Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Twee op twee voor Jens Dekker

Na Gieten heeft de Nederlander Jens Dekker in Zonhoven ook de tweede manche van de Ridley Cup voor junioren op zijn naam geschreven. Net als in het noorden van Nederland ging hij zijn ploeggenoot Jappe Jaspers vooraf.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jens Dekker Enertherm - BKCP 00:41:02
2 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:25
3 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP 00:00:51
4 Seppe Rombouts DCM Cycling Team 00:01:01
5 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:01:07
6 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:01:11
7 Quentin Navarro 00:01:14
8 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:16
9 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:18
10 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:01:25
11 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:29
12 Timo Kielich Trek-KMC Mountainbiketeam VZW 00:01:35
13 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:02:10
14 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team 00:02:16
15 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:02:20
16 Jelle Camps 00:02:22
17 Mickaƫl Crispin 00:02:22
18 Dennis Blommen Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:02:54
19 Pieter-Jan Vliegen 00:03:14
20 Marino Noordam Westland Wil Vooruit 00:03:22
21 Mathijs Wuyts Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:03:23
22 Thomas Bonnet 00:03:24
23 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:03:49
24 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes 00:04:01
25 Luca Vreeswijk RTC Buitenlust 00:04:11
26 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:04:13
27 Thymen Arensman JVR De Batauwers 00:04:18
28 Bryan Bouwmans RTC Buitenlust 00:04:51
29 Einar Steegmans 00:04:51
30 Antoine Raugel Velo Club Eckwersheim 00:05:00
31 Maxime Bonsergent VC Chateau-Gontier 00:05:06
32 Kyle Agterberg 00:05:06
33 Jonas Smet Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team 00:05:35
34 Fabio Van Goethem Rudyco-Janatrans Cycling Team 00:05:37
35 Maarten Van Staeyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:05:51
36 Kwinten Stuer Wielerteam Waasland V.Z.W. 00:06:05
37 David Dekker Willebrord Wil Vooruit 00:06:07
38 Diede Mortier Sport En Steun - Leopoldsburg 00:06:55

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock