Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Jaspers is de beste junior in Valkenburg

Jappe Jaspers heeft bij de junioren de wereldbekermanche in Valkenburg naar zijn hand gezet. De crosser van Enertherm-BKCP haalde het zondag voor zijn Nederlandse ploegmaat Jens Dekker en Seppe Rombouts (Vastgoedservice-Golden Palace).


# Land Renner Team Tijd  
1 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 40:38:00
2 Jens Dekker Enertherm - BKCP 41:12:00
3 Seppe Rombouts DCM Cycling Team 41:28:00
4 Jakob Dorigoni 41:45:00
5 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team 41:51:00
6 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team 42:01:00
7 Thomas Bonnet 42:11:00
8 Mickaƫl Crispin 42:21:00
9 Kevin Kuhn 42:30:00
10 Spencer Petrov 42:40:00
11 Antonio Folcarelli 42:46:00
12 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 42:47:00
13 Matthieu Legrand 42:52:00
14 Cameron Beard 43:01:00
15 Jonas Brezina 43:09:00
16 Daniel Tulett 43:14:00
17 Quentin Navarro 43:21:00
18 Thymen Arensman JVR De Batauwers 43:27:00
19 Ben Turner 43:33:00
20 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 43:48:00
21 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team 43:54:00
22 Jokin Alberdi 44:00:00
23 Josef Jelinek 44:05:00
24 Lois Dufaux 44:23:00
25 Marino Noordam Westland Wil Vooruit 44:30:00
26 Jofre Cullell Estape 44:38:00
27 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 44:44:00
28 Maximilian Mobis 44:57:00
29 Michele Bassani 45:13:00
30 Vaclav Sirucek 45:30:00
31 Mauro Schmid 45:32:00
32 Michael Owens 45:45:00
33 Noah Fries 45:54:00
34 Koen Van Helvoirt 45:58:00
35 Tristan Parrotta 46:22:00
36 Yannick Vrielink 46:27:00
37 Ted Pettersson 46:30:00
38 Joshua Waters 46:32:00
39 Harry Yates 46:32:00
40 David Honzak 47:01:00
41 Jan Gavenda 47:02:00
42 David Dekker Willebrord Wil Vooruit 47:16:00
43 Misch Leyder 47:16:00
44 Martin Meiler 47:26:00
45 Luca Vreeswijk RTC Buitenlust 47:43:00
46 Paul Rudolph 47:47:00
47 David Barnes 47:51:00
48 Tarik Haupt 48:18:00
49 Tomasz Rzeszutek
50 David Jary
51 Anton Olstam
52 Jan Gajdosik
53 Kyle Agterberg
54 Stijn Kalvenhaar
55 David Klatik
56 Martin Chren
57 Jan Szuszko

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock