U bezoekt momenteel editie 2011

→ Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

Sluit dit venster om op deze site te blijven.
GVA TROFEE - ELITE (19-02-2012)
1 (1) Kevin Pauwels Sunweb Revor Cycling Team 176
2 (2) Zdenek Stybar Omega Pharma-Quickstep 166
3 (3) Sven Nys Landbouwkrediet 141
4 (4) Niels Albert BKCP-Powerplus 139
5 (5) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 114
6 (7) Bart Aernouts Rabo - Giant Offroad Team. 87
7 (6) Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team 85
8 (8) Sven Vanthourenhout Landbouwkrediet 83
9 (10) Rob Peeters Telenet Fidea Cycling Team 80
10 (9) Klaas Vantornout Sunweb Revor Cycling Team 80
11 (12) Dieter Vanthourenhout BKCP-Powerplus 68
12 (11) Jan Denuwelaere Style & Concept Cycling Team 63
13 (13) Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro 53
14 (16) Radomir Simunek BKCP-Powerplus 51
15 (17) Vincent Baestaens Landbouwkrediet 41
16 (18) Gerben De Knegt Rabo - Giant Offroad Team. 41
17 (14) Joeri Adams Telenet Fidea Cycling Team 39
18 (15) Mariusz Gil Baboco - Revor Cycling Team 38
19 (19) Martin Zlamalik Landbouwkrediet-KDL 28
20 (20) Marcel Meisen BKCP-Powerplus 27
21 (21) Jonathan Page Planet Bike 24
22 (23) Kenneth Van Compernolle Style & Concept Cycling Team 22
23 (26) Philipp Walsleben BKCP-Powerplus 21
24 (22) Thijs Al AA Drink/ Leontien.nl Pro 19
25 (24) Lars Boom Rabobank Cycling Team 14
26 (28) Jim Aernouts Sunweb Revor Cycling Team 13
27 (25) Mitchell Huenders Cycling Team Jo Piels 12
28 (27) Aurelien Duval 11
29 (29) Francis Mourey Francaise des Jeux 11
30 (30) Patrick Gaudy The Barracuda Company 9
31 (32) Tom Van Den Bosch AA Drink/ Leontien.nl Pro 9
32 (33) Kevin Cant Van Goethem - Prorace - cycling team 8
33 (31) Robert Gavenda Landbouwkrediet-KDL 7
34 (34) Twan Van Den Brand Orange Babies Cycling Team 5
35 (35) Dave De Cleyn Scott USA Cycling Team 4
36 (36) Niels Wubben Rabo - Giant Offroad Team. 3
37 (37) Simon Zahner BMC Racing Team 2
38 (38) Sascha Weber Stevens Racing Team 2
39 (39) Egoitz Murgoitio Rekalde Hirumet 2
40 (40) Marco Bianco L´Arcobaleno Carraro Team 1
41 (41) Julien Taramarcaz BMC Racing Team 1

GVA TROFEE - SPRINT - ELITE (19-02-2012)
1 (1) Zdenek Stybar Omega Pharma-Quickstep 12
2 (3) Kevin Pauwels Sunweb Revor Cycling Team 9
3 (2) Sven Nys Landbouwkrediet 8
4 (4) Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team 3
5 (5) Niels Albert BKCP-Powerplus 3
6 (6) Dieter Vanthourenhout BKCP-Powerplus 3
7 (7) Lars Boom Rabobank Cycling Team 2
8 (8) Klaas Vantornout Sunweb Revor Cycling Team 2
9 (9) Radomir Simunek BKCP-Powerplus 2
10 (10) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 1
11 (11) Rob Peeters Telenet Fidea Cycling Team 1
12 (0) Sven Vanthourenhout Landbouwkrediet 1

GVA TROFEE - BELOFTEN (19-02-2012)
1 (0) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 133
2 (0) Wietse Bosmans BKCP-Powerplus 127
3 (0) Micki van Empel Telenet Fidea Cycling Team 112
4 (0) Jens Adams BKCP-Powerplus 87
5 (0) Tijmen Eising Sunweb Revor Cycling Team 78
6 (0) David Van der Poel BKCP-Powerplus 71
7 (0) Vinnie Braet Sunweb Revor Cycling Team 71
8 (0) Corne Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team 69
9 (0) Gianni Vermeersch BKCP-Powerplus 67
10 (0) Arnaud Jouffroy Telenet Fidea Cycling Team 65
11 (0) Michael Vanthourenhout BOXX Veldritacademie 63
12 (0) Laurens Sweeck Landbouwkrediet-KDL 63
13 (0) Tim Merlier Sunweb Revor Cycling Team 52
14 (0) Diether Sweeck Landbouwkrediet-KDL 51
15 (0) Arnaud Grand Telenet Fidea Cycling Team 50
16 (0) Sven Beelen Sunweb Revor Cycling Team 48
17 (0) Michiel Van Der Heijden Rabo - Giant Offroad Team. 44
18 (0) Mike Teunissen Rabo - Giant Offroad Team. 40
19 (0) Floris De Tier Landbouwkrediet-KDL 39
20 (0) Toon Aerts Landbouwkrediet-KDL 39
21 (0) Karel Hnik Sunweb Revor Cycling Team 36
22 (0) Emiel Dolfsma Rabo - Giant Offroad Team. 26
23 (0) Kenneth Hansen 26
24 (0) Robby Cobbaert A.S.B. Parein-Rogelli Cycling Team 25
25 (0) Vojtech Nipl 22
26 (0) Jan Nesvadba 19
27 (0) Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team. 17
28 (0) Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team. 16
29 (0) Angelo De Clercq Sunweb Revor Cycling Team 15
30 (0) Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team 14
31 (0) Sean De Bie Ovyta-Eijssen-Acrog Cycling Team 14
32 (0) Raf Risbourg Landbouwkrediet-KDL 13
33 (0) Matthias Bossuyt Sunweb Revor Cycling Team 12
34 (0) Douwe Verberne VW Schijndel 10
35 (0) Daniel Peeters Telenet Fidea Cycling Team 10
36 (0) Niels Koyen Van Goethem - Prorace - cycling team 9
37 (0) Moreno Hofland 8
38 (0) Mathieu Willemyns MEZ Team Belgium Snellegem 7
39 (0) Stef Boden Sunweb Revor Cycling Team 7
40 (0) Dany Lacroix L' espoir Condruzien 6
41 (0) Marek Konwa Shimano Poland 6
42 (0) Ritchie Denolf Baboco - Revor Cycling Team 5
43 (0) Ingmar Uytdewilligen Van Goethem - Prorace - cycling team 5
44 (0) Joeri Hofman Landbouwkrediet-KDL 5
45 (0) Luke Gray 4
46 (0) Robert Watson 3
47 (0) Valentijn Van De Velde Baboco - Revor Cycling Team 2
48 (0) Bart De Vocht 2
49 (0) Xandro Meurisse Baboco - Revor Cycling Team 2
50 (0) Jorn Claes UCS Crabbé- Performance 1
51 (0) Jasper Ockeloen Donckers Koffie Jellybelly Cyclingteam 1

GVA TROFEE - NIEUWELINGEN (19-02-2012)
1 (0) Yannick Peeters Kon. Balen B.C. V.Z.W. 141
2 (0) Stijn Caluwe W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 135
3 (0) Gianni Van Donink Van Goethem - Prorace - cycling team 119
4 (0) Kobe Goossens Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 114
5 (0) Jens Teirlinck Cata Bikes-Deratec-Willems.Co 97
6 (0) Thomas Joseph Cycling Team Grensland-Westhoek 92
7 (0) Thijs Aerts W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 86
8 (0) Eli Iserbyt KVC de Zeemeeuw Oostende 68
9 (0) Pascal Eenkhoorn Kon. Balen B.C. V.Z.W. 67
10 (0) Lennert Van Hasselt W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 60
11 (0) Elias Van Hecke Rudyco Cycling Team 52
12 (0) Thomas Van De Velde Isorex Cycling Team 51
13 (0) Jorn Verbraken Hageland Cycling Team 44
14 (0) Max Gulickx 41
15 (0) Fabio Jacobsen GRC Jan Van Brabant 35
16 (0) Martin Palm 35
17 (0) Jordi Van Dingenen Kon. Balen B.C. V.Z.W. 31
18 (0) Vincent Peeters DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW 31
19 (0) Sybren Jacobs W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 29
20 (0) Dario Kloeck Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 28
21 (0) Cedric Beullens De Dijlespurters V.V. Mechelen 25
22 (0) Kelvin Bakx RSC De Zuidwesthoek 24
23 (0) Jelle Schuermans Van Goethem - Prorace - cycling team 22
24 (0) Alex Mengoulas 19
25 (0) Siebe Lievens Kon. Balen B.C. V.Z.W. 17
26 (0) Sieben Wouters 17
27 (0) Rogier Kalvenhaar 14
28 (0) Maik Van Der Heijden 12
29 (0) Sylvain Leonard 11
30 (0) Koen Van Dijke 11
31 (0) Robbe Commissaris W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 10
32 (0) Valentin Ortillion 9
33 (0) Bram Welten 8
34 (0) Nick Verheyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 8
35 (0) Nick Van De Kerckhove Mez Team Belgium Snellegem 7
36 (0) Paul Lindenau 6
37 (0) Tommie Bone Het Snelle Wiel 6
38 (0) Robbert Brughmans 6
39 (0) Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 6
40 (0) Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W. 6
41 (0) Yenn Liedts VZW Wielerclub " Onder Ons - Parike " 5
42 (0) Jordi Andries VZW De Demerspurters 5
43 (0) Kevin Van Bennekom WV Het stadion 4
44 (0) Danny Fox 3
45 (0) Wesley Floren RSC De Zuidwesthoek 3
46 (0) Olaf Remmerswaal 3
47 (0) Ward Joris Racing Team Smout Boechout 2
48 (0) Tom Diependaele VZW Wielerclub " Onder Ons - Parike " 1
49 (0) Dieter Jans Sport En Steun - Leopoldsburg 1

GVA TROFEE - DAMES (19-02-2012)
1 (1) Daphny Van Den Brand AA Drink/ Leontien.nl Pro 127
2 (2) Sanne Cant BOXX Veldritacademie 108
3 (3) Nikki Brammeier VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 106
4 (4) Marianne Vos Rabobank Women Team 97
5 (5) Sanne Van Paassen Brainwash wielerploeg 92
6 (6) Sophie De Boer VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 81
7 (8) Helen Wyman 66
8 (9) Pavla Havlikova VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 64
9 (7) Gabriella Day 62
10 (11) Arenda Grimberg 59
11 (12) Joyce Vanderbeken Cycling Team Vermeeren 53
12 (13) Sabrina Stultiens Brainwash wielerploeg 51
13 (10) Reza Hormes-Ravenstijn Orange Babies Cycling Team 50
14 (15) Nikoline Hansen 30
15 (14) Pauline Ferrand Prevot Rabobank Women Team 27
16 (20) Amy Dombroski 24
17 (17) Ellen Van Loy Kriekel Cycling Team Tessenderlo 21
18 (23) Nicole De Bie-Leyten VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 21
19 (19) Lana Verberne RTC Buitenlust 19
20 (21) Evy Kuypers Brainwash wielerploeg 19
21 (16) Christine Vardaros Baboco - Revor Cycling Team 17
22 (18) Hilde Quintens Van Goethem - Prorace - cycling team 17
23 (22) Githa Michiels 13
24 (29) Iris Ockeloen RTC Groenewoud 12
25 (24) Maureen Bruno Roy 11
26 (25) Martina Mikulaskova 11
27 (27) Nancy Bober Style & Concept Cycling Team 11
28 (26) Annefleur Kalvenhaar 10
29 (28) Katrien Thijs K. Edegem Bicycle Club - BMX R 9
30 (30) Monique Van De Ree 6
31 (31) Tessa Van Nieuwpoort 5
32 (34) Karen Verhestraeten 5
33 (32) Ilona Meter RCP Stevens 3
34 (33) Margriet Helena Kloppenburg 3
35 (35) Marijke De Pauw WK Noord West Brabant 2
36 (36) Suzie Godart 1

Partners
  •             
  •             
  •             
  •             
  •             
  •