Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Dekker Europees kampioen bij junioren

Jens Dekker heeft zich in Huijbergen tot Europees kampioen veldrijden bij de junioren gekroond. De Nederlander won solo voor zijn landgenoot Mitch Groot en de Fransman Thomas Bonnet. Florian Vermeersch werd vierde en eerste Belg.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jens Dekker Enertherm - BKCP 44:59
2 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team +0:00:15
3 Thomas Bonnet +0:00:42
4 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team +0:01:02
5 Thymen Arensman JVR De Batauwers +0:01:04
6 Kevin Kuhn +0:01:16
7 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +0:01:26
8 Thomas Pidcock +0:01:26
9 Quentin Navarro +0:01:26
10 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team +0:01:26
11 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. +0:01:42
12 Tanguy Turgis +0:01:50
13 Seppe Rombouts DCM Cycling Team +0:01:58
14 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +0:02:04
15 Josef Jelinek +0:02:06
16 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team +0:02:15
17 Jonas Brezina +0:02:32
18 Antonio Folcarelli +0:02:46
19 Marino Noordam Westland Wil Vooruit +0:02:51
20 Mickaƫl Crispin +0:03:00
21 Ben Turner +0:03:06
22 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team +0:03:08
23 Michele Bassani +0:03:13
24 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team +0:03:30
25 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team +0:03:51
26 Andreas Lund Andresen +0:03:58
27 David Jary +0:04:06
28 Edoardo Xillo +0:04:16
29 Vaclav Sirucek +0:04:18
30 Paul Rudolph +0:04:18
31 Lois Dufaux +0:04:40
32 Maximilian Mobis +0:04:50
33 Antti-Jussi Juntunen +0:05:07
34 Mauro Schmid +0:05:07
35 David Honzak +0:05:07
36 Daniel Tulett +0:05:25
37 Noah Fries +0:05:32
38 Ted Pettersson +0:05:41
39 Christian Storgaard +0:05:44
40 Jack Kok +0:05:57
41 Jan Gavenda +0:07:04
42 Matthieu Legrand +0:07:38
43 Richard Brun Reguero -1 lap
44 Tarik Haupt -1 lap
45 Tarik Haupt -1 lap
46 Carl Sorensen -1 lap
47 Michael Zetak -1 lap
48 Jan Gajdosik -1 lap
49 Matej Syrovatka -1 lap
50 Altur Boronat Borja -2 lap
51 Taura Domantas -2 lap
52 Kacper Wojciak -2 lap
53 Jakub Varhanovsky -2 lap
54 Gustaf Darrason -3 lap
55 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team DNF
56 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP DNF
57 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock