TC De Boneput

Interclubreglement TC De Boneput
Inschrijvingen
Jeugd
  1. Ieder jeugdlid van TC De Boneput mag deelnemen aan de jeugdinterclub.
  2. Inschrijving dient te gebeuren voor 10 januari.
  3. Jeugdleden schrijven individueel in. De trainers stellen met de nodige kennis en ervaring de interclubploegen samen.
  4. Jongens 9 en meisjes 9 spelen samen in een reeks.
Volwassenen
  1. Iedereen die de leeftijd van 13 jaar heeft bereikt (geboren in of voor 2003) mag inschrijven.
  2. Jeugdleden jonger dan 13 jaar met een klassement van C + 15/5 of hoger mogen inschrijven voor de interclub van de volwassenen.
  3. Men mag maximaal voor 2 reeksen inschrijven.
  4. Inschrijven kan individueel of per ploeg.
  5. Complete ploegen met reservespelers hebben voorrang op individuele inschrijvingen. Een ploeg is pas compleet als alle spelers individueel hun inschrijfformulier hebben ingediend en als het lidgeld tijdig is betaald.
  6. Alle inschrijvingen moeten voor 10 JANUARI in het bezit zijn van de interclubcommissie.
  7. Het jaarlijks lidgeld dient te worden gestort voor 10 JANUARI. Indien het lidgeld niet tijdig betaald is, kan men niet deelnemen aan de interclub.
Kalender en uurrooster
Spelers die effectief interclub speelden het verlopen seizoen, en het komende seizoen elders interclub wensen te spelen, moeten zelf hun transfer aanvragen. Dit dient voor 15 januari 2016 te gebeuren via de website van Tennisvlaanderen ofwel via aangetekend schrijven aan de oude club en het algemeen secretariaat van Tennisvlaanderen.
Transfer
  1. De kalender van de diverse ploegen wordt bekendgemaakt in de loop van de maand maart.
  2. De gewestelijke interclub start vanaf begin april. de voorrondes duren tot half mei. de eindrondes vinden plaats van half mei tot einde juni.
  3. de gewestelijke kampioenen spelen een inter-gewestelijke eindronde vanaf september.
  4. De nationale interclub start vanaf eind april
    • de voorrondes duren tot eind mei.
    • de eindrondes vinden plaats vanaf begin september.
    • leeftijdsreeksen heren: vanaf eind mei of begin juni
    • leeftijdsreeksen dames: vanaf eind mei of begin juni
  5. De speeltijden van de verschillende reeksen zijn:
    • Jongens gewestelijk: zaterdagvoormiddag
    • Meisjes gewestelijk: zaterdag- of zondagvoormiddag
    • Jongens nationaal: zaterdag vanaf 10u
    • Meisjes nationaal: zondag vanaf 10u
    • Heren : zondag om 09u00 of om 14u00
    • Dames en H45 : zaterdagnamiddag 14u00
    • D25: zaterdagnamiddag of ma, di, woe, do of vr ten laatste starten om 19u
    • D35, D45 enz : ma, di, woe, do of vr ten laatste starten om 19u00
    • H35, H55 enz : ma, di, woe, do of vr ten laatste starten om 19u00
    • Leeftijdsreeksen dames nationaal: zondagnamiddag
    • Leeftijdsreeksen heren nationaal: zaterdagnamiddag
Reekskampioenen
  1. De kalender van de diverse ploegen wordt bekendgemaakt in de loop van de maand maart.
  2. Ploegen die kampioen spelen zullen op gepaste wijze worden gevierd.
  3. In de eindrondes nationaal worden de sterkst mogelijke ploegen opgesteld door de interclubcommissie in samenspraak met de ploegkapiteins.
  4. Bij een eventuele huldiging als gewestelijk, intergewestelijk of als nationaal kampioen worden zowel de spelers uit de voorrondes als uit de eindrondes betrokken.
Sancties
Boetes in verband met interclub (forfaits, ploeg heeft te weinig punten, een ploeg die met teveel punten speelt of is onvolledig) worden betaald door de volledige ploeg.
Interclubcommissie
Marijke Clijsters
E: marijke.clijsters@telenet.be
T: 0475 62 37 91

Rob Ceyssens
E: ceyssensrob@hotmail.com
T: 0479 10 08 31

Werner Rijken
Annick Peeters