Sport.be

Basketball

Erelijst

04.08.2014 | Bart Peeters

MANNEN
Kampioenschap

Beker
2014 Oostende
2013 Oostende
2012 Oostende
2011 Charleroi
2010 Charleroi
2009 Charleroi
2008 Charleroi
2007 Oostende
2006 Oostende
2005 Bree
2004 Charleroi
2003 Charleroi
2002 Oostende
2001 Oostende
2000 RB Antwerpen
1999 Charleroi
1998 Charleroi
1997 Charleroi
1996 Charleroi
1995 Oostende
1994 Racing Mechelen
1993 Racing Mechelen
1992 Racing Mechelen
1991 Racing Mechelen
1990 Racing Mechelen
1989 Racing Mechelen
1988 Oostende
1987 Racing Mechelen
1986 Oostende
1985 Oostende
1984 Oostende
1983 Oostende
1982 Oostende
1981 Oostende
1980 Racing Mechelen
1979 Royal Fresh Air
1978 Royal Fresh Air
1977 Standard
1976 Racing Mechelen
1975 Racing Mechelen
1974 Racing Mechelen
1973 Antwerpse
1972 Bus Lier
1971 Bus Lier
1970 Standard
1969 Racing Mechelen
1968 Standard
1967 Racing Mechelen
1966 Racing Mechelen
1965 Racing Mechelen
1964 Antwerpse
1963 Antwerpse
1962 Antwerpse
1961 Antwerpse
1960 Antwerpse
1959 Antwerpse
1958 Royal IV
1957 Royal IV
1956 Antwerpse
1955 Hellas
1954 Royal IV
1953 Royal IV
1952 Royal IV
1951 Semailles
1950 Semailles
1949 Semailles
1948 Semailles
1947 Semailles
1946 Semailles
1942 Royal IV
1939 Royal IV
1938 Fresh Air
1937 Fresh Air
1936 Amicale
1935 Amicale
1934 Daring
1933 Brussels
1932 Daring
1930 Brussels
1929 Brussels
1928 Brussels
2014 Oostende
2013 Oostende
2012 Okapi Aalstar
2011 Bergen
2010 Oostende
2009 Charleroi
2008 Oostende
2007 Antwerp Giants
2006 Bergen
2005 Leuven
2004 Luik
2003 Charleroi
2002 Charleroi
2001 Oostende
2000 RB Antwerpen
1999 Charleroi
1998 Oostende
1997 Oostende
1996 Charleroi
1995 Brussels
1994 Racing Mechelen
1993 Racing Mechelen
1992 Gent
1991 Oostende
1990 Racing Mechelen
1989 Oostende
1988 Maccabi Brussel
1987 Racing Mechelen
1986 Racing Mechelen
1985 Oostende
1984 Maccabi Brussel
1983 Oostende
1982 Oostende
1981 Oostende
1980 Verviers
1979 Oostende
1978 Brugge
1977 Standard
1976 Kortrijk
1975 Bus Lier
1974 Antwerpse
1973 Anderlecht
1972 Antwerpse
1971 Racing Mechelen
1970 Racing Mechelen
1969 Standard
1968 Royal IV
1967 Royal IV
1966 Royal IV
1965 Racing Mechelen
1964 Racing Mechelen
1963 RSCA Luik
1962 Oostende
1961 Antwerpse
1960 Royal IV
1959 Racing CB
1958 Semailles
1957 Brabo
1956 Semailles
1955 Semailles
1954 Semailles





















Speler van het jaar Belofte van het jaar Coach van het jaar
2014 Maxime De Zeeuw
2013 Roel Moors
2012 Jorn Steinbach
2011 Roel Moors
2010 Christophe Beghin
2009 Christophe Beghin
2008 Sam Van Rossom
2007 Sam Van Rossom
2006 Jean-Marc Jaumin
2005 Yves Dupont
2004 Roel Moors
2003 Roel Moors
2002 Christophe Beghin
2001 Tomas Van Den Spiegel
2000 Yves Dupont
1999 Jacques Stas
1998 David Desy
1997 Jean-Marc Jaumin
1996 Jacques Stas
1995 Jean-Marc Jaumin
1994 Rik Samaey
1993 Herman Bruyninckx
1992 Eric Struelens
1991 Eric Struelens
1990 Ronny Bayer
1989 Rik Samaey
1988 Rik Samaey
1987 Rik Samaey
1986 Rik Samaey
1985 Rik Samaey
1984 Rik Samaey
1983 Rik Samaey
1982 Rik Samaey
1981 Rik Samaey
1980 François Huysmans
1979 Ivo Van Poppelen
1978 François Huysmans
1977 Etienne Geerts
1976 Etienne Geerts
1975 Robert Van Herzele
1974 Etienne Geerts
1973 Jos Peeters
1972 Robert Van Herzele
1971 Jack Verdeyen
1970 Willy Steveniers
1969 Theo Hillen
1968 Gilbert Ibens
1967 Willy Steveniers
1966 Willy Steveniers
1965 Willy Steveniers
1964 Jef Eygel
1963 Jef Eygel
1962 René Aerts
1961 Jef Eygel
1960 John Loridon
1959 Jef Eygel
2014 Pierre-Antoine Gillet
2013 Jean Salumu
2012 Jean-Marc Mwema
2011 Quentin Serron
2010 Jorn Steinbach
2009 Maxime Dezeeuw
2008 Thomas Lamot
2007 François L'Hoest
2006 Sam Van Rossom
2005 niet uitgereikt
2004 Kevin Roelands
2003 Hugo Sterk
2002 Jef Van der Jonckheyd
2001 Thomas Van de Vondel
2000 Christophe Beghin
1999 Tibo T'Joncke
1998 Doum Lauwers
1997 Sébastien Buja
1996 Tomas Van Den Spiegel
1995 Hans Geerts
1994 Vincent Arrendell
1993 Ron Vercruyssen
1992 Stefan Sappenberghs
1991 Daniel Goethals
1990 Eric Cleymans
1989 Eric Struelens
1988 Filip Sneyers
1987 Polly Reeckmans
1986 Ronny Bayer
1985 Marc Deheneffe
1984 Pierre Cornia
1983 Herman Hauwaert
1982 Willy Oelbrandt
1981 Danny Mebis
1980 Donald Verslycken
1979 Rik Samaey
1978 Herman Reynders
1977 Jean-Luc Séliki
1976 André Wuyts
1975 Luc Boon
1974 Alain Stollenberg















2014 Fulvio Bastianini
2013 Dario Gjergja
2012 Brad Dean
2011 Brad Dean
2010 Jurgen Van Meerbeeck
2009 Eddy Casteels
2008 Don Beck
2007 Chris Finch
2006 Niksa Bavcevic
2005 Chris Finch
2004 Giovanni Bozzi
2003 Niksa Bavcevic
2002 Eddy Casteels
2001 Paul Vervaeck
2000 Eddy Casteels
1999 Giovanni Bozzi
1998 Giovanni Bozzi
1997 Julien Marnegrave
1996 Louis Casteels
1995 Louis Casteels
1994 Lucien Van Kersschaever
1993 Tony Souverijns
1992 John Van Crombruggen
1991 Giovanni Bozzi
1990 Lucien Van Kersschaever
1989 André Smets
1988 Michel Voituron
1987 Michel Voituron
1986 Frans De Boeck
1985 Georges Van Huffel
1984 John Van Crombruggen
1983 John Van Crombruggen
1982 Harry Badts
1981 Harry Badts
1980 Jack De Coninck
1979 Georges Vaal
1978 Paul Poppe
1977 Gaston Deckers
1976 Paul Poppe
1975 Ivo Van Hoeck
1974 Charles Van Heester
1973 /
1972 /
1971 Louis Busschops
1970 Guy Van den Broeck
1969 Charles Van Heester
1968 Louis Ceulemans
1967 John Huysecom










Vrouwen
Kampioenschap

Beker
1935 CAF Schaerbeek
1936 Fémina Liege
1937 Fémina Liege
1938 Fémina Liege
1939 Fémina Liege
1940 niet betwist
1941 niet betwist
1942 Fémina Liege
1943 niet betwist
1944 niet betwist
1945 niet betwist
1946 Atalante Bruxelles
1947 Atalante Bruxelles
1948 Etoile BC Gent
1949 Atalante Bruxelles
1950 US Anderlecht
1951 Atalante Bruxelles
1952 Atalante Bruxelles
1953 Atalante Bruxelles
1954 Antwerpse
1955 Antwerpse
1956 Antwerpse
1957 Antwerpse
1958 Antwerpse
1959 Antwerpse
1960 Antwerpse
1961 Standard Liège
1962 Standard Liège
1963 Standard Liège
1964 Standard Liège
1965 Etoile Destelbergen
1966 R. White Woluwe
1967 Standard Liège
1968 Standard Liège
1969 Hellas
1970 Etoile Destelbergen
1971 Le Logis
1972 Le Logis
1973 SIM Aalst
1974 Hellas
1975 Le Logis
1976 Amicale Merelbeke
1977 DBC Aalst
1978 Amicale Merelbeke
1979 Stars Destelbergen
1980 BC Koksijde
1981 BC Koksijde
1982 BC Koksijde
1983 BC Koksijde
1984 BC Koksijde
1985 Charles Quint
1986 Charles Quint
1987 Charles Quint
1988 Charles Quint
1989 Monceau
1990 Waregem
1991 Saint Servais
1992 Saint Servais
1993 Saint Servais
1994 Saint Servais
1995 Kortrijk
1996 Kortrijk
1997 Namur
1998 Namur
1999 Namur
2000 Namur
2001 Namur
2002 Namur
2003 Namur
2004 Namur
2005 Namur
2006 Namur
2007 Namur
2008 Waregem
2009 Namur
2010 Sint-Katelijne Waver
2011 Waregem
2012 Ieper
2013 Namur
2014 Castors Braine
1961 Vorst
1962 Pont de Loup
1963 Bredene
1964 Standard Liège
1965 Standard Liège
1966 R. White Woluwe
1967 RSA Standard CL
1968 Etoile Destelbergen
1969 Etoile Destelbergen
1970 Standard Liège
1971 Bredene
1972 Spartacus Antwerpen
1973 Woluwe SP Carsberg
1974 SIM Aalst
1975 CSF Le Logis
1976 Cocri Aalst
1977 Amical Gent
1978 Amical Gent
1979 Amical Gent
1980 BC Koksijde
1981 BC Koksijde
1982 BC Koksijde
1983 BC Koksijde
1984 BC Koksijde
1985 Monceau Féminin
1986 Charles Quint
1987 Runkster Dames
1988 Charles Quint
1989 Monceau Féminin
1990 Waregem
1991 Waregem
1992 Saint Servais Namur
1993 Saint Servais Namur
1994 Saint Servais Namur
1995 Kortrijk
1996 Kortrijk
1997 Kortrijk
1998 Saint Servais Namur
1999 Saint Servais Namur
2000 Saint Servais Namur
2001 Waregem
2002 Saint Servais Namur
2003 Namur
2004 Namur
2005 Namur
2006 Namur
2007 Namur
2008 Namur
2009 Namur
2010 Kangoeroes/Boom
2011 Kangoeroes/Boom
2012 Ieper
2013 Namur
2014 Castors Braine

























Speelster van het jaar Belofte van het jaar Coach van het jaar
1975 Ewa Wasiliewska
1976 Lieve Verbruggen
1977 Hilde Van Boxelaer
1978 Ewa Wasiliewska
1979 Monique Suppeley
1980 Ewa Wasiliewska
1981 Lieve Verbruggen
1982 Sonja Tankrey
1983 Nathalie Desmet
1984 Annelies Bressinck
1985 Danielle De Wandeleer
1986 Annelies Bressinck
1987 Ineze Creemers
1988 Claudia Van Horenbeeck
1989 Martine Severens
1990 Caroline De Roose
1991 Marina Picard
1992 Cathy Populaire
1993 Pascale Van Roy
1994 Ilse Nuytens
1995 Ilse Nuytens
1996 Jehanne Detry
1997 Jehaanne Detry
1998 Marie-An Caers
1999 Nele Deyaert
2000 Marie-An Caers
2001 Kathy Wambé/Caroline De Rosse
2002 Kathy Wambé
2003 Marie-An Caers
2004 Ann Wauters
2005 Marie-An Caers
2006 Sofie Hendrickx
2007 Nele Deyaert
2008 Nele Deyaert
2009 Nele Deyaert
2010 Sofie Hendrickx
2011 Emma Meesseman
2012 Emma Meesseman
2013 Hind Ben Abdelkader
2014 Majorie Carpréaux
2008 Sara Leemans
2009 Jana Raman
2010 Emma Meesseman
2011 Hind Ben-Abdelkader
2012 Antonia Delaere
2013 Kyra Linskens
2014 Manon Grzesinski































1992 Didier Prncen
1998 Marc Foucart
1999 Marc Foucart
2000 Marc Foucart
2003 Benny Mertens
2004 Marc Foucart
2005 Marc Foucart
2006 Arvid Diels
2007 Marc Foucart
2008 Marc Foucart
2009 Patrick Delsaux
2010 Sven Van Camp
2011 Daniel Goethals
2012 Philip Mestdagh
2013 Sven Van Camp
2014 Thibaut Petit























Facebook

Twitter

Ne manquez pas

Plus

Les 10 prochains événements

Plus