Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Kuypers juicht bij nieuwelingen in Soudal GP Neerpelt

Gerben Kuypers heeft de Soudal GP Neerpelt bij de nieuwelingen gewonnen. De renner van Lares-Doltcini haalde het voor Niels Vandeputte (Enertherm-BKCP) en Bart Hazekamp (Westland Wil Vooruit).


# Land Renner Team Tijd  
1 Gerben Kuypers Mez Team Belgium Snellegem 34:04:00
2 Niels Vandeputte W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 5"
3 Bart Hazekamp Westland Wil Vooruit 7"
4 Lloyd Sprangers Lares - Doltcini Cycling Team 26"
5 Mees Hendrikx 26"
6 Bart Artz 41"
7 Tomas Kopecky 58"
8 Arno Van Den Broeck DCM Cycling Team 1'04"
9 Joren Thys K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W. 1'07"
10 Ryan Kamp 1'21"
11 Jens Clynhens Kalas Cycling Team 99 Schriek 2'08"
12 Bodi Del Grosso WV Meteoor Assen-Roden 2'10"
13 Yente Peirens Lares - Doltcini Cycling Team 2'17"
14 Dolf Pemen VA-Cycling Team Zele 2'17"
15 Dylan Strik TWC Maaslandster 2'31"
16 Luke Verburg Lares - Doltcini Cycling Team 2'40"
17 Xander Geysels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 2'42"
18 Ryan Cortjens Enertherm - BKCP 2'42"
19 Michael Bervoets Hageland Cycling Team 3'05"
20 Remco De Jong TWC Pijnenburg 3'24"
21 Jarno Jordens Kalas Cycling Team 99 Schriek 3'31"
22 Maarten Clauwaert VD Hauwe CT - Gentse VS 3'41"
23 Joachim Van Looveren Cycling.be Alpha Motorhomes 4'02"
24 Thibo Vandenheede WC De Molenspurters Meulebeke 4'15"
25 Robbe Willems De Kastelse Durvers V.Z.W. 4'15"
26 Quinten Vandermeer Kon. Balen B.C. V.Z.W. 4'26"
27 Louis Decoster VA-Cycling Team Zele 4'26"
28 Stijn Quets Kon. Balen B.C. V.Z.W. 4'37"
29 Remon Delnoije TWC Maaslandster 5'53"
30 Frank De Jong TWC Pijnenburg 6'20"
31 Robbe De Weert KWC Heist Zuiderkempen 6'59"
32 Niels Reekmans Sport En Moedig Genk 7'06"
33 Yarne Mulders Sport En Moedig Genk 7'06"
34 Maxime Cockx Hageland Cycling Team 7'25"
35 Cis Peeters Sport En Steun - Leopoldsburg 8'10"

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock