PROGRAMMA

Programma onder voorbehoud van last minute wijzigingen.

Voorprogramma

Benjamins meisjes/jongens 600m
Pupillen meisjes/jongens 1.000m
Miniemen meisjes/jongens 1.000m
Kadetten meisjes/jongens 800m
Scholieren meisjes/jongens 800m
AC heren 100m, 200m, 400m, 800m, 1.500m
AC dames 100m, 400m, 800m, 1.500m

 

Hoofdprogramma

Vrouwen: Polsstokspringen, Hoogspringen, 100m, 400m, 100m horden, 400m horden, 800m, 1500m, 5.000m, 4x400m (o.v.), G-sport 100m (o.v.)
Mannen: Verspringen, kogelstoten, 200m, 400m, 110m horden, 400m horden, 800m, 1500m, , 5.000m, 4x400m (o.v.), G-sport 100m (o.v.)

 

Na(cht)programma

5000m mannen

Uurrooster

Dit uurooster is onder voorbehoud van wijzigingen. De organisatie heeft het recht om zonder bericht dit uurrooster te wijzigen tot de datum waarop het evenement plaatsvindt.

VOORPROGRAMMA

14:00 100m Vrouwen Nationaal Reeks 1
14:03 100m Vrouwen Nationaal Reeks 2
14:06 100m Vrouwen Nationaal Reeks 3
14:09 100m Vrouwen Nationaal Reeks 4
14:12 100m Mannen Nationaal Reeks 1
14:15 100m Mannen Nationaal Reeks 2
14:18 100m Mannen Nationaal Reeks 3
14:25 1500m Vrouwen Nationaal Reeks 1
14:33 1500m Vrouwen Nationaal Reeks 2
14:41 1500m Vrouwen Nationaal Reeks 3
14:49 1500m Mannen Nationaal Reeks 1
14:57 1500m Mannen Nationaal Reeks 2
15:05 1500m Mannen Nationaal Reeks 3
15:13 1500m Mannen Nationaal Reeks 4
15:21 800m Vrouwen Nationaal reeks 1
15:26 800m Vrouwen Nationaal reeks 2
15:31 800m Vrouwen Nationaal reeks 3
15:36 800m Vrouwen Nationaal reeks 4
15:44 800m Mannen Nationaal Reeks 1
15:49 800m Mannen Nationaal Reeks 2
15:54 800m Mannen Nationaal Reeks 3
15:59 800m Mannen Nationaal Reeks 4
16:04 800m Mannen Nationaal Reeks 5
16:09 800m Mannen Nationaal Reeks 6
16:20 800m Scholieren Jongens 2001 Reeks 1
16:25 800m Scholieren Jongens 2001 Reeks 2
16:30 800m Scholieren Meisjes 2001
16:35 800m Scholieren Jongens 2002 Reeks 1
16:40 800m Scholieren Meisjes 2002 Reeks 1
16:45 800m Kadetten Jongens 2003 Reeks 1
16:50 800m Kadetten Meisjes 2003
16:55 800m Kadetten Jongens 2004
17:00 800m Kadetten Meisjes 2004
17:10 1000m Miniemen Jongens 2005 Reeks 1
17:16 1000m Miniemen Jongens 2005 Reeks 2
17:21 1000m Miniemen Meisjes 2005
17:28 1000m Miniemen Jongens 2006
17:34 1000m Miniemen Meisjes 2006
17:40 1000m Pupillen Jongens 2007
17:46 1000m Pupillen Meisjes 2007
17:51 1000m Pupillen Jongens 2008
17:58 1000m Pupillen Meisjes 2008
18:04 600m Benjamins jongens
18:10 600m Benjamins meisjes
18:20 200m Mannen Nationaal
18:28 400m Vrouwen Nationaal Reeks 1
18:32 400m Vrouwen Nationaal Reeks 2
18:36 400m Mannen Nationaal Reeks 1
18:40 400m Mannen Nationaal Reeks 2
18:44 400m Mannen Nationaal Reeks 3

HOOFDPROGRAMMA

18:30 Polsstok Vrouwen
18:54 100m Vrouwen
19:00 1500m Vrouwen
19:08 800m Mannen B
19:13 800m Vrouwen
19:24 110m Horden Mannen
19:33 100m Horden Vrouwen
19:38 200m Mannen
19:44 400m Vrouwen
19:50 400m Mannen
19:58 1.500m Mannnen B
20:00 Hoogspringen Vrouwen
20:05 1500m Mannen
20:10 Verspringen Mannen
20:15 400m Horden Vrouwen
20:24 400m Horden Mannen
20:30 Kogelstoten Mannen
20:34 5000m Vrouwen
20:54 800m Mannen A-reeks
21:03 4x400m Vrouwen (ov)
21:20 5000m Mannen A-reeks
21:40 5000m Mannen B-reeks

NACHTPROGRAMMA

22:00 5000m Mannen C-reeks
22:20 5000m Mannen D-reeks
22:40 5000m Mannen E-reeks
23:00 5000m Mannen F-reeks