Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Dekker oppermachtig bij junioren in Ronse

Net als bij de nieuwelingen was Nederland ook bij de junioren aan het feest. Jens Dekker, vorige week nog de beste in Gieten, won voor de Belgen Jappe Jaspers en Seppe Rombouts.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jens Dekker Enertherm - BKCP
2 Jappe Jaspers Enertherm - BKCP 15"
3 Seppe Rombouts DCM Cycling Team 46"
4 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team 57"
5 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team 59"
6 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team 1'14"
7 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 1'16"
8 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 1'20"
9 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 1'32"
10 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 1'32"
11 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes 1'34"
12 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 1'37"
13 Jonas Brezina 1'40"
14 Thymen Arensman JVR De Batauwers 1'44"
15 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP 2'06"
16 Timo Kielich Trek-KMC Mountainbiketeam VZW 2'20"
17 Jarno Liessens Enertherm - BKCP 2'32"
18 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 2'42"
19 Toon Vandebosch Enertherm - BKCP 3'05"
20 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team 3'16"
21 Dante Scoponi Lares - Doltcini Cycling Team 3'27"
22 Mauri Vansevenant KVC de Zeemeeuw Oostende 3'32"
23 Yentl Bekaert Young Telenet - Fidea Cycling Team 3'39"
24 Koen Van Helvoirt 3'48"
25 Louis Overmeire Lares - Doltcini Cycling Team 4'31"
26 Maxim Van Gils W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 4'42"
27 Marino Noordam Westland Wil Vooruit 5'09"
28 Kyle Agterberg 5'17"
29 Bryan Bouwmans RTC Buitenlust 5'47"
30 Jokin Alberdi 6'57"
31 Tuur Van Den Bergh W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 7'28"
32 Tom Peters Hageland Cycling Team 7'44"
33 Wannes Defour Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare 7'47"

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock