Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Dubbelslag voor Verschueren (VIDEO)

Jolien Verschueren (Telenet-Fidea) heeft de Koppenbergcross (bpost bank trofee) naar haar hand gezet. De Kruishoutemse haalde het voor de verrassend sterke Van den Driessche en de Britse Nikki Harris. Verschueren is ook de nieuwe leidster.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jolien Verschueren VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 43:45
2 DSQ VZW Lotto-Ladiescycling +0:00:58
3 Nikki Brammeier VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +0:01:06
4 Sanne Cant Enertherm - BKCP +0:01:21
5 Thalita De Jong Rabobank Liv +0:01:28
6 Helen Wyman Kona Factory Team +0:01:33
7 Ellen Van Loy VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +0:02:26
8 Sanne Van Paassen Boels Dolmans Cycling Team +0:02:40
9 Maud Kaptheijns AA Drink-Kalas Cycling Team +0:02:43
10 Loes Sels VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +0:05:28
11 Hannah Payton +0:05:28
12 Bianca Van Den Hoek +0:05:42
13 Marlene Petit +0:06:04
14 Lizzy Witlox TWC de Kempen +0:07:03
15 Linda Ter Beek WSV Emmen +0:07:23
16 Katrien Thijs Kleur Op Maat cyclingteam +0:07:31
17 Diane Lee +0:07:48
18 Asa Maria Erlandsson +0:07:52
19 Annabel Simpson +0:07:56
20 Pauline Delhaye +0:08:14
21 Brittlee Bowman House Industries +0:08:57
22 Amira Mellor +0:09:17
23 Aurelie Vermeir VC Meetjesland Knesselare +0:09:39
24 Axelle Bellaert AA Drink-Kalas Cycling Team +0:09:50
25 Reza Hormes-Ravenstijn Orange Babies Cycling Team +0:09:54
26 Gabriela Wojtyla Zator +0:10:03
27 Patrycja Lorkowska +0:10:38
28 Katrina Jaunslaviete CT Pajur -2 lap
29 Jinse Peeters -2 lap
30 Senna Feron WV Zwee -2 lap
31 Julia Boschker -2 lap
32 Olga Wasiuk Blekitni -2 lap
33 Jara Noël AA Drink-Kalas Cycling Team -3 lap
34 Paula Gorycka 4F Scott -3 lap
35 Madeleine Gammons Sherwood -3 lap
36 Anja Geldhof -3 lap
37 Gertie Willems Kleur Op Maat cyclingteam -3 lap
38 Birgit Massage -3 lap
39 Jana Dobbelaere -3 lap
40 Caren Commissaris -3 lap
41 Sophie Thackray -3 lap
42 Bo Vandermeulen -4 lap
43 Tatiana Vanparys -4 lap
44 Cindy Diericx Coolens Cycling Team -4 lap

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock