Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Zwitser verrast bij nieuwelingen

De Zwitser Loris Rouiller heeft verrassend de KwadrO Flandriencross bij de nieuwelingen gewonnen. Rouiller won solo voor de Belgen Arno Van den Broeck en Niels Vandeputte.


# Land Renner Team Tijd  
1 Loris Rouiller 00:30:38
2 Arno Van Den Broeck DCM Cycling Team 00:30:56
3 Niels Vandeputte W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:30:56
4 Vince Van Den Eynde ACROG Balen BC 00:30:56
5 Lloyd Sprangers Lares - Doltcini Cycling Team 00:31:19
6 Luke Verburg Lares - Doltcini Cycling Team 00:31:19
7 Gerben Kuypers Mez Team Belgium Snellegem 00:31:30
8 Mees Hendrikx 00:31:33
9 Dolf Pemen VA-Cycling Team Zele 00:31:42
10 Louis Decoster VA-Cycling Team Zele 00:31:54
11 Yente Peirens Lares - Doltcini Cycling Team 00:32:03
12 Maxim Dewulf WC De Molenspurters Meulebeke 00:32:06
13 Anton Ferdinande Rijschool AH - Gentse VS 00:32:13
14 Ryan Cortjens Enertherm - BKCP 00:32:13
15 Joran Wyseure Koninklijke Brugse Velosport 00:02:07
16 Len Dejonghe Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:02:15
17 Sander De Vet W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:02:23
18 Fran├žois Hyon Etoile Cycliste Fumacienne 00:02:35
19 Witse Meeussen Lares - Doltcini Cycling Team 00:02:35
20 Joachim Van Looveren Cycling.be Alpha Motorhomes 00:03:17
21 Remon Delnoije TWC Maaslandster 00:03:28
22 Thibo Vandenheede WC De Molenspurters Meulebeke 00:03:36
23 Maarten Clauwaert VD Hauwe CT - Gentse VS 00:03:47
24 Enrico Dhaeye 00:04:01
25 Ben Squire 00:04:01
26 Oliver Weber 00:04:11
27 Robbe Willems De Kastelse Durvers V.Z.W. 00:04:35
28 Senne Joris ACROG Balen BC 00:04:40
29 Lennick Van Der Smissen DCM Cycling Team 00:04:58
30 Frank De Jong TWC Pijnenburg 00:05:18
31 Floris Van Tricht 00:05:45
32 Bavo Houssin WC De Molenspurters Meulebeke 00:05:50
33 Joshua Vansteenkiste 00:06:26
34 Mathias Vandenborre 00:07:05
35 Niels Baudewijns 00:07:12
36 Sven Hassert 00:07:15
37 Brent Boudrez 00:07:32
38 Tina Zuger 00:07:38
39 Sem Vanackere 00:08:10
40 Erben Van Meer 00:08:25
41 Maxim Laverge 00:08:25
42 Bert Van Cleemput 00:09:00
43 Tess Van Loy AA Drink-Kalas Cycling Team 00:09:12
44 Tine Rombouts 00:09:20
45 Laure Michels Young Schelde Cycling Team 00:09:22
46 Oceane Allart 1r
47 Remco De Jong TWC Pijnenburg 1r
48 Benjamin Beernaert 2r
49 Arne Santy CT Force VZW DNF
50 Senna Van Cutsem KTC - Cycling Team DNF
51 David Westhoff DNS
52 Luca Schatti DSQ

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock