PROGRAMMA

Programma onder voorbehoud van last minute wijzigingen.

Events

Voorprogramma

Benjamins meisjes/jongens 600m
Pupillen meisjes/jongens 1.000m
Miniemen meisjes/jongens 1.000m
Kadetten meisjes/jongens 800m
Scholieren meisjes/jongens 800m
AC heren 100m, 200m, 400m, 800m, 1.500m
AC dames 100m, 400m, 800m, 1.500m

 

Hoofdprogramma

Vrouwen: Polsstokspringen, Hoogspringen, 100m, 200m, 400m, 100m horden, 400m horden, 800m, 1500m, 5.000m
Mannen: Verspringen, kogelstoten, 200m, 400m, 110m horden, 400m horden, 800m, 1500m, , 5.000m, 4x400m

 

Na(cht)programma

5000m mannen

Uurrooster

VOORPROGRAMMA

Event reeks 1 reeks 2 reeks 3 reeks 4 reeks 5 reeks 6
1 14:00 100m Vrouwen (National) 14:00 14:03 14:06
2 14:10 100m Mannen (National) 14:10 14:13
3 14:20 1500m Vrouwen National reeks 14:20 14:28 14:36
4 14:44 1500m Mannen National reeks 14:44 14:52 15:00 15:08
5 15:16 800m Vrouwen National reeks 15:16 15:21 15:26 15:31
6 15:36 800m Mannen National reeks 15:36 15:41 15:46 15:51 15:56
7 16:05 800m Scholieren Jongens 2002
8 16:10 800m Scholieren Meisjes 2002
9 16:15 800m Scholieren Jongens 2003
10 16:20 800m Scholieren Meisjes 2003
11 16:26 800m Kadetten Jongens 2004
12 16:32 800m Kadetten Meisjes 2004
13 16:39 800m Kadetten Jongens 2005
14 16:45 800m Kadetten Meisjes 2005
15 16:55 1000m Miniemen Jongens 2006
16 17:02 1000m Miniemen Meisjes 2006
17 17:09 1000m Miniemen Jongens 2007
18 17:17 1000m Miniemen Meisjes 2007
19 17:25 1000m Pupillen Jongens 2008 + 2009
20 17:33 1000m Pupillen Meisjes 2008 + 2009
23 17:43 600m Benjamins jongens
24 17:51 600m Benjamins meisjes
25 18:00 200m Mannen (National) 18:00 18:04
26 18:14 400m Vrouwen (National) 18:14 18:18 18:22
27 18:32 400m Mannen (National) 18:26 18:30 18:34

HOOFD PROGRAMMA

18:40 Ceremonie 40 jaar KBC Nacht
28 18:30 Polsstokspringen Vrouwen
29 18:54 100m Vrouwen
30 19:00 1.500m Vrouwen
31 19:08 800m Mannen B
32 19:13 800m Vrouwen
33 19:24 110m Horden Mannen
34 19:33 100m Horden Vrouwen
35 19:38 200m Vrouwen
36 19:42 200m Mannen
37 19:48 400m Vrouwen
38 19:54 400m Mannen
39 20:00 Hoogspringen Vrouwen
40 20:02 1.500m Mannen B
41 20:09 1.500m Mannen
42 20:10 Verspringen Mannen
43 20:20 400m Horden Vrouwen
44 20:28 400m Horden Mannen
45 20:30 Kogelstoten Mannen
46 20:36 5.000m Vrouwen
47 20:56 800m Mannen
48 21:07 4x400m Mannen
49 21:20 5000m Mannen A
50 21:40 5000m Mannen B

NACHT PROGRAMMA

51 22:00 5000m Mannen C
52 22:20 5000m Mannen D
53 22:40 5000m Mannen E
54 23:00 5000m Mannen F