PROGRAMMA

Programma onder voorbehoud van last minute wijzigingen.

Voorprogramma

Benjamins meisjes/jongens 600m
Pupillen meisjes/jongens 1.000m
Miniemen meisjes/jongens 1.000m
Kadetten meisjes/jongens 800m
Scholieren meisjes/jongens 800m
AC heren 100m, 200m, 400m, 800m, 1.500m
AC dames 100m, 400m, 800m, 1.500m

 

Hoofdprogramma

Vrouwen: Polsstokspringen, Hoogspringen, 100m horden, 400m horden, 800m, 1500m, 5.000m
Mannen: Verspringen, kogelstoten, 110m horden, 400m horden, 200m, 800m, 1500m, 4x400m (ov.), 5.000m

 

Na(cht)programma

5000m mannen

Uurrooster onder voorbehoud van wijzigingen

VOORPROGRAMMA

14u00 100m Vrouwen Nationaal reeks 1
14u03 100m Vrouwen Nationaal reeks 2
14u12 100m Mannen Nationaal reeks 1
14u15 100m Mannen Nationaal reeks 2
14u25 1500m Vrouwen Nationaal reeks 1
14u35 1500m Vrouwen Nationaal reeks 2
14u49 1500m Mannen Nationaal reeks 1
14u57 1500m Mannen Nationaal reeks 2
15u05 1500m Mannen Nationaal reeks 3
15u30 800m Vrouwen Nationaal reeks 1
15u35 800m Vrouwen Nationaal reeks 2
15u40 800m Vrouwen Nationaal reeks 3
15u45 800m Vrouwen Nationaal reeks 4
15u50 800m Mannen Nationaal reeks 1
15u55 800m Mannen Nationaal reeks 2
16u00 800m Mannen Nationaal reeks 3
16u05 800m Mannen Nationaal reeks 4
16u10 800m Mannen Nationaal reeks 5
16u20 800m Scholieren Jongens (°2000) reeks 1
16u25 800m Scholieren Jongens (°2000) reeks 2
16u30 800m Scholieren Meisjes (° 2000)
16u35 800m Scholieren Jongens (°2001)
16u45 800m Scholieren Meisjes (°2001)
16u50 800m Kadetten Jongens (°2002) reeks 1
16u55 800m Kadetten Jongens (°2002) reeks 2
17u00 800m Kadetten Meisjes (°2002)
17u10 800m Kadetten Jongens (°2003)
17u15 800m Kadetten Meisjes (°2003)
17u22 1000m Miniemen Jongens (°2004) reeks 1
17u28 1000m Miniemen Jongens (°2004) reeks 2
17u34 1000m Miniemen Meisjes (°2004)
17u40 1000m Miniemen Jongens (°2005)
17u46 1000m Miniemen Meisjes (°2005)
17u52 1000m Pupillen Jongens (°2006) reeks 1
17u58 1000m Pupillen Jongens (°2006) reeks 2
18u04 1000m Pupillen Meisjes (°2006)
18u10 1000m Pupillen Jongens (°2007)
18u16 1000m Pupillen Meisjes (°2007)
18u22 600m Benjamins Jongens reeks 1
18u28 600m Benjamins Jongens reeks 2
18u34 600m Benjamins Meisjes
18u45 200m Mannen Nationaal
18u50 200m Vrouwen Nationaal
18u56 400m Vrouwen Nationaal reeks 1
18u59 400m Vrouwen Nationaal reeks 2
19u02 400m Mannen Nationaal reeks 1
19u05 400m Mannen Nationaal reeks 2

INTERNATIONAAL PROGRAMMA

18u30 Polsstokspringen Vrouwen
19u10 400m Mannen
19u17 1500m Mannen B
19u28 800m Mannen B
19u35 800m Vrouwen
19u48 110m Horden Mannen
19u59 100m Horden Vrouwen
20u00 Hoogspringen Vrouwen
20u05 200m Mannen
20u11 1500m Vrouwen
20u15 Verspringen Mannen
20u19 1500m Mannen A
20u27 5000m Vrouwen
20u30 Kogelstoten Mannen
20u52 400m Horden Vrouwen
21u02 400m Horden Mannen
21u09 800m Mannen A
21u17 4x400m Mannen
21u25 5000m Mannen A
21u45 5000m Mannen B

NACHTPROGRAMMA

22u05 5000m Mannen C
22u25 5000m Mannen D
22u45 5000m Mannen E
23u05 5000m Mannen F