Renners

Voor de negende editie van het VIO Na-Tourcriterium Sint-Niklaas verwelkomen opnieuw een sterk deelnemersveld. Naast toppers uit de Tour en het internationale wielrennen zullen ook regionale wielerhelden aantreden op het Na-Tourcriterium.

Grote aanwezigen zijn alvast Greg Van Avermaet en Oliver Naesen, de Olympisch kampioen en Belgisch kampioen zakken na de Tour af naar Sint-Niklaas!

Deelnemerslijst VIO-natourcriterium Sint Niklaas

1 Greg Van Avermaet BMC
2 Thomas De Gendt Lotto Soudal
3 Primoz Roglic Team Lotto.nl-Jumbo
4 Oliver Naesen AG2R
5 Zdenek Stybar Quick Step
6 Yves Lampaert Quick Step
7 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert
8 Tim De Clercq Quick Step
9 Kenny De Ketele Topsport Vlaanderen-Baloise
10 Zico Waeytens Team Sunweb
11 Laurens De Vreese Astana
12 Tim Merlier Veranda's Willems - Crelan
13 Moreno De Pauw Sport Vlaanderen Baloise
14 Gaetan Bille Veranda's Willems - Crelan
15 Michael Vanthourenhout Marlux - Napoloen Games
16 Dieter Vanthourenhout Marlux - Napoloen Games
17 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen Baloise
18 Stijn Steels Sport Vlaanderen Baloise
19 Joeri Stallaerts Cibel - Cebon
20 Joeri Calleeuw Roubaix Lille Métropole
21 Nicolas Vereecken Roubaix Lille Métropole
22 David Boucher Sauzen Pauwels - Vastgoedservice
23 Stijn De Bock Cibel - Cebon
24 Matthias Ongena Cibel - Cebon
25 Wesley Van Dijck Vetrapo Cycling Team
26 Bryan Maes DCR Cycling team
27 Tony Heirbaut DCR Cycling team
28 Stijn Verbeke DCR Cycling team
29 Bart Van Damme Smartphoto Cycling Team
30 Jacob Relaes EFC-L&R-Vulsteke U23

Deelnemerslijst VIO KIDS RIDE

Programma:

15u30 Start categorie 8-9j (10-11jarigen supporteren thv de aankomst) 3 RONDEN (6.3km)

15u50 Start categorie 10-11j (8-9jarigen supporteren thv de aankomst) 5 RONDEN (10.5km)

Nr Naam Voornaam Plaats Geb. Dat.
1 De winter Eline Wuustwezel 9/05/2008
2 Fivé Laura Denderleeuw 13/10/2008
3 Van der veken Elena Sint-Jansteen 12/06/2008
4 Bogaert Matthias Herzele 19/06/2008
5 Christianen Lars Hoogstraten 2/07/2008
6 De Raeve Thor Welle 9/07/2008
7 Fiers Mauro Eksaarde 19/09/2009
8 Flamez Danté Lierde 5/07/2008
9 Schryers Yani Lede  30/01/2009
10 Staljanssens Alessandro Stekene 5/11/2008
11 Tanghe Finn Overmere 7/12/2009
12 Van Duyse Briek Beveren 30/05/2008
13 Van Peteghem Stan Moerbeke 28/02/2008
14 Vandevelde Senne Sint Laureins 16/05/2008
15 Vernaillen Stan Denderhoutem 27/02/2008
20 De Buysser Auke knesselare 1/02/2007
21 De Schoesitter Shanyl Waasmunster 1/08/2006
22 Van goethem Lore Moerbeke 14/05/2006
50 Baeck Lowie Belsele 7/10/2007
51 Beeckman Florian Landskouter 18/06/2007
52 Bracke Wout Lokeren 8/11/2007
53 christiaens jasper geraardsbergen 10/06/2007
54 De Backer Tygho Lokeren 28/10/2007
55 De Clercq Matthijs Knesselare 23/01/2006
56 De Kuyper Nicolas 3/05/2005
57 De Laet Witse Brasschaat 28/07/2006
58 De Moor Andres Kerksken 12/09/2006
59 De Paepe Kiany Nieuwerkerken 10/11/2006
60 De Stercke Lander Lierde 13/04/2006
61 De Wilde Bryan Borsbeke 17/10/2006
62 De winter Milan Wuustwezel 25/01/2006
63 Defoor Sander Maldegem 8/07/2006
64 Ferket Jasper Sint-Niklaas 27/02/2007
65 Foncke Aiko nevele 3/02/2006
66 Heytens Milan Melsele 18/09/2006
67 Lemmens Yliano Hamme 4/10/2006
68 Longin Cisse Lebbeke 25/02/2007
69 Marin Vince Sint-Gillis-Waas 7/07/2006
70 Mertens Warre Kruibeke 30/06/2006
71 Mettepenningen Arne Hamme 2/11/2006
72 Moortgat Senne Borsbeke 26/01/2007
73 Van Daele Lex bellem 18/10/2005
74 Van Daele Ivo Bellem 2/09/2007
75 Van den Broek Axel Ravels 3/05/2006
76 Van Limberghen Neil Asse 17/09/2004
77 Van Parys Bengt Beernem 11/03/2007
78 Van Strijthem Matijs Kruibeke 14/03/2006
79 Vanherbergen Giovanni 22/01/2005
80 Weyts louis lotenhulle 5/12/2006