2 Gioele Bertolini +00:33
3 Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team +00:45
4 Clement Russo +01:19
5 Daan Soete Telenet Fidea Cycling Team +01:26
6 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team +01:32
7 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +01:40
8 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit +01:41
9 Lucas Dubau +01:54
10 Martijn Budding Rabobank Development Team +02:05
11 Joris Nieuwenhuis +02:10
12 Kevin Suarez Fernandez +02:49
13 Adam Toupalik BKCP - Corendon +02:58
14 Joshua Dubau +02:59
15 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team +02:59
16 Simon Andreassen +03:11
17 Logan Owen +03:12
18 Berne Vankeirsbilck Atom 6-Tops Antiek CT +03:16
19 Felipe Orts +03:16
20 Nadir Colledani +03:24
21 Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +03:30
22 Tobin Ortenblad +03:35
23 Yannick Gruner +03:47
24 Braam Merlier Baguet - M.I.B.A. Poorten - Indulek Cycling Team +03:50
25 Romain Boutet +04:05
26 Jelle Schuermans Avia Crabbe Cycling Team +04:13
27 Curtis White +04:19
28 Gosse Van Der Meer +04:28
29 Thijs Aerts Telenet Fidea Cycling Team +04:49
30 Jonas Degroote Lares - Doltcini Cycling Team +04:50
31 Sebastian Carstensen Fini +05:06
32 Kelvin Bakx RSC De Zuidwesthoek +05:09
33 Timon Ruegg +05:16
34 David Montgomery +05:17
35 Felix Drumm +07:02
36 Roel Van Der Stegen -1LAP
37 Loïc Hennaux -1LAP
38 Daniel Mayer -2LAP
39 Mario Junquera San Millan -2LAP
40 Joël Grab -2LAP
41 Gavin Haley -2LAP
42 Adrian Sirek -2LAP
43 Manuel Müller -2LAP
44 Adrian Garcia -2LAP
45 Luc Turchi -2LAP
46 Nicholas Smith -2LAP
47 Grant Ellwood -3LAP
48 Ola Jorde -3LAP

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock