Renners

Download hier de deelnemerslijst

Mannen Elites
1 Van der Poel Mathieu BKCP Corendon NED19950119
2 Van Aert Wout Vastgoedservice-Golden Palace BEL19940915
3 Nys Sven Crelan-AA Drink BEL19760617
4 Pauwels Kevin Sunweb-Napoleon Games BEL19840412
5 Van der Haar Lars Giant Alpecin NED19910723
6 Meeusen Tom Telenet Fidea BEL19881107
7 Sweeck Laurens Era Murprotec BEL19931217
8 Vantornout Klaas Sunweb-Napoleon Games BEL19820519
9 Walsleben Philipp BKCP Corendon GER19871119
10 Vanthourenhout Michael Sunweb-Napoleon Games BEL19931210
11 Van Kessel Corne Telenet Fidea NED19910807
12 Vermeersch Gianni Sunweb-Napoleon Games BEL19921119
13 Van der Poel David BKCP Corendon NED19920615
14 Taramarcaz Julien Era Murprotec SUI19871112
15 Boros Michael BKCP Corendon CZE19920809
16 Peeters Rob Vastgoedservice-Golden Palace BEL19850702
17 Adams Jens Vastgoedservice-Golden Palace BEL19920605
18 Merlier Tim Vastgoedservice-Golden Palace BEL19921030
19 Van Amerongen Thijs Telenet Fidea NED19860718
20 Denuwelaere Jan Vastgoedservice-Golden Palace BEL19880409
21 Van Leeuwen Patrick Orange Babies Cycling Team NED19850416
22 Sweeck Diether Era Murprotec BEL19931217
23 Wubben Niels Telenet Fidea NED19880220
24 Aernouts Jim Telenet Fidea BEL19890323
25 Baestaens Vincent BKCP Corendon BEL19890618
26 Van den Brand Twan Orange Babies Cycling Team NED19890122
27 Simunek Radomir Era Murprotec CZE19830906
28 Adams Joeri Vastgoedservice-Golden Palace BEL19891015
29 Vanthourenhout Dieter Sunweb-Napoleon Games BEL19850620
30 Vanthourenhout Sven Crelan-AA Drink BEL19810114
31 Wechsler Michael VC Pfaffnau SUI19870803
32 Koyen Niels Bike Experience Cycling Team BEL19910727
33 Vandekinderen Jens Kalas NNOF BEL19930430
34 De Cleyn Dave Cycling Team Zemst vzw BEL19880802
35 Millburn Garry Peleton Sports AUS19870202
36 Van den Ham Michael Red Truck Garneau p/b Easton CAN19920802
Vrouwen Elites
1 Cant Sanne Enertherm BKCP BEL19901008
2 Verschueren Jolien Telenet-Fidea BEL19900507
3 Wyman Helen Kona GBR19810304
4 Harris Nikki Telenet-Fidea GBR19861230
5 Havlikova Pavla MRM-Avalon Pro Cycling CZE19830420
6 Van Loy Ellen Telenet-Fidea BEL19800916
7 De Boer Sophie Kalas-NNOF NED19901212
8 Sels Loes Telenet-Fidea BEL19850705
9 Van den Driessche Femke Kalas-NNOF BEL19960827
10 De Bruyne Meg Van den Hauwe CT - Gentse VS BEL19960923
11 Willems Gertie Kleur op Maat - No Drugs BEL19770624
12 Lanssens Maaike WC De Molenspurters Meulebeke BEL19920916
13 Glaus Flurina Thomus Racing Team SUI19970415
14 Wuthrich Svenja The Fighters Wallisellen SUI19980205
15 Schatti Michelle MG Cycling SUI19990417
16 Verdonschot Laura KDL Cycling Team BEL19961204
17 Diericx Cindy Individueel BEL19740228
18 Noble Ellen JAM/NCC/Vittoria USA19951203
19 White Emma Cyclocrossworld.com Devo Team USA19970823
20 Van Anrooij Lindy Cycling.be - Alpha Motorhomes NED19960708
21 Geldhof Anja Napoleon Games - St Martinus CT Kerksken BEL19730216
22 Goossens Veerle Bodhi Cycling Team NED19930401
23 Dobbelaere Jana Kon. VC 't Meetjesland Knesselare BEL19960403
24 Greefs Kelly No Drugs Heroes Flanders BEL19800903
25 Van De Perre Lore No Drugs Heroes Flanders BEL19861216
26 Verhestraeten Karen DE BEL19910423
27 Verdeyen Tine Cycling Team Zemst BEL19890715
28 Ter Beek Linda Het Twentse Ros Tjellens NED19870604
29 Stumpf Fanny ESC Meaux FRA19940801
30 Noël Jara AA Drink Bris BEL19990528
31 Delhaye Pauline Quick MTB Racing Team FRA19890611
32 Bauwens Cindy Morgan Blue BEL19740428
33 Kaptheijns Maud AA Drink Bris NED19940928
34 Van Den Hoek Bianca WT Parkhotel Valkenburg CT NED19760728
35 Maes Shana AA Drink Bris BEL19950202
36 Verhoeven Suzanne ZZPR.nl Orange Babies NED19960508
37 Bellaert Axelle AA Drink Bris BEL19970425
38 Deroo Mieke Beernem Cycling Team BEL19720407
39 Commissaris Caren Kleur op Maat - No Drugs BEL19940422
40 Vanderbeken Joyce Wielerteam De Cock BEL19840826
41 Blanchaert Jo KVC Deinze VZW BEL19700328
42 Feron Senna WV Zeeuws Vlaanderen NED19951026
43 Nagengast Fleur Young Telenet Fidea CT NED20151124
44 Massagé Birgit Kleur op Maat - No Drugs BEL19900515
Beloften U23
1 Degroote Jonas Superano Ham Colba Team BEL19951017
2 Peeters Yannick Vastgoedservice-Golden Palace BEL19961115
3 Van Tichelt Yorben Sunweb-Napoleon Games BEL19940712
4 Hermans Quinten Telenet-Fidea BEL19950729
5 Soete Daan Telenet-Fidea BEL19941219
6 Toupalik Adam BKCP Corendon CZE19960509
7 Iserbyt Eli Telenet-Fidea BEL19971022
8 Aerts Thijs Telenet-Fidea BEL19961103
9 Daan Hoeyberghs BKCP Corendon BEL19940918
10 Alderweireld Robin Cycling Team Oostkust BEL19961210
11 Verbeeck Glenn Kalas Cycling Team 99 Schriek BEL19970629
12 Van Hecke Elias Sunweb-Napoleon Games BEL19960319
13 Humbert Valentin Velo Club Morteau Montbenoit FRA19960903
14 Merlier Braam Baguet MIBA Indulek Derito CT BEL19940211
15 Goossens Kobe Telenet-Fidea BEL19960429
16 Loockx Lander Cycling.be Alphamotorhomes BEL19970425
17 White Curtis Cannondale / Cyclocrossworld.com USA19950928
18 Ellwood Grant Boulder Cycle Sport USA19960511
19 Devos Han Acrog Balen BC BEL19970901
20 De Proost Kyle individueel BEL19950420
21 Boer Erik Cycling.be Alphamotorhomes NED19970210
22 Bonne Jenko Baguet MIBA Indulek Derito CT BEL19970422
23 Van Roosbroeck Pieter Cycling.be Alphamotorhomes BEL19961107
24 Museeuw Stefano Enertherm BKCP BEL19970601
25 Jaecques Simon Acrog Balen BC BEL19970426
26 Cleppe Nicolas Telenet-Fidea BEL19951212
27 Schuermans Jelle Vastgoedservice-Golden Palace BEL19961203
28 Iserbyt Eli Telenet-Fidea BEL19971022
29 Vankeirsbilck Berne Atom 6 - Tops Antiek CT BEL19941021
30 Teirlinck Jens VL Technics Experza Abutriek CT BEL19960104
31 Van De Velde Thomas individueel BEL19960521
32 Vermeiren Gianni Cycling Team Zemst vzw ITA19960827
33 Tielen Dario individueel BEL19941113
34 Philipp Renaud ESC Meaux FRA19940109
35 Mouchard Guillaume ESC Meaux FRA19950630
36 Van De Kerckhove Nick MEZ Team Belgium Snellegem BEL19960313
37 Tureluren Arne Club Ciclista Campo Claro BEL19940507
38 Montgomery David Team 3M IRL19950627
39 D´Haese Mathias Cycling Team Oostkust BEL19971020
40 Caluwe Stijn individueel BEL19960129
41 Hennaux Loïc Color Code Aquality Protoect BEL19960212
42 Oger Vincent Entente Cycliste de Wallonie BEL19940821
43 Coolen Yves Rock Werchter BEL19950925
44 Verheyen Onno Cycling Team Zemst vzw BEL19941006
45 Van De Velde Matthias Autoglas Wetteren Cycling Team BEL19940228
46 Aerts Thijs Telenet-Fidea BEL19961103
47 Gruner Yannick Stevens Racing Team GER19940712
Juniores
1 Dhoore Alessio Telenet Fidea BEL19980423
2 Colman Alex WC De Molenspurters Meulebeke BEL19980722
3 Maertens Sven Lares Doltcini BEL19981029
4 Bekaert Yentl Telenet Fidea BEL19990718
5 Vermeersch Florian Lares Doltcini BEL19990312
6 Logie Aaron CT Spider King Ieper BEL19990406
7 Wolsink Thijs Lares Doltcini NED19980202
8 De Clercq Jari Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL19980731
9 Stuer Kwinten Trek Bioracer MTB Team BEL19991121
10 Valcke Owen Van Moer Group Cycling Team BEL19990514
11 Schmid Mauro MG Cycling VC Steinmaur SUI19991204
12 D´Hooge Thomas KSV Deerlijk Gaverzicht BEL19980930
13 Van Den Berghen Lars Westland Wil Vooruit NED19991013
14 Van Goethem Fabio Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL19990128
15 Groot Mitch Lares Doltcini NED19980209
16 Smet Jonas Enertherm BKCP BEL19990106
17 Bauters Reno Acrob Balen BC BEL19980904
18 Liessens Jarno Enertherm BKCP BEL19980125
19 Hecht Gage Alpha Bicycle Co/Subaru USA19980218
20 Brunner Eric Boulder Junior Cycling USA19981201
21 Clouse Evan Alpha Bicycle Co/Subaru USA19991106
22 Goeman Andreas CT Keukens Buysse Knesselare BEL19990807
23 Van Den Eede Lauri Telenet Fidea BEL19980815
24 Pemen Diederik Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL19980911
25 Tibackx Lander Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL19990909
26 Vrachten Arne Kalas Cycling Team 99 BEL19990223
27 Parrotta Tristan Telenet Fidea LUX19990205
28 De Bondt Marvin UC Dippach BEL19990421
29 Kielich Timo Telenet Fidea BEL19990805
30 Wuyts Mathijs WK Noord-West-Brabant BEL19980730
31 Driesen Jarne Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL19980517
32 Windels Angelo ESC Meaux BEL19981212
33 Vandebosch Victor Cycling Team Houtland Westkust BEL19980122
34 Vandebosch Toon Enertherm BKCP BEL19990619
35 Stumpf Florian Enertherm BKCP FRA19980518
36 Tielemans Jente Acrog Balen BC BEL19980920
37 De Meyer Jarne Enertherm BKCP BEL19990914
38 Braes Brent KSC Denderstreek Labiekes BEL19990411
39 Bogaert Seppe Trek Bioracer MTB Team BEL19980926
40 Deschepper Ward Acrog Balen BC BEL19990528
41 Jaspers Jappe Enertherm BKCP BEL19980901
42 Van Tricht Stan Lotto Olympia Tienen BEL19990920
Nieuwelingen
1 Houssin Bavo WC De Molenspurters Meulebeke BEL20000303
2 Kuypers Gerben Lares Doltcini BEL20000201
3 Sprangers Lloyd Lares Doltcini BEL20000605
4 Laroy Bjarne Lares Doltcini BEL20010704
5 Santy Arne CT Spider King Ieper BEL20001020
6 Wyseure Joran Koninklijke Brugse Velosport VZW BEL20010109
7 Dewulf Maxim WC De Molenspurters Meulebeke BEL20000829
8 Michels Laure individueel BEL20000303
9 Van Den Broeck Arno DCM Cycling Team BEL20000404
10 Hendrikx Mees Snelle Wiel NED20000805
11 Vandenheede Thibo Cycling Team Houtland Westkust BEL20000414
12 Van Cutsem Senna KTC Cycling Team BEL20011027
13 Decoster Louis Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL20000106
14 Schatti Luca MG Cycling SUI20000529
15 Weber Oliver VC Steinmaur SUI20000908
16 Rouiller Loris Dom Cycling SUI20000221
17 Zuger Tina DAPP Starbicycle Team SUI20000209
18 Cortjens Ryan Enertherm BKCP BEL20010108
19 Beernaert Benjamin VZW Wielerteam Waregem BEL20000925
20 Michels Laure Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL20000303
21 De Vet Sander Hoboken WAC BEL20000916
22 Laverge Maxim Top Gear BMX vzw BEL20010418
23 Hassert Sven WV De Jonge Renner NED20000108
24 Van Der Smissen Lennick DCM Cycling Team BEL20011218
25 Delnoije Rémon TWC Maaslandster Zuid-Limburg NED20010713
26 Thys Joren KWC Heist Zuiderkempen BEL20000525
27 Van Den Eynde Vince Kalas Cycling Team 99 BEL20000210
28 Vansteenkiste Joshua WC De Molenspurters Meulebeke BEL20010204
29 Frijters Perry Enertherm BKCP NED20000514
30 Pemen Dolf Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL20000522
31 Van Looveren Joachim Cycling.be Alphamotorhomes CT BEL20010810
32 Verburg Luke Lares Doltcini NED20010512
33 Vandeputte Niels Enertherm BKCP BEL20000919
34 Peirens Yente Lares Doltcini BEL20010806
35 Rombouts Tine Acrog Balen BC BEL20000313
36 Allart Oceane Lievin FRA20000724
37 Westhoff-Wittwer David RSV Gutersloh GER20000817
38 Baudewijns Niels The BMX Stars VZW BEL20001027
39 Van Meer Erben RSC De Zuidwesthoek NED20010913
40 Dejong Frank TWC Pijnenburg NED20000817
41 Dejong Remco TWC Pijnenburg NED20000817
42 Vanackere Sem Meubelen Gaverzicht Glascentra CT BEL20000820
43 Van Cleemput Bert Papillon Rudyco Janatrans CT BEL20010920
44 Boudrez Brent Wielerteam Ieper BEL20000414
45 Clauwaert Maarten VD Hauwe CT Gentse WS BEL20000526
46 Meeussen Witse Lares Doltcini BEL20010308
47 Grootjans Jeno DCM Cycling Team BEL20011104
48 Van Loy Tess AA Drink Bris BEL20010820
49 Ferdinande Anton Cycling Team Fietsen Vandeputte BEL20000802
50 Hyon François Etoile Cycliste Fumacienne FRA20000221
51 Joris Senne Acrog Balen BC BEL20001124
52 Vandenborre Mathias Cycling Team Luc Wallays BEL20010103
53 Squire Ben Wielerclub Onder ons Parika vzw BEL20010807
54 Dhaeye Enrico Zannata Lotto CT Menen vzw BEL20010202
55 Willems Robbe De Kastelse Durvers VZW BEL20011029
56 Dejonghe Len Kalas Cycling Team 99 BEL20001013
57 Van Tricht Floris Lotto Olympia Tienen BEL20010623

Facebook

Flandriencross