Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Junior Vandebosch primus in Niel (VIDEO)

De juniorenwedstrijd in Niel (Soudal Classics) werd een prooi voor Toon Vandebosch. De renner van Enertherm-BKCP haalde het solo voor Alessio Dhoore en Reno Bauters.


# Land Renner Team Tijd  
1 Toon Vandebosch Enertherm - BKCP 42:30
2 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:10
3 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes 00:24
4 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:49
5 Andreas Goeman Young Telenet - Fidea Cycling Team 01:26
6 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 01:37
7 Timo Kielich Trek-KMC Mountainbiketeam VZW 01:41
8 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 02:05
9 Jelle Camps 02:12
10 Yentl Bekaert Patrick Development Team 02:21
11 Mauro Schmid 02:38
12 Yannick Vrielink 03:29
13 Mario Poldervaart 04:15
14 Kwinten Stuer Wielerteam Waasland V.Z.W. 04:20
15 Aron Arkesteyn Hageland Cycling Team 05:12
16 Fabio Van Goethem Rudyco-Janatrans Cycling Team 06:08
17 Wannes Lembrechts Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W -1 lap
18 Vebjoern Roening -1 lap
19 Ludvik Johannes Aspelund Holstad -1 lap
20 Sven Maertens WC De Molenspurters Meulebeke -1 lap
21 Adne Ihle -2 lap
22 Kristian Klevjer -2 lap
23 Kevin Skofteby -2 lap
24 Olaf Hjemsater -3 lap
25 Guillermo Cooreman Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W -3 lap
26 Lenn Verdijck -4 lap
27 Christian Edelsteen Buyle -4 lap
28 Sander Jeurissen Koninklijke Edegem Bicycle Club & BMX VZW -4 lap
29 Marvin De Bondt WK Noord West Brabant -4 lap
30 Lars Morten Veimo -4 lap
31 Marius Wold -4 lap
32 Kristian Lyngoy -4 lap
33 Jonas Traland Dalland -4 lap
34 Sander Vatnedal -5 lap
35 Audun Haugen DNF
36 Thomas Nilsberg DNF
37 Angelo Windels DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock