Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Hermans topt Belgisch podium bij beloften

Quinten Hermans is de nieuwe Europese kampioen bij de beloften. De Belg van Young Telenet-Fidea soleerde naar de zege. Zijn landgenoten Daan Hoeyberghs en Eli Iserbyt grepen zilver en brons.


# Land Renner Team Tijd  
1 Quinten Hermans VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 49:59
2 Daan Hoeyberghs BKCP - Corendon 24"
3 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 39"
4 Thijs Aerts Telenet Fidea Cycling Team 47"
5 Martijn Budding Rabobank Development Team 53"
6 Adam Toupalik BKCP - Corendon 1'03"
7 Clement Russo 1'18"
8 Jonas Degroote Lares - Doltcini Cycling Team 1'36"
9 Gioele Bertolini 1'36"
10 Lucas Dubau 1'46"
11 Joshua Dubau 2'08"
12 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team 2'10"
13 Elias Van Hecke Lares - Doltcini Cycling Team 2'15"
14 Gosse Van Der Meer 2'22"
15 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit 2'29"
16 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team 2'29"
17 Jelle Schuermans Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 2'35"
18 Lukas Meiler 2'37"
19 Felix Drumm 2'50"
20 Maik Van Der Heijden WV Uden 3'03"
21 Braam Merlier Baguet - M.I.B.A. Poorten - Indulek Cycling Team 3'12"
22 Kevin Suarez Fernandez 3'28"
23 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 3'36"
24 Yannick Gruner 3'38"
25 Richard Jansen Team Imming 3'44"
26 Berne Vankeirsbilck Atom 6-Tops Antiek CT 3'54"
27 Timon Ruegg 4'05"
28 Simon Vozar 5'14"
29 Adrian Sirek 5'59"
30 Matej Ulik 6'07"
31 Daniel Mayer 1 lap
32 Mario Junquera San Millan 1 lap
33 David Montgomery 1 lap
34 Henrik Jansson 1 lap
35 Stepan Schubert 1 lap
36 Ondrej Glajza 1 lap
37 Manuel Müller 1 lap
38 Anders Bregnhoj 2 laps
39 Tom Rees 2 laps
40 Luc Turchi 3 laps
41 Rasmus Gotke 3 laps
42 Arnas Pelaitis 3 laps

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock