Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Van den Broeck beste nieuweling in Niel

Arno Van den Broeck heeft de Soudal Jaarmarktcross voor nieuwelingen gewonnen. De Belg haalde het voor zijn landgenoten Lloyd Sprangers en Vince Van den Eynde.


# Land Renner Team Tijd  
1 Arno Van Den Broeck DCM Cycling Team 31:41
2 Lloyd Sprangers Lares - Doltcini Cycling Team 00:04
3 Vince Van Den Eynde ACROG Balen BC 00:25
4 Andres Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke 00:42
5 Joren Thys K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W. 00:42
6 Milan Ziemerink Craft-Ten Tusscher Offroad Team 00:54
7 Witse Meeussen Lares - Doltcini Cycling Team 01:10
8 Dolf Pemen VA-Cycling Team Zele 01:10
9 Bodi Del Grosso WV Meteoor Assen-Roden 01:10
10 Jens Clynhens Kalas Cycling Team 99 Schriek 01:54
11 Luke Verburg Lares - Doltcini Cycling Team 02:08
12 Xander Geysels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 02:21
13 Joachim Van Looveren Cycling.be Alpha Motorhomes 02:48
14 Sander De Vet W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 02:54
15 Jasper Van Den Plas W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 03:48
16 Tomas De Laet Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 04:05
17 Thibo Vandenheede WC De Molenspurters Meulebeke 04:22
18 Lennick Van Der Smissen DCM Cycling Team 04:22
19 Cyril Michotte 04:22
20 Robbe De Weert KWC Heist Zuiderkempen 04:44
21 Senne Joris ACROG Balen BC 04:57
22 Tieme Herrygers W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. -1 lap
23 Lars Vlerick VD Hauwe CT - Gentse VS -1 lap
24 Maxime Cockx Hageland Cycling Team -1 lap
25 C├ędric Vandesompel -1 lap
26 Clyde De Decker -1 lap
27 Sven Hassert -1 lap
28 Jorg Claessens Sport En Moedig Genk -2 lap
29 Tine Rombouts -2 lap
30 Tessa Zwaenepoel -2 lap
31 Lance Wils -2 lap
32 Lindsay Windels -3 lap
33 Nigel Debets -3 lap
34 Maxim Laverge DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock