U bezoekt momenteel editie 2009 van de GVA Trofee.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
GVA TROFEE - ELITE (21-02-2010)
1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet 188
2 (2) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 182
3 (3) Niels Albert BKCP-Powerplus 168
4 (4) Kevin Pauwels Telenet Fidea Cycling Team 125
5 (5) Bart Aernouts Rabobank Continental Team 115
6 (6) Gerben De Knegt Rabobank Continental Team 111
7 (7) Dieter Vanthourenhout BKCP-Powerplus 101
8 (8) Klaas Vantornout Sunweb Revor 81
9 (9) Radomir Simunek BKCP-Powerplus 68
10 (11) Erwin Vervecken Baboco - Revor Cycling Team 65
11 (13) Sven Vanthourenhout Sunweb Revor 59
12 (10) Enrico Franzoi BKCP-Powerplus 57
13 (12) Rob Peeters Telenet Fidea Cycling Team 53
14 (20) Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team 53
15 (16) Christian Heule Rendementhypo Cycling Team 38
16 (15) Thijs Van Amerongen AA Drink Cycling Team 37
17 (19) Thijs Al AA Drink Cycling Team 37
18 (14) Tom Van Den Bosch AA Drink Cycling Team 34
19 (17) Mariusz Gil Baboco - Revor Cycling Team 32
20 (18) Francis Mourey Francaise des Jeux 31
21 (21) Wilant Van Gils 25
22 (22) Ben Berden Qin Cycling Team 20
23 (23) Philipp Walsleben BKCP-Powerplus 17
24 (24) Jan Soetens Colba-Mercuryploeg 14
25 (0) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 14
26 (28) Marco Bianco 12
27 (25) Jonathan Page Planet Bike 11
28 (26) Petr Dlask Telenet Fidea Cycling Team 11
29 (27) Jan Verstraeten KDL-Trans 10
30 (35) Eddy Van IJzendoorn AA Drink Cycling Team 10
31 (29) Ian Field 4
32 (30) Quentin Bertholet Telenet Fidea Cycling Team 4
33 (31) Steve Chainel 4
34 (32) Martin Zlamalik 3
35 (33) Tim Van Nuffel Rendementhypo Cycling Team 2
36 (34) Bram Schmitz 2

GVA TROFEE - ELITE SPRINT (21-02-2010)
1 (1) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 17
2 (2) Sven Nys Landbouwkrediet 14
3 (3) Niels Albert BKCP-Powerplus 8
4 (4) Klaas Vantornout Sunweb Revor 3
5 (5) Gerben De Knegt Rabobank Continental Team 3
6 (6) Kevin Pauwels Telenet Fidea Cycling Team 2

GVA TROFEE - BELOFTEN (21-02-2010)
1 (1) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 156
2 (3) Jim Aernouts BKCP-Powerplus 136
3 (2) Jan Denuwelaere Rendementhypo Cycling Team 133
4 (4) Robert Gavenda Telenet Fidea Cycling Team 119
5 (5) Kenneth Van Compernolle Sunweb Revor 116
6 (6) Stef Boden AA Drink Cycling Team 101
7 (7) Lubomir Petrus BKCP-Powerplus 85
8 (8) Arnaud Jouffroy BKCP-Powerplus 83
9 (9) Kacper Szczepaniak Telenet Fidea Cycling Team 76
10 (10) Pawel Szczepaniak Baboco - Revor Cycling Team 67
11 (13) Micki van Empel ZZPR.NL 65
12 (11) Vincent Baestaens Telenet Fidea Cycling Team 60
13 (16) Mitchell Huenders AA Drink Cycling Team 58
14 (14) Kevin Cant AVB Cycling Team 54
15 (12) Tijmen Eising Sunweb Revor 52
16 (15) Wietse Bosmans BKCP-Powerplus 46
17 (17) Joeri Adams Rabobank 38
18 (22) Kevin Eeckhout Sunweb Revor 32
19 (20) Corne Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team 31
20 (18) Jiri Polnicky Sunweb Revor 28
21 (31) Lars Van Der Haar AA Drink Cycling Team 28
22 (19) Twan Van Den Brand Sunweb Revor 26
23 (21) Marcel Meisen Team Kuota - Senges 26
24 (23) Karel Hnik Telenet Fidea Cycling Team 19
25 (24) Sascha Weber 18
26 (25) Vinnie Braet Sunweb Revor 14
27 (26) Dave De Cleyn AVB Cycling Team 13
28 (27) Thomas Vernaeckt Sunweb Revor 11
29 (29) Kristof Cop AVB Cycling Team 11
30 (28) Marek Konwa 10
31 (0) Jelle Brackman MTB dreamteam 10
32 (30) Sven Beelen Sunweb Revor 7
33 (36) Dries Pauwels Empella Czech Team 6
34 (32) Geert Van Der Horst WTC Woerden 5
35 (33) Boy Van Poppel Rabobank 4
36 (34) Zeb Willems AVB - Cycling Team 3
37 (35) Michael Winterberg 2
38 (37) Maurits Lammertink 1
39 (38) Sonny Volders Kon. Balen B.C. V.Z.W. 1
40 (39) Kobus Herijgers ZZPR.NL 1

GVA TROFEE - DAMES (21-02-2010)
1 (3) Daphny Van Den Brand ZZPR.NL 94
2 (4) Sanne Cant BKCP-Powerplus 88
3 (2) Helen Wyman 88
4 (1) Pavla Havlikova 87
5 (5) Sanne Van Paassen ZZPR.NL 76
6 (7) Marianne Vos 72
7 (6) Joyce Vanderbeken Rendementhypo Cycling Team 63
8 (10) Reza Hormes-Ravenstijn 53
9 (8) Linda Van Rijen 44
10 (9) Sophie De Boer 40
11 (14) Arenda Grimberg 34
12 (13) Nancy Bober Rendementhypo Cycling Team 32
13 (11) Saskia Elemans 31
14 (12) Veerle Ingels Zannata-Champion System 30
15 (18) Nicole De Bie-Leyten AVB - Cycling Team 25
16 (19) Nikki Brammeier Sprinters Malderen 23
17 (15) Gabriella Day 20
18 (20) Ellen Van Loy 20
19 (16) Ludivine Henrion 17
20 (0) Hanka Kupfernagel 17
21 (17) Christine Vardaros Zannata-Champion System 15
22 (23) Lana Verberne 15
23 (24) Karen Verhestraeten 12
24 (21) Sabrina Stultiens 11
25 (22) Pauline Ferrand Prevot 10
26 (25) Jana Kyptova 8
27 (0) Loes Sels 8
28 (26) Lucie Chainel-Lefevre 7
29 (27) Cynthia Huygens 7
30 (31) Katrien Vermeiren Emversport International C. T. VZW 7
31 (28) Christel Ferrier-Bruneau 6
32 (29) Ilona Meter WV Eemland 6
33 (30) Rocio Gamonal Ferrera 5
34 (32) Steffy Van Den Haute Avia Cycling Team 5
35 (33) Katrien Aerts Benelux Team 5
36 (34) Patsy Larno Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW 4
37 (35) Nathalie Nijns Benelux Team 4
38 (36) Katrien Thijs Edegem Bicycle Club V.Z.W. 3
39 (37) Sabrina Schweizer 2
40 (38) Dorien Raeymaekers Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 1

Partners
  •             
  •             
  •             
  •             
  •             
  •