Sport.be

Cyclo-cross

Benelux Team
07.09.2008 Essen-Horendonk ( De Moedige Veldrijder ) 34
14.09.2008 Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder ) 32
21.09.2008 Koningshooikt ( De Moedige Veldrijder ) 29
27.09.2008 Stabroek ( De Moedige Veldrijder ) 41
05.10.2008 Kessel-Fort ( De Moedige Veldrijder ) 27
11.10.2008 Serskamp ( Vlaamse Cyclocrosscup ) 42
12.10.2008 Ruddervoorde 59
18.10.2008 Lebbeke 33
25.10.2008 Zwijndrecht ( De Moedige Veldrijder ) 39
02.11.2008 Lummen 33
08.11.2008 Lichtaart ( De Moedige Veldrijder ) 49
11.11.2008 Koersel-Beringen 19
15.11.2008 Puurs ( De Moedige Veldrijder ) 30
22.11.2008 Hasselt 32
30.11.2008 Houthalen 30
06.12.2008 Rijkevorsel ( De Moedige Veldrijder ) 48
07.12.2008 Averbode ( De Moedige Veldrijder ) 34
13.12.2008 Essen 30
14.12.2008 Leopoldsburg 17
21.12.2008 Wilrijk ( De Moedige Veldrijder ) 44
28.12.2008 Peer 16
30.12.2008 Loenhout 53
02.01.2009 Sint-Niklaas 36
11.01.2009 Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap Dames -Jeugd ) 5
17.01.2009 Londerzeel ( De Moedige Veldrijder ) 29
18.01.2009 Kasterlee ( De Moedige Veldrijder ) 37
25.01.2009 Wilrijk ( De Moedige Veldrijder ) 32
07.02.2009 Lille 43
08.02.2009 Hoogstraten 39
15.02.2009 Vorselaar 42
22.02.2009 Oostmalle 49
22.02.2009 Oostmalle 49
2014-2015 Wielerclub De Sprinters Malderen
2013-2014 Sengers Ladies Cycling Team
2012-2013 Sengers Ladies Cycling Team
2011-2012 Sengers Ladies Cycling Team
2010-2011 Benelux Team
2009-2010 Benelux Team
2008-2009 Benelux Team
Veldrijden: 2009-2010
10.01.2010 Benelux Team Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap )

Facebook

Twitter

Ne manquez pas

Plus

Les 10 prochains événements

Plus

Les 10 derniers résultats

CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
CYCLO-CROSS Telenet UCI World Cup Namur ELITE Wout Van Aert
CYCLO-CROSS Telenet UCI World Cup Namur U23 Tom Pidcock