PROGRAMMA

Dit programma is onder voorbehoud van wijzigingen. De organisatie heeft het recht om zonder bericht dit programma te wijzigen tot de datum waarop het evenement plaatsvindt.

Voorprogramma

Mannen: 100m, 400m, 1.500m, verspringen
Vrouwen: 100m, 200m, 400m, 1.500m

Inschrijvingen voor het voorprogramma zijn mogelijk vanaf vrijdag 25 mei 2018.

Volgende aantallen worden per discipline weerhouden (op basis van beste prestatie 2018 of persoonlijke beste indien dit relevant is).

  • Verspringen mannen: 12
  • 100m nationaal vrouwen: 24
  • 100m nationaal mannen: 32
  • 400m nationaal vrouwen: 32
  • 1500m nationaal vrouwen: 40
  • 200m nationaal vrouwen: 24
  • 1500m nationaal mannen: 88

Hoofdprogramma (nationaal & Main Events)

Mannen: 100m, 300m, 800m, 110m horden, 400m horden, 3000m Steeple, Polsstokspringen
Vrouwen: 200m, 800m, 100m horden, 3000m steeple, Hoogspringen, Verspringen

Programma onder voorbehoud van wijzigingen

Uurrooster

Dit uurooster is onder voorbehoud van wijzigingen. De organisatie heeft het recht om zonder bericht dit uurrooster te wijzigen tot de datum waarop het evenement plaatsvindt.

VOORPROGRAMMA

18:00 Verspringen AC Mannen
18:00 100m Nationaal AC Vrouwen Reeks 1
18:02 100m Nationaal AC Vrouwen Reeks 2
18:04 100m Nationaal AC Vrouwen Reeks 3
18:06 100m Nationaal AC Vrouwen Reeks 4
18:10 100m Nationaal AC Mannen Reeks 1
18:13 100m Nationaal AC Mannen Reeks 2
18:16 100m Nationaal AC Mannen Reeks 3
18:19 100m Nationaal AC Mannen Reeks 4
18:25 400m Nationaal AC Vrouwen Reeks 1
18:29 400m Nationaal AC Vrouwen Reeks 2
18:33 400m Nationaal AC Vrouwen Reeks 3
18:37 400m Nationaal AC Vrouwen Reeks 4
18:41 400m Nationaal AC Mannen Reeks 1
18:45 400m Nationaal AC Mannen Reeks 2
18:49 400m Nationaal AC Mannen Reeks 3
18:52 400m Nationaal AC Mannen Reeks 4
18:55 400m Nationaal AC Mannen Reeks 5
19:00 1500m Nationaal AC Vrouwen Reeks 1
19:06 1500m Nationaal AC Vrouwen Reeks 2
19:12 1500m Nationaal AC Vrouwen Reeks 3
19:18 1500m Nationaal AC Mannen Reeks 1
19:24 1500m Nationaal AC Mannen Reeks 2
19:30 1500m Nationaal AC Mannen Reeks 3
19:36 1500m Nationaal AC Mannen Reeks 4
19:44 200m Nationaal AC Vrouwen Reeks 1
19:47 200m Nationaal AC Vrouwen Reeks 2
19:51 200m Nationaal AC Vrouwen Reeks 3

INTERNATIONAAL PROGRAMMA

19:30 Polsstok Mannen
19:58 400m Horden Mannen
20:03 300m Mannen
20:05 Verspringen Vrouwen
20:09 800m Vrouwen
20:17 200m Vrouwen
20:22 3000m Steeple Mannen
20:35 3000m Steeple Vrouwen
20:50 800m Mannen
20:59 100m Mannen
21:08 110m Horden Mannen
21:17 100m Horden Vrouwen
21:20 Hoogspringen Vrouwen

Facebook