Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Nederland domineert bij nieuwelingen en junioren

Nederland boven bij de jeugdreeksen van de Superprestigecross in Gieten. Perry Frijters was de beste bij de nieuwelingen en bij de junioren ging de zege naar Jens Dekker.


# Land Renner Team Tijd  
1 Jens Dekker Enertherm - BKCP 42:39:00
2 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 43:29:00
3 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team 43:48:00
4 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP 43:48:00
5 Gianni Siebens VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 43:57:00
6 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team 44:09:00
7 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 44:18:00
8 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 44:28:00
9 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team 44:32:00
10 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 44:32:00
11 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team 44:46:00
12 Jonas Brezina 44:52:00
13 Marino Noordam Westland Wil Vooruit 44:52:00
14 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 44:57:00
15 Luca Vreeswijk RTC Buitenlust 44:57:00
16 Thymen Arensman JVR De Batauwers 44:59:00
17 Louis Overmeire Lares - Doltcini Cycling Team 45:25:00
18 Arno Debeir Lares - Doltcini Cycling Team 45:25:00
19 Seppe Rombouts DCM Cycling Team 46:24:00
20 Bryan Bouwmans RTC Buitenlust 46:47:00
21 David Dekker Willebrord Wil Vooruit 47:09:00
22 Yentl Bekaert Patrick Development Team 47:19:00
23 Koen Van Helvoirt 47:22:00
24 Kyle Agterberg 47:27:00
25 Josef Jelinek 47:30:00
26 Niels Vandermeulen KSV Deerlijk Gaverzicht Vzw 47:41:00
27 Hynek Palicka 48:02:00
28 Stijn Kalvenhaar
29 Maxim Van Gils W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
30 Marc Bouwmeester
31 Dominik Drdek
32 Joren Bloem
33 Lars Mastebroek
34 Noah Van Horen
35 Sven Nijzingh
36 Teun Mouris
37 Jelle Bootsveld
38 Niels Verbruggen
39 Guus Olde Monnikhof
40 Sindre Mohr
41 Daan Van Meeuwen
42 Demiz Hebing
43 Viktor Hoog Antink
44 Sven Maertens WC De Molenspurters Meulebeke
45 Sander Jeunink
46 Bas Van Dinther
47 Paul Gruithuijzen
48 Koen Frens
49 Martijn Meeuws
50 Lars Van Den Berghen
51 Thomas Arends
52 Jeldert Withag
53 Chiel Schulten
54 Teun Teulings
55 Roy Harms
56 Meindert Weulink
57 Koop Ketellapper

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock