Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Jaspers topt internationaal podium bij junioren

De juniorenwedstrijd van de Soudal Classic Citadelle de Namur leverde Jappe Jaspers een dubbelslag op. De Belg won de wedstrijd en neemt de leiding over van de Nederlander Jens Dekker, die tweede werd. De Fransman Tanguy Turgis werd derde.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 00:45:58
2 Jens Dekker Enertherm - BKCP +00:11
3 Tanguy Turgis +00:33
4 Spencer Petrov +00:38
5 Seppe Rombouts DCM Cycling Team +01:10
6 Gage Hecht +01:37
7 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team +01:43
8 Kevin Kuhn +01:46
9 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. +01:47
10 Edoardo Xillo +01:48
11 Jokin Alberdi +01:51
12 Marino Noordam Westland Wil Vooruit +01:58
13 Jarno Liessens Enertherm - BKCP +01:59
14 Thymen Arensman JVR De Batauwers +02:04
15 Mickaël Crispin +02:15
16 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team +02:22
17 Clément Levallois +02:36
18 Jakob Dorigoni +02:54
19 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +02:54
20 Denzel Stephenson +03:06
21 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team +03:09
22 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +03:13
23 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team +03:19
24 Eric Brunner +03:20
25 Ivan Feijoo Alberte +03:29
26 Jofre Cullell Estape +03:33
27 Timo Kielich Trek-KMC Mountainbiketeam VZW +03:33
28 William Gascoyne +03:44
29 Lois Dufaux +03:55
30 Maximilian Mobis +04:01
31 Michel Ries +04:11
32 Maxime Bonsergent VC Chateau-Gontier +04:23
33 Mark Donovan +04:24
34 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team +04:28
35 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP +04:34
36 Niklas Markl +04:41
37 Cameron Beard +04:47
38 David Conroy +04:47
39 Antonio Folcarelli +05:10
40 Kyle Agterberg +05:13
41 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team +05:27
42 Koen Van Helvoirt +05:30
43 Jan Gavenda +05:32
44 Felix Kaiser +06:06
45 Jan Novak +06:31
46 Evan Clouse +06:33
47 Michele Bassani +06:33
48 Misch Leyder +06:48
49 Hynek Palicka +06:55
50 Paul Rudolph +07:05
51 Harry Yates +07:05
52 Felix Schreiber -1LAP
53 Hakon Lunder Aalrust -1LAP
54 Ben Walkerden -1LAP
55 Jakub Varhanovsky -1LAP
56 Tarik Haupt -1LAP
57 Matej Syrovatka -2LAP
58 Jan Gajdosik -2LAP
59 Sindre Mohr -2LAP
60 Noah Fries -2LAP
61 Gilles Roulling -2LAP
62 Simon Vanicek -2LAP
63 Noah Barrow -2LAP
64 Slavomir Kujan -3LAP
65 Martin Chren -3LAP

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock