Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Hermans juicht bij beloften (VIDEO)

Quinten Hermans (Young Telenet-Fidea) heeft de Koppenbergcross (bpost bank trofee) voor beloften gewonnen. De Belg haalde het voor zijn landgenoot Jonas Degroote en de Nederlander Joris Nieuwenhuis.


# Land Renner Team Tijd  
1 Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team
2 Jonas Degroote Lares - Doltcini Cycling Team +0:00:19
3 Joris Nieuwenhuis +0:00:30
4 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +0:00:59
5 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team +0:01:24
6 Jelle Schuermans Avia Crabbe Cycling Team +0:01:38
7 Martijn Budding Rabobank Development Team +0:01:42
8 Braam Merlier Baguet - M.I.B.A. Poorten - Indulek Cycling Team +0:01:45
9 Adam Toupalik BKCP - Corendon +0:01:48
10 Daan Hoeyberghs BKCP - Corendon +0:01:51
11 Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +0:02:08
12 Thijs Aerts Telenet Fidea Cycling Team +0:02:23
13 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team +0:02:26
14 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit +0:03:01
15 Jens Teirlinck Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team +0:03:16
16 Felix Drumm +0:04:00
17 Maik Van Der Heijden WV Uden +0:04:10
18 Stijn Caluwe BKCP - Corendon +0:04:20
19 Elias Van Hecke Lares - Doltcini Cycling Team +0:04:22
20 Matthias Van De Velde +0:04:28
21 Brecht Vandenheede WC De Molenspurters Meulebeke +0:04:37
22 Kelvin Bakx RSC De Zuidwesthoek +0:04:39
23 Jenko Bonne Lares - Doltcini Cycling Team +0:04:57
24 Roel Van Der Stegen +0:05:16
25 Koen Van Dijke +0:05:26
26 Per Wiggers +0:05:32
27 Ward Van Laer De Kastelse Durvers V.Z.W. +0:05:50
28 Thomas Van De Velde +0:05:52
29 Wesley Floren +0:06:02
30 Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W. +0:06:10
31 Nick Van De Kerckhove Mez Team Belgium Snellegem +0:06:31
32 Marceli Boguslawski +0:06:40
33 Robin Alderweireld Cycling Team Houtland-Westkust +0:06:58
34 Joffrey Degueurce +0:07:00
35 Kyle De Proost Kon. Balen B.C. V.Z.W. -2 lap
36 David Montgomery -2 lap
37 Mehdy Henriet -2 lap
38 Billy Harding -2 lap
39 Sybren Jacobs W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. -2 lap
40 Luc Turchi -2 lap
41 Berne Vankeirsbilck Atom 6-Tops Antiek CT -3 lap
42 Aaron Vandermeirsch Asfra Racing Team -3 lap
43 Yelle Learts WSC Hand In Hand Baal -3 lap
44 Gianni Vermeiren Cycling Team Zemst VZW -3 lap
45 Glenn Maes Asfra Racing Team -3 lap
46 Niels Vandenbroucke -3 lap
47 Arnas Pelaitis -3 lap
48 Bryan De Vogelaere -3 lap
49 Nick Barnes -4 lap
50 Gert Smets VZW Ijsklokje - Cycling -4 lap
51 Glenn Verbeeck Kalas Cycling Team 99 Schriek -4 lap
52 Jens Berckmans -4 lap
53 Yannick Runhart -4 lap
54 Aïden Maes U19 Cycling Academy -4 lap
55 Jonas De Voet -4 lap
56 Mathias D'Haese -4 lap
57 Laurens De Jonghe Isorex Cycling Team -4 lap
58 Vincent Oger -4 lap
59 Mathias Moenaert Cycling Team Houtland-Westkust -6 lap

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock