Jupiler Pro League

Nouvelles

Overzicht stages en oefenmatchen

25.07.2012 | Gert-Jan Weyters

Belga

De strandlakens zijn geruild voor het trainingsplunje bij de eersteklasseteams. Bekijk het overzicht van het voorbereidingsprogramma van alle ploegen van de Jupiler Pro League.

AA Gent
Start training 20 juni
Stage 23 juni tot 30 juni in Westkapelle
Oefenprogramma maandag 25 juni:  Tromso - AA Gent 0-1
woensdag 27 juni: Heist - AA Gent 0-11
zaterdag 30 juni: Deinze - AA Gent 1-4
woensdag 4 juli: Oudenaarde - AA Gent 0-5
donderdag 5 juli: AA Gent - Kiryat Shmona 3-1
zondag 8 juli: AA Gent - Al Faisaly (SAr) 4-0
woensdag 11 juli: Leverkusen - AA Gent 0-1
dinsdag 17 juli: VW Hamme - AA Gent 1-1
zondag 22 juli: AA Gent - Rayo Vallecano 2-0
dinsdag 24 juli: Brussels - AA Gent 1-4
Fandag 15 juli
Anderlecht
Start training 18 juni
Stage 2 juli to 9 juli in Saalfelden (Oos)
Oefenprogramma zaterdag 23 juni: Diegem -Anderlecht 0-5
dinsdag 26 juni: Ronse - Anderlecht 2-3
woensdag 27 juni: Oudenaarde - Anderlecht 0-7
zaterdag 30 juni: Virton - Anderlecht 1-4
zondag 8 juli: Salzburg - Anderlecht 2-0
woensdag 11 juli: Roeselare- Anderlecht 0-3
zaterdag 14 juli: Southampton - Anderlecht 0-1
zaterdag 14 juli: Arsenal - Anderlecht 1-0
woensdag 18 juli: Woluwe - Anderlecht 1-2
zondag 22 juli: Anderlecht - Lokeren (Supercup) 3-2
Dinsdag 24 juli: Anderlecht - Gençlerbirligi 0-2
Fandag 25 juli
Beerschot AC
Start training 18 juni
Stage 2 juli tot 6 juli in Doorwerth (Ned)
Oefenprogramma zaterdag 23 juni: KFCO Wilrijk - Beerschot AC 0-7
zaterdag 30 juni: Bornem - Beerschot AC 1-5
zondag 1 juli: Meerdonk - Beerschot AC 0-15
zaterdag 7 juli: Beerschot AC - Hapoel Ironi Kiryat Shmona 0-0
woensdag 11 juli: Berchem - Beerschot AC 0-3
zaterdag 14 juli: Beerschot AC - Al Faisaly 1-0
dinsdag 17 juli: Rupel Boom - Beerschot AC 3-0
zaterdag 21 juli: Heerenveen - Beerschot AC 0-1
maandag 23 juli: Elazýðspor - Beerschot 1-2
Fandag 14 juli
Bergen
Start training 28 juni
Stage 1 juli tot 6 juli in Lichtaart
Oefenprogramma zaterdag 23 juni: Eendracht Aalst - Bergen 1-2
woensdag 27 juni: Ath - Bergen 0-3
zaterdag 30 juni: Woluwe - Bergen 0-1
vrijdag 6 juli: Cercle Brugge - Bergen 2-2
woensdag 11 juli: Tubeke - Bergen 1-1
zaterdag 14 juli: PAOK - Bergen 2-0
dinsdag 17 juli: Oudenaarde -Bergen 1-2
zaterdag 21 juli: Bergen - Valenciennes 2-1
Fandag /
Cercle Brugge
Start training 20 juni
Stage 2 tot 7 juli in De Panne; 23-24  juni in Kamperduinen (Ned)
Oefenprogramma vrijdag 22 juni: Oudenburg - Cercle Brugge 1-6
donderdag 28 juni: Oostnieuwkerke - Cercle Brugge 1-8
vrijdag 29 juni: Torhout - Cercle Brugge 1-5
woensdag 4 juli: Cercle Brugge - Lokeren (in Eernegem) 2-2
vrijdag 6 juli: Cercle Brugge - Bergen (in Veldegem) 2-2
woensdag 11 juli: Kopenhagen - Cercle Brugge 2-1
donderdag 12 juli: Cercle Brugge - Roeselare (in Lichtervelde) 1-0
zaterdag 14 juli: Cercle Brugge - Westerlo (in Jabbeke) 3-1
donderdag 19 juli: Nac Breda - Cercle Brugge 4-1
zondag 22 juli: Cercle Brugge - Gençlerbirligi 1-0
Fandag 22 juli
Club Brugge
Start training 14 juni
Stage 14 juni tot 13 juli in Westkapelle
Oefenprogramma zondag 24 juni: Wetteren - Club Brugge 2-2
vrijdag 29 juni: Hoek - Ckub Brugge 4-7
zondag 1 juli: Oudenaarde - Club Brugge 0-1
woensdag 4 juli: Knokke - Club Brugge 0-8
vrijdag 6 juli: Club Brugge - Tubeke (in Oostduinkerke) 3-0
zaterdag 7 juli: Kortrijk - Club Brugge 1-2
woensdag 11 juli: KV Mechelen - Club Brugge 1-0
zaterdag 14 juli: Club Brugge - Borussia Dortmund 3-1
zondag 15 juli: Ronse - Club Brugge 1-2
vrijdag 20 juli: Club Brugge - Getafe 1-5
zondag 22 juli: Heist - Club Brugge 1-1
Fandag 8 juli
Charleroi
Start training 14 juni
Stage nog niet vastgelegd
Oefenprogramma zaterdag 23 juni: Heppignies - Charleroi 1-3
zaterdag 30 juni: Esch - Charleroi 0-1
woensdag 4 juli: Tubeke - Charleroi 1-2
donderdag 12 juli: Borinage - Charleroi 0-1
Fandag /
Racing Genk
Start training 18 juni
Stage 28 juni tot 2 juli in Tegelen (Ned)
Oefenprogramma zaterdag 23 juni: KVK Beringen - Racing Genk 0-10
zaterdag 30 juni: Tegelen - Racing Genk 0-10
zaterdag 7 juli: Termien - Racing Genk 2-4
zondag 8 juli: Bocholt VV - Racing Genk 0-5
woensdag 11 juli: Racing Genk - Al Shabab 3-1
zondag 15 juli: Racing Genk - PSV 0-2
donderdag 19 juli: Fortuna Sittard - Racing Genk 0-2
vrijdag 20 juli: Henis - Racing Genk 1-13
Fandag 15 juli
KV Kortrijk
Start training 17 juni
Stage 25 tot 28 juli in Vecmont
Oefenprogramma vrijdag 22 juni: Heule - Kortrijk 1-6
zaterdag 23 juni: Ingelmunster - Kortrijk 0-7
vrijdag 29 juni: Izegem - Kortrijk 0-2
zaterdag 30 juni: Eernegem - Kortrijk 0-3
dinsdag 3 juli: Harelbeke - Kortrijk 0-3
zaterdag 7 juli: Kortrijk - Club Brugge 1-2
woensdag 11 juli: KV Kortrijk - Ujpest (Hon) 5-0
zaterdag 14 juli: ADO Den Haag - KV Kortrijk 1-2
dinsdag 18 juli: KV Oostende - Kortrijk 1-2
maandag 24 juli: Kortrijk - Players4Contract
Fandag 21 juli
OH Leuven
Start training 16 juni
Stage 2 tot 6 juni in Oisterwijk (Ned)
Oefenprogramma zaterdag 23 juni: Haasrode- OH Leuven 0-5
woensdag 27 juni: Kampenhout - OH Leuven 0-2
zaterdag 30 juni: Bierbeek- OH Leuven 0-3
woensdag 4 juli: FC Den Bosch - OH Leuven 1-2
zondag 8 juli:Wijgmaal - OH Leuven 1-5
woensdag 11 juli: Lierse - OH Leuven 1-1
zaterdag 14 juli: Antwerp - OH Leuven 1-2
woensdag 18 juli: OH Leuven - Lokeren
zaterdag 21 juli: OH Leuven - Hibernian 1-0
Fandag 22 juli
Lierse SK
Start training 18 juni
Stage 2 tot 8 juli in Kamperland (Ned)
Oefenprogramma vrijdag 22 juni: GR Katelijne - Lierse 1-7
zaterdag 23 juni: Hooikt - Lierse 1-3
vrijdag 29 juni: Duffel - Lierse 0-3
zaterdag 30 juni: Lyra - Lierse 0-4
woensdag 4 juli: Zeeuwse selectie - Lierse 1-2 (stopgezet door onweer)
zaterdag 7 juli: Lokeren - Lierse 3-1
woensdag 11 juli: Lierse - OH Leuven 1-1
zaterdag 14 juli: MVV - Lierse 0-1
maandag 16 juli: Lierse - Egyptisch olympisch team 1-2
woensdag 18 juli: Lierse - Hibernian 1-1
zaterdag 21 juli: Lierse - Willem II 1-0
Fandag 12 juli
Lokeren
Start training 14 juni
Stage 14 tot 16 juni in Koksijde
Oefenprogramma woensdag 20 juni: Sint-Pauwels - Lokeren
zondag 24 juni: Zelzate - Lokeren 2-9
woensdag 27 juni: Bornem - Lokeren 1-3
zaterdag 30 juni: Aalst - Lokeren 0-1
woensdag 4 juli: Cercle Brugge - Lokeren (in Eernegem) 2-2
zaterdag 7 juli: Lokeren - Lierse 3-1
dinsdag 10 juli: Lokeren - Lens 2-2
zondag 15 juli: Lokeren - Al Shabab 2-2
woensdag 18 juli: OH Leuven - Lokeren 1-0
zondag 22 juli: Anderlecht - Lokeren 3-2
Fandag 15 juli
KV Mechelen
Start training 12 juni
Stage geen stage
Oefenprogramma zaterdag 23 juni: GR Katelijne - KV Mechelen 0-8
zondag 24 juni: Wavria - KV Mechelen 0-17
woensdag 27 juni: Rapid Leest - KV Mechelen 0-6
zaterdag 30 juni: Geel-Meerhout - KV Mechelen 2-3
zondag 1 juli: Kampenhout - KV Mechelen 0-8
woensdag 4 juli: Rupel Boom - KV Mechelen 0-9
zaterdag 7 juli: Heist- KV Mechelen 2-2
zondag 8 juli: Rijmenam - KV Mechelen 0-12
woensdag 11 juli: KV Mechelen - Club Brugge 1-0
zaterdag 14 juli: Helmond Sport - KV Mechelen 1-4
woensdag 18 juli: KV Mechelen - Al Shabab 0-1
zondag 22 juli: KV Mechelen - Getafe 3-0
Fandag 12 juli
Standard
Start training 18 juni
Stage nog niet bekend
Oefenprogramma vrijdag 22 juni: Richelle - Standard
zaterdag 23 juni: Leval - Standard (in Binche) 0-1
woensdag 27 juni: Ciney - Standard 0-7
zaterdag 30 juni: Ath - Standard 0-4
zaterdag 7 juli: Grashoppers Zürich - Standard 2-1
zondag 8 juli: Bazel - Standard 0-1
vrijdag 13 juli: Standard - Otelul Galati 1-0
woensdag 18 juli: Standard - Mallorca (in Waver) 1-0
donderdag 19 juli: Tienen - Standard 0-7
zaterdag 21 juli: Standard - Trabzonspor 0-0
Fandag 15 juli
Waasland-Beveren
Start training 25 juni
Stage 5 tot 5 juli in Delden
Oefenprogramma vrijdag 29 juni: Zele-Waasland-Beveren 0-4
zaterdag 30 juni: Damme - Waasland-Beveren 0-5
donderdag 5 juli: Nordsjaelland - Waasland-Beveren 1-0
dinsdag 10 juli: Waasland-Beveren - Zulte Waregem (in Hamme) 0-1
vrijdag 13 juli: Melsele - Waasland-Beveren 1-12
zaterdag 14 juli: Hamme - Waasland-Beveren 2-0
dinsdag 17 juli: sc Heerenveen - Waasland-Beveren 0-0
zaterdag 21 juli: Waasland-Beveren - STVV 0-2
Fandag 22 juli
Zulte Waregem
Start training 17 juni
Stage 22 juni tot 28 juli in Koksijde
Oefenprogramma donderdag 21 juni: RC Waregem - Zulte Waregem 0-6
woensdag 27 juni: Zulte Waregem - Eendracht Aalst 4-0
dinsdag 3 juli: Ronse - Zulte Waregem 0-2
zaterdag 7 juli: Valenciennes - Zulte Waregem 2-2
dinsdag 10 juli: Waasland-Beveren - Zulte Waregem (in Hamme) 0-1
zaterdag 14 juli: Zulte Waregem - Boulogne 2-0
dinsdag 17 juli: Roeselare - Zulte Waregem 1-3
zaterdag 21 juli: Zulte Waregem - Rayo Vallecano 2-0
Fandag 15 juli

 

Facebook

Twitter

Statistiques '13 - '14

Plus
226
Matchs gagnés
69
Partages
172
Match nul et vierge
806
Buts
107
Cartes rouges
1130
Cartes jaunes
438
Joueurs et temps de jeu
26
Moyenne d'âge
67
Penalties inscrits
20
Penalties manqués

Jupiler Pro League

1 Cercle Bruges 0 0
2 FC Bruges 0 0
3 FC Malines 0 0
4 KRC Genk 0 0
5 KV Courtrai 0 0
6 KV Ostende 0 0
7 KVC Westerlo 0 0
8 La Gantoise 0 0
9 Lierse 0 0
10 Mouscron-Peruwelz 0 0
11 RSC Anderlecht 0 0
12 Sporting Charleroi 0 0
13 Sporting Lokeren 0 0
14 Standard 0 0
15 Waasland-Beveren 0 0
16 Zulte Waregem 0 0