Renners

Deelnemerslijst VIO-natourcriterium Sint Niklaas

1 Greg Van Avermaet BMC
2 Yves Lampaert Quick Step Floors
3 Sonny Colbrelli Bahrein Merida
4 Oliver Naesen Ag2R
5 Jasper De Buyst Lotto-Soudal
6 Tim Declercq Quick Step Floors
7 Edward Theuns Team Sunweb
8 Dimitri Claeys Cofidis
9 Gijs Van Hoecke Team Lotto NL - Jumbo
10 Laurens De Vreese Astana 
11 Aaron Verwilst Sport Vlaanderen - Baloise
12 Michael Vanthourenhout Marlux - Bingoal
13 Dieter Vanthourenhout Marlux - Bingoal
14 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen - Baloise
15 Joeri Stallaert Team Vorarlberg Santic
16 Roy Jans Cibel-Cebon
17 Timothy Stevens Cibel-Cebon
18 Brecht Ruyters Cibel-Cebon
19 Dieter Bouvry Cibel-Cebon
20 Stijn De Bock Cibel-Cebon
21 Alex Colman Lotto-Soudal U23
22 Mathias Ongena Veloloft
23 Oliver Robinson Team Wiggins
24 Florian Vermeersch Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
25 Jacob Relaes EFC-L&R-Vulsteke U23
26 Thomas Dhooge VDM-Trawobo cycling team
27 Bryan Maes DCR Cycling Team
28 Jurgen Cop DCR Cycling Team
29 Stijn Verbeke DCR Cycling Team
30 Bart Van Damme Vertrapo Cycling Team
31 Kristof De Backer DeCock - Van Eyck - Devos Capoen

Derny 17u30

Derny-rijder Renner
Eric Schoefs Jasper De Buyst
Michel Vaarten Edward Theuns
Ron Zijlaard Gijs Van Hoecke
Jens Devreese Laurens De Vreese
Edwin Smulders Aaron Verwilst
Vital Timmermans Joeri Stallaert
André De raet Roy Jans
Nick Alens Oliver Robinson

Tijdrit 18u30

Kristof De Backer 18u29
Bart Van Damme 18u30
Stijn Verbeke 18u31
Jurgen Cop 18u32
Bryan Maes 18u33
Thomas Dhooge 18u34
Jacob Relaes 18u35
Florian Vermeersch 18u36
Mathias Ongena 18u37
Alex Colman 18u38
Stijn De Bock 18u39
Dieter Bouvry 18u40
Brecht Ruyters 18u41
Timothy Stevens 18u42
Maxime Farazijn 18u43
Dieter Vanthourenhout 18u44
Michael Vanthourenhout 18u45
Dimitri Claeys 18u46
Tim Declercq 18u47
Oliver Naesen 18u48
Sonny Colbrelli 18u49
Yves Lampaert 18u50
Greg Van Avermaet 18u51

Deelnemerslijst VIO KIDS RIDE

Programma:

15u30 Start categorie 8-9j (10-11jarigen supporteren thv de aankomst) 3 RONDEN (6.3km)

15u50 Start categorie 10-11j (8-9jarigen supporteren thv de aankomst) 5 RONDEN (10.5km)

Meisjes 8-9 jaar:

Nr Naam Voornaam Plaats Cat.
70 De Vries Alyssa Sint-Gillis-Waas _8-9j
71 Standaert Dieuwke Steenhuize _8-9j

Jongens 8-9jaar:

Nr Naam Voornaam Plaats Cat.
50 De Loose Senne Zele 8-9j
51 De Maeyer Lukas
8-9j
52 De Ridder Mats Lebbeke 8-9j
53 De Vogelaer Sibe Dendermonde 8-9j
54 Descan Wannes
8-9j
55 Dierickx Liam Letterhoutem 8-9j
56 Eeckhout Niels Zottegem 8-9j
57 Heuninck Miel Nieuwerkerken 8-9j
58 Marin Jens Stekene 8-9j
59 Ringoot Warre Stekene 8-9j
60 Schelfhout Bent Wetteren 8-9j
61 Tanghe Finn Overmere 8-9j
62 Vaast Van Hullebus Louis Stekene 8-9j
63 Van Hoeck Sam Essen 8-9j
64 Van Houte Ibe Stekene 8-9j
65 Van Raemdonck Daan Hamme 8-9j

Meisjes 10-11 jaar:

Nr Naam Voornaam Plaats Cat.
37 Buydens Lien Iddergem _10-11j
38 De Buysser Auke Knesselare _10-11j
39 De Winter Eline Wuustwezel _10-11j
40 Fivé Laura Denderleeuw _10-11j

Jongens 10-11 jaar:

Nr Naam Voornaam Plaats Cat.
1 Baeck Lowie Belsele 10-11j
2 Beeckman Florian Landskouter 10-11j
3 Beulens Tiemen
10-11j
4 Bogaert Matthias Herzele 10-11j
5 Bogaerts Robbe Brecht 10-11j
6 Bossaer Xander Bavegem 10-11j
7 Cardinal Florent Frameries 10-11j
8 De Nul Giel Kruibeke 10-11j
9 De Raeve Thor Welle 10-11j
10 De Vries Sean Sint-Gillis-Waas 10-11j
11 De Vroe Briek Hofstade 10-11j
12 Eeckhout Maarten Zottegem 10-11j
13 Ferket Jasper Sint-Niklaas 10-11j
14 Fiers Mauro Eksaarde 10-11j
15 Flamez Danté Lierde 10-11j
16 Foubert Nicolas Wortegem-Petegem 10-11j
17 Kiefer Louis Stekene 10-11j
18 Kimpe Ian Wichelen 10-11j
19 Ladsous Mikael Zottegem 10-11j
20 Meirte Xander Sint Pauwels 10-11j
21 Mertens Warre Bazel 10-11j
22 Moortgat Senne Borsbeke 10-11j
23 stevens thibau Wetteren 10-11j
24 Van Daele Lex Bellem 10-11j
25 Van Damme Thibaut Kruishoutem 10-11j
26 Van Duyse Briek Beveren 10-11j
27 Van Moer Wies Sint-Gillis-Waas 10-11j
28 Van osselaer Tygo Steendorp 10-11j
29 Vander bracht Sjoerd Sint Maria Oudenhove 10-11j
30 Vervecken Louis Herentals 10-11j
31 Vervecken Cisse Herentals 10-11j
32 Weiker Andres Zottegem 10-11j