De transfermolen in de Jupiler Pro League draait op volle toeren. Wie is nieuw, wie is vertrokken bij welke club? Bekijk hier het overzicht...

ANDERLECHT:

IN: Vincent Kompany (Manchester City), Michel Vlap (Heerenveen), Samir Nasri (West Ham United), Philippe Sandler (Manchester City)

UIT: Dennis Appiah (Nantes), Kara Mbodj (Al-Sailiya), Aristote Nkaka (Almeria), Hannes Delcroix (RKC Waalwijk), Ognjen Vranjes (AEK Athene)

ANTWERP:

IN: Junior Pius (Paços Ferreira), Ritchie De Laet (Aston Villa), Martin Hongla (Karpaty Lviv), Sander Coopman (KV Oostende), Alexis De Sart (STVV)

UIT: Bjorn Vleminckx (Oppuurs), Nando Nöstlinger (RKC Waalwijk), David Simao (AEK Athene), William Owusu (Ajman Club)

CERCLE BRUGGE:

IN: Aboubakary Kanté (AS Béziers), Merveille Goblet (vrij), Kylian Hazard (Chelsea), Loïc Badiashile (Monaco), Adrien Bongiovanni (Monaco), Guillaume Hubert (Club Brugge), Giulian Biancone (Monaco), Idriss Saadi (Strasbourg), Julien Serrano (Monaco), Rominigue Kouamé (Lille)

UIT: Xavier Mercier (OHL), Brian Vandenbussche (KSC Blankenberge), Benjamin Delacourt (RWDM), Serge Gakpé (contract ontbonden), Gianni Bruno (Zulte Waregem)

CHARLEROI:

IN: Victor Oshimen (Wolfsburg), Ryota Morioka (Anderlecht), Ilias Moutha-Sebtaoui (vrij)

UIT: Javier Martos (gestopt), Valentin Baume (RWDM), Arnold Garita (Boulogne), Ilias Moutha-Sebtaoui (Dudelange), Nathan Rodes (Union Titus Pétange)

CLUB BRUGGE:

IN: Odilon Kossounou (Hammarby), Amadou Sagna (Cayor Foot), David Okereke (Spezia), Simon Deli (Slavia Praag), Eduard Sobol (Shakhtar Donetsk)

UIT: Wesley Moraes (Aston Villa), Saulo Decarli (Bochum), Stefano Denswil (Bologna), Brent Gabriël (Waasland-Beveren), Visar Shala (Zulte Waregem), Anton Tanghe (KV Oostende), Riley McGree (Adelaide United), Guillaume Hubert (Cercle Brugge), Jellert Van Landschoot (NEC)

EUPEN:

IN: Sulayman Marreh (Watford), Flavio Ciampichetti (CD Macara), Menno Koch (NAC), Andreas Beck (Stuttgart), Jon Bautista (Real Sociedad), Romain Matthys (RFC Luik), Ortwin De Wolf (Lokeren)

UIT: Alessio Castro-Montes (AA Gent), Moussa Diallo (RWDM), Diawandou Diagne (Delhi Dynamos), Eric Ocansey (KV Kortrijk)

KRC GENK:

IN: Theo Bongonda (Zulte Waregem), Benjamin Nygren (Göteborg), Stephen Odey (FC Zürich), Carlos Cuesta (Atlético Nacional), Patrik Hrosovsky (Viktoria Pilsen), Ianis Hagi (FC Viitorul)

UIT: Marcus Ingvartsen (Union Berlin), Jakub Brabec (Viktoria Plzen), Ibrahima Seck (Zulte Waregem), Leandro Trossard (Brighton&Hove Albion), Joseph Aidoo (Celta de Vigo), Rubin Seigers (Beerschot)

KAA GENT:

IN: Jan Van den Bergh (Beerschot), Alessio Castro-Montes (Eupen), Rueben Yem (AS Trencin), Mikael Lustig (Celtic), Elisha Owusu (Lyon), Michael Ngadeu Ngadjui (Slavia Praag), Laurent Depoitre (vrij)

UIT: Birger Verstraete (FC Köln), Anthony Swolfs (Telstar), Renato Neto (KV Oostende), Thibault De Smet (STVV), Siebe Horemans (Excelsior), Lior Imbrum (Hapoel Tel Aviv), Anderson Esiti (PAOK Saloniki) 

KV KORTRIJK:

IN: Eric Ocansey (Eupen)

UIT: Liam Prez (Knokke), Teddy Chevalier (Valenciennes)

KV MECHELEN:

IN: /

UIT: German Mera (Junior FC), Dimitrios Kolovos (Omonia Nicosia), Jordy Peffer (Lyra-Lierse), Miguel Cobos Copado (KFC Duffel), Glenn Claes (Virton), Hannes Smolders (Lierse Kempenzonen), Abou Ouattara (Lille)

MOESKROEN:

IN: Marko Bakic (Braga), Sami Allagui (Sankt Pauli), Deni Hocko (FC Famalicao), Alessandro Ciranni (Fortuna Sittard), Jonah Osabutey (Werder Bremen)

UIT: Selim Amallah (Standard), Mergim Vojvoda (Standard), Georgios Galitsios (Anorthosis), Clément Petit (Doornik), Mbaye Leye (gestopt)

KV OOSTENDE:

IN: Renato Neto (AA Gent), Ari Skulason (Lokeren), Ronald Vargas (Newcastle United Jets), Anton Tanghe (Club Brugge), Yaya Sané (vrij), Andrew Hjulsager (Celta de Vigo), Ante Palaversa (Manchester City)

UIT: Rocky Bushiri (Norwich), Tom De Sutter (Knokke), Sander Coopman (Antwerp), Zarko Tomasevic (contract ontbonden)

STANDARD:

IN: Selim Amallah (Moeskroen), Mergim Vojvoda (Moeskroen), Obbi Oulare (Watford), Aleksandar Boljevic (Waasland-Beveren), Nicolas Gavory (Utrecht), Zinho Vanheusden (Inter Milaan), Felipe Avenatti (Bologna), Dario Castro (Independiente Santa Fe), Anthony Limbombe (Nantes), Vanja Milinkovic-Savic (Torino)

UIT: Ravzan Marin (Ajax), Moussa Djenepo (Southampton), Lindon Selahi (FC Twente), Christian Luyindama (Galatasaray), Valerii Luchkevych (FK Oleksandria), Jerome Déom (MVV Maastricht), Carlinhos (Vitoria, middenvelder)

STVV:

IN: Mathieu Troonbeeckx (KSK Heist), Tarik Baltic (Troyes), Thibault De Smet (AA Gent), Daniel Schmidt (Vegalta Sendai), Cong Phuong Nguyen (Hoang Anh Gia Lai), Yuma Suzuki (Kashima Antlers), Allan Sousa (Vejle BK)

UIT: Fabien Antunes (Westerlo), Takehiro Tomiyasu (Bologna), Alexis De Sart (Antwerp), Lucas Pirard (Waasland-Beveren)

WAASLAND-BEVEREN:

IN: Brent Gabriël (Club Brugge), Lucas Pirard (STVV), Xian Emmers (Inter Milaan), Andrija Vukcevic (Spartak Subotica)

UIT: Oscar Threlkeld (Salford), Aleksandar Boljevic (Standard), Nana Ampomah (Fortuna Düsseldorf)

ZULTE WAREGEM:

IN: Ibrahima Seck (KRC Genk), Cameron Humphreys (Manchester City), Visar Shala (Club Brugge), Luka Zarandia (Arka Gdynia), Nikolaos Kainourgios (AE Sparti), George Timotheou (Schalke), Omar Govea (FC Porto), Dimitri Oberlin (FC Basel), Cyle Larin (Besiktas), Gianni Bruno (Cercle Brugge)

UIT: Theo Bongonda (KRC Genk), Hicham Faik (Heerenveen), Hamdi Harbaoui (Al Arabi), Robert Mühren (Cambuur Leeuwarden), Thomas Buffel (gestopt), Gertjan De Mets (gestopt)