Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Hoeyberghs maakt het verschil in de slotronde

Onze landgenoot Daan Hoeyberghs heeft de Superprestigecross bij de beloften in het Nederlandse Gieten op zijn naam geschreven. Het podium was volledig Belgisch.


# Land Renner Team Tijd  
1 Daan Hoeyberghs BKCP - Corendon 46:53:00
2 Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team 46:56:00
3 Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 46:58:00
4 Martijn Budding Rabobank Development Team 47:08:00
5 Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 47:18:00
6 Johan Jacobs Lares - Doltcini Cycling Team 47:40:00
7 Joris Nieuwenhuis 47:49:00
8 Thijs Aerts Telenet Fidea Cycling Team 47:56:00
9 Elias Van Hecke Lares - Doltcini Cycling Team 47:57:00
10 Adam Toupalik BKCP - Corendon 48:05:00
11 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 48:14:00
12 Arne Tureluren CCN - Metalac Cycling team 48:15:00
13 Jonas Degroote Lares - Doltcini Cycling Team 48:18:00
14 Braam Merlier Baguet - M.I.B.A. Poorten - Indulek Cycling Team 48:18:00
15 Maik Van Der Heijden WV Uden 48:18:00
16 Kobe Goossens Telenet Fidea Cycling Team 48:19:00
17 Felix Drumm 48:43:00
18 Richard Jansen Team Imming 48:43:00
19 Berne Vankeirsbilck Atom 6-Tops Antiek CT 48:43:00
20 Stijn Caluwe BKCP - Corendon 48:43:00
21 Koen Van Dijke 49:01:00
22 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team 49:19:00
23 Kelvin Bakx RSC De Zuidwesthoek 49:45:00
24 Gosse Van Der Meer 49:58:00
25 Stepan Schubert 50:06:00
26 Robin Alderweireld Cycling Team Houtland-Westkust 50:11:00
27 Kyle De Proost Kon. Balen B.C. V.Z.W. 50:19:00
28 Bjorn Van Der Heijden 50:27:00
29 Adrian Sirek 51:20:00
30 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 51:20:00
31 Erik Boer VA-Cycling Team Zele 51:20:00
32 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit 51:20:00
33 Mart Muskens 51:23:00
34 Per Wiggers 51:42:00
35 Yannick Runhart 52:25:00
36 Kevin Van Bennekom 52:38:00
37 Yelle Learts WSC Hand In Hand Baal 52:51:00
38 Wesley Floren 52:57:00
39 Martin Mijnten
40 Thijs Kool
41 Olaf Remmerswaal
42 Nicky Gieskens Restore Cycling
43 Bart De Veer
44 Mathias Moenaert Cycling Team Houtland-Westkust
45 Carlos Schreuder

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock